IZBOR ZA PESMU FORUMA

Tenor

Zainteresovan član
Poruka
133
Da li ste za to da biramo naj pesmu foruma??? :D
Zabavicemo se i u isto vreme takmiciti??? :D
Molim vas da se izjasnite sa DA ili NE,i ja cu da napisem pravilnik?!? :D
:) :D ;) :p :-D :grin: :smile: :lol: :razz: :roll: :wink:
Hajdemo da se malo igamo?!?

PS I obrazlozite svoj odgovor! :)
 
IZBOR ZA PESMU FORUMA

P R A V I L N I K K O N K U R S A

1. Na Konkursu mogu učestvovati svi registrovani članovi foruma (sa minimum jednim napisanim postom.
2. Svaki učesnik Konkursa može prijaviti tačno JEDNU pesmu, izvođenu na bilo kom svetskom jeziku, bilo kog muzičkog žanra, koja zadovoljava sledeće uslove:

a) da pesma nije učestovala ni na jednom od prethodnih izbora za Pesmu Evrovizije, kao ni na nekom od nacionalnih izbora za predstavnika na Pesmi Evrovizije u bilo kojoj državi;

b)Učesnik koji pošalje pesmu koja ne zadovoljava neki od ovih kriterijuma biće, u skladu sa mojim tehničkim mogućnostima, blagovremeno opomenut da je promeni, u suprotnom će pesma i učesnik koji ju je poslao biti diskvalifikovani. Ovim se ne obavezujem da ću opominjati učesnike da su prekršili jedan od ovih kriterijuma, jer se podrazumeva da su upoznati sa pravilima ovog Konkursa.

3. Ukoliko se desi da neki učesnik prijavi pesmu koju izvodi neki izvođač koji izvodi i neku pesmu koju je već neki drugi učesnik pre njega prijavio, obavezujem se da ću blagovremeno obavestiti tog učesnika da mora da promeni pesmu, te zbog toga postoji mogućnost da se konkurs produži na određeno vreme u slučaju potrebe da se sačeka da taj učesnik izabere i prijavi drugu pesmu.

4. Konkurs traje do PETKA 22.06.2007. u 12:00h. Prijave se šalju tako što se pošalje privatna poruka učesniku Tenor(ili na moju mail adresu zoro90@medianis.net ), koja najmanje treba da sadrži pun naziv pesme koja se prijavljuje i ime izvođača. NAJLJUBAZNIJE se mole učesnici da uz pesmu koju prijavljuju dostave i link sa kog se ista može skinuti - u suprotnom, ako link za neku pesmu ne bude dostavljen, ne obavezujem se da ću isti pronaći i okačiti. Dakle, u interesu je svih učesnika Konkursa da dostave link za skidanje pesme koju prijavljuju. Takođe, mole se učesnici da mp3 fajl sa pesmom koju prijavljuju ne bude veći od 128 kbps, ali nepoštovanje ove molbe ne podleže nikakvim sakcijama, već je stvar isključivo dobre volje učesnika. Ja ću se potruditi da za članove foruma sa slabijim vidovima interneta okačim i fajlove kvaliteta 48 kbps.

5. Nakon isteka roka za prijavu pesama (koji, kao što je gore navedeno, izuzetno može biti produžen), obavezujem se da ću u najkraćem mogućem roku objaviti listu svih prijavljenih pesama, po abecednom redu njihovih naziva. Pored imena pesme i izvođača neće biti ispisan nick forumaša koji je prijavio tu pesmu, radi zadržavanja tajnosti glasanja.

6. Nakon završetka konkursa i objavljivanja liste prijavljenih pesama, biće organizovano polufinale Izbora, glasace se do SREDE 27.06.2007 u 22:00h U polufinalu će učestvovati sve pesme koje pristignu na Konkurs. U glasanju učestvuju samo forumaši koji su prijavili svoje pesme na Konkurs. Glasanje se obavlja po evrovizijskom principu, tako što se lista od 10 pesama kojima je dodeljeno od 12 do 1 bodova (bez 11 i 9) šalje u vidu privatne poruke nicku Tenor. Forumaši ne smeju glasati za pesmu koju su sami poslali na konkurs. Svaki forumaš koji je poslao pesmu na Konkurs, a ne glasa u polufinalu, automatski biva diskvalifikovan i rezultat koji njegova pesma postigne u polufinalu neće biti uziman u obzir. Takođe, taj forumaš biće onemogućen da učestvuje u sledećem Izboru za pesmu foruma.

7. U slucaju velikog interesovanja:
a) Biće organizovana DVA polufinala, jedno za drugim, u koja će pesme biti razmeštene tako što će najpre biti poređane po abecednom redu njihovih naziva, a zatim će pesme na neparnim mestima ići u prvo, a na parnim u drugo polufinale. U oba polufinala glasaće svi učesnici, dakle ne samo oni čije pesme učestvuju u određenom polufinalu. Iz svakog polufinala proći će po 9 pesama uz onu koja direktno ide u finale.
b) Na sledeći Izbor direktno će se plasirati samo pobednik sedmog Izbora, dok će svi ostali morati u polufinale.

8. Nakon objavljivanja rezultata polufinala biće organizovano finale Izbora, za koje glasanje počinje u SREDU 22.06.2007 u 22:00 i trajace do NEDELJE 30.06.2007 u 22:00h. U finalu će učestvovati pesme koje će biti izabrane po kriterijumu objašnjenom u tački 7. U glasanju učestvuju samo forumaši koji su prijavili svoje pesme na Konkurs. Glasanje se obavlja po evrovizijskom principu, tako što se lista od 10 pesama kojima je dodeljeno od 12 do 1 bodova (bez 11 i 9) šalje u vidu privatne poruke nicku Tenor. Forumaši čija je pesma prošla u finale ne smeju glasati za tu pesmu. Svaki forumaš koji je poslao pesmu na Konkurs, a ne glasa u finalu, biće onemogućen da učestvuje u sledećem Izboru za pesmu foruma, a ukoliko je uz to i učesnik finala, automatski biva diskvalifikovan i rezultat koji njegova pesma postigne u finalu neće biti uziman u obzir.

9. Pobednička pesma Izbora za pesmu foruma plasiraće se direktno u superfinale. Drugoplasirana i trećeplasirana pesma plasiraće se u eliminacioni krug za superfinale, gde će se pridružiti drugoplasiranim i trećeplasiranim pesmama sa prethodnih Izbora. O pravilima koja će važiti u eliminacionom krugu i samom superfinalu biće detaljnije reči kada za to dođe vreme.

10. Mole se svi takmičari da obrate pažnju na vremenske rokove za glasanje kako svi zajedno ne bismo gubili živce i napadali nedužnog organizatora Izbora.
 
Slušaj 'vamo...

strava pjesma...pogotovu ove koji ne vole rat (vjerujem većina)...
vodite ljubav ne rat :D

SLUSAJ 'VAMO


Mir je najlepsa devojka
Koju ne moze imati svako.
Ako ne mogu da letim
Ja necu da puzim
Jer kad puzim
Ja ne mogu da guzim.

MIR! MIR, BRATE, MIR!
MIR! MIR, BRATE, MIR!

Necemo da pobedi
Narodna muzika.
Vise volim tebe mladu
Nego pusku da mi dadu.

MIR! MIR, BRATE, MIR!
MIR! MIR, BRATE, MIR!

Prljave borbe
U ljubavne torbe.
Manje pucaj,
Vise tucaj.

MIR! MIR, BRATE, MIR!
MIR! MIR, BRATE, MIR!

Suvise si mlad
Da bi popio 'lad.
Ispod slema
Mozga nema.

MIR! MIR, BRATE, MIR!
MIR! MIR, BRATE, MIR!

Kuda svi
Nemoj i ti.
Jer ko izda
Bice prokleta *****.

MIR! MIR, BRATE, MIR!
MIR! MIR, BRATE, MIR!

Ne mozes pobeci
Od neceg sto je tu,
Sveprisutno.

MIR! MIR, BRATE, MIR!
MIR! MIR, BRATE, MIR!

Rimtutituki...
Rimtutituki...

Mir...

Koliko vas jos ima?
Koliko vas jos ima?
Na parove razbrojs'!
Prvi! Drugi! Prvi! Drugi!
Prvi! Drugi! Prvi! Drugi!
Prvi! Drugi! Prvi!

Mir...
Mir je najlepsa devojka
Koju ne moze imati svako!
Mir...
Mir, brate, Mir...
Ako ne mogu da letim
Ja necu da puzim
Jer kad puzim
Ne mogu da guzim.
Mir, brate, Mir...
Mir, brate, brate...
Ispod slema
Mozga nema.
Mir, brate, Mir...
Mir...
Mir...
Mir, brate, Mir...
Brate, Mir...
 
Tenor:
NAJSTROZIJE JE ZABRANjENO....
KAZNjAVA SE DISKVALIFIKACIJOM!!!

Tenor:
Pa gde su komentari???

evo jedan

al' sto volim ove sto bi kao oni nesto da organizuju,pa da ide preko njih,pa onda oni kao nesto da sankcionicu i diskvalifikuju..:?
prokleti iskomplexirani indijanci,t.j nebitni likovi kako u RL tako i u VL,kojima je zivotni san (i domet) da budu zamenici,t.j poltroni moderatora na 4umu
 
Limunovo_Drvo:
to je moj prijedlog...


Ne sme se otkrivati koju si pesmu poslao! Zbog toga te molim da promenis svog favorita i da predlog posaljes meni putem privatne poruke!!! Molim sve forumase koji su zainteresovani za ovaj izbor da mi zajedno sa pesmom dostave i link iste,jer ne obecavam da cu pronaci pesmu! :D :razz:
 

Back
Top