"Radikali nikad nece..."

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
... preci 5%, preci 10%, preci 15%... Radikali nikad nece preci 20%, 25%... Radikali nikad nece doci na vlast.... :D :D :D
Zuto preduzece po svemu sudeci ide u stecaj a moram priznati da mi je na trenutke bilo zao glavatog Sutanovca i ostalih vojvoda iz DS-a slusajuci ih kako preklinju, kume i mole DSS da "razmisle sta cine", kako ih savetuju da "jos nije kasno", kako "jos ima mesta pregovorima"... Jadni Suntanovac nikad nece docekati da zasedne na celo BIA-e a toliko se "spremao" za tu poziciju... Smrc.
 
Ма договориће се они, цео тај Дос после нових избора! А 4. јула ће нам узети Косово! Па кад нико није на власти нико није одговоран!!!
 
Ljuba UF:
Ма договориће се они, цео тај Дос после нових избора! А 4. јула ће нам узети Косово! Па кад нико није на власти нико није одговоран!!!

Neka se i dogvovore, nakon onoga juce nikad vise nece moci pred svojim biracima da opravdaju bilo kakvu koaliciju izmedju DSS-a i DS-a. DOS je mrtav, nek mu je teska crna zemlja.
 
Šta su to radikali stalno tvrdili, nikad u koaliciju sa DSS-om? A šta je ovo nego koalicija. Ako ne mogu da smisle Koštunicu, iz kog razloga su prihvatili glasove DSS-a, u vezi izbora Nikolića za predsednika Skupštine. Biće da je vlast u pitanju. Ne zna se ko je gori, Toma ili Koštunica. Možda Koštunica i dostigne Tomu u bezobrazluku i pokvarenosti.
 
Englez:
Šta su to radikali stalno tvrdili, nikad u koaliciju sa DSS-om? A šta je ovo nego koalicija. Ako ne mogu da smisle Koštunicu, iz kog razloga su prihvatili glasove DSS-a, u vezi izbora Nikolića za predsednika Skupštine. Biće da je vlast u pitanju. Ne zna se ko je gori, Toma ili Koštunica. Možda Koštunica i dostigne Tomu u bezobrazluku i pokvarenosti.

Војводу од Меридијан банке и његове жуте у покварености нико не може да надмаши! :lol:
 
To kumljenje i moljenje je bio najprijateljskiji savet koji je DSS mogao da dobije, i to ce biti jasno veoma brzo, ocigledno nisu bili svesni sta rade.

Ako nastave ovako 6 oktobar ce vrlo brzo doci.

otpor.jpg
 
perapera:
To kumljenje i moljenje je bio najprijateljskiji savet koji je DSS mogao da dobije, i to ce biti jasno veoma brzo, ocigledno nisu bili svesni sta rade.

Ako nastave ovako 6 oktobar ce vrlo brzo doci.

otpor.jpg
Nekad sam bio na vasoj strani, davne 2001 godine sam dao njima glas, da sam samo znao za koga sa glasao, da sam samo znao!!!!!
Taj znak je znak izdajica, narkomana i gejovca. Mrzim ih sve po redu.
 
To je znak koji je oznacio kraj rezima koji je oterao Srbiju u propast.
Prelistaj zanjih hiljadu godina istorije ne postoji rezim koji je vise radio protiv svog naroda.
Ljudi cemu se radujete? Ponovnoj izolaciji i ratovanju sa celim svetom. Nije problem ratovati, vec voditi bezumne ratove koji su unapred izgubljeni kao sto je to radio Milosevic i srs
 
Chávez:
... preci 5%, preci 10%, preci 15%... Radikali nikad nece preci 20%, 25%... Radikali nikad nece doci na vlast.... :D :D :D
Zuto preduzece po svemu sudeci ide u stecaj a moram priznati da mi je na trenutke bilo zao glavatog Sutanovca i ostalih vojvoda iz DS-a slusajuci ih kako preklinju, kume i mole DSS da "razmisle sta cine", kako ih savetuju da "jos nije kasno", kako "jos ima mesta pregovorima"... Jadni Suntanovac nikad nece docekati da zasedne na celo BIA-e a toliko se "spremao" za tu poziciju... Smrc.
c031.gif
 
perapera:
To je znak koji je oznacio kraj rezima koji je oterao Srbiju u propast.
Prelistaj zanjih hiljadu godina istorije ne postoji rezim koji je vise radio protiv svog naroda.
Ljudi cemu se radujete? Ponovnoj izolaciji i ratovanju sa celim svetom. Nije problem ratovati, vec voditi bezumne ratove koji su unapred izgubljeni kao sto je to radio Milosevic i srs


Ниједан рат није водио Милошевић, а још мање је водио СРС. Све ратове који су се водили у бившој СФРЈ, као и овај актуелни у Ираку, води САД са својим слугама из Велике Британије.
 
Chávez:
... preci 5%, preci 10%, preci 15%... Radikali nikad nece preci 20%, 25%... Radikali nikad nece doci na vlast.... :D :D :D
Zuto preduzece po svemu sudeci ide u stecaj a moram priznati da mi je na trenutke bilo zao glavatog Sutanovca i ostalih vojvoda iz DS-a slusajuci ih kako preklinju, kume i mole DSS da "razmisle sta cine", kako ih savetuju da "jos nije kasno", kako "jos ima mesta pregovorima"... Jadni Suntanovac nikad nece docekati da zasedne na celo BIA-e a toliko se "spremao" za tu poziciju... Smrc.


Nikad radikali necu preci 30% :) :o :D :-D :grin: :lol: :lol:

Na sledecim izborima cu radikali dobiti preko 40%, posto je ceo narod video, da zapad i dalje cepa Srbiju, nema vise razloga ,da narod i sledeceg puta odustana zbog ucena zapada od glasanja.
 
no_problem:
Ниједан рат није водио Милошевић, а још мање је водио СРС. Све ратове који су се водили у бившој СФРЈ, као и овај актуелни у Ираку, води САД са својим слугама из Велике Британије.
Svaki inteligentan covek to zna, jedina svetska sila, koja posle zavrsetka hladnog rata hara po celoj planeti i ubija masovno civile je USA-> nova kolevka Hitlerovog poretka!

Amerika je tamo nastavila, gde je Velika Britanjia prestala, ali doce i njima do glave !
Englezi su najveci sljam na planeti.
 
Sumadija.4.Ever:
Svaki inteligentan covek to zna, jedina svetska sila, koja posle zavrsetka hladnog rata hara po celoj planeti i ubija masovno civile je USA-> nova kolevka Hitlerovog poretka!

Amerika je tamo nastavila, gde je Velika Britanjia prestala, ali doce i njima do glave !
Englezi su najveci sljam na planeti.

Evo i tebe da pitam, ako je to tacno zasto onda imas to tvoje 4Ever.
Znate li vi uopste zasta ste?
 
Sumadija.4.Ever:
Nekad sam bio na vasoj strani, davne 2001 godine sam dao njima glas, da sam samo znao za koga sa glasao, da sam samo znao!!!!!
Taj znak je znak izdajica, narkomana i gejovca. Mrzim ih sve po redu.
Nisi ti bio na "nasoj" strani,vec na svojoj.Svi smo mi tada bili na jednoj-svojoj strani,na strani razuma,nasusne potrebe da se predupredi propast,da se zlo zaustavi.
Verujem da si ovu godinu(2001) greskom stavio,jer si u suprotnom zakasnio sa glasom(glasalo se 2000.g.),pa sad i nemas razlog da tugujes. :wink:
I uvek govorim-ondasnji DOS je odavno mrtav,mnogi njegovi clanovi su bili obicni saboteri,ali ideja je jos ziva.Ona ceka da ojaca i "primi" se u ovoj napacenoj zemlji.
Pusti mutivode,bitange,prevarante...sledi ideju.Tek kad se ona ostvari,videces da je glasanje onomad imalo smisla.
 
Torrente-BG:
A kad dodje taj 6.oktobar sjebali su se ovi mafijasi iz DS-a i kriminalci iz LDP-a i lopovi iz G17 a necemo zaboraviti i one pre njih koji su bili postedjeni zato sto su DOS-ovci krenuli njihovim putem. Kao ni tajkune.

Прво су им узели рекет, а онда кренули њиховим путем, с тим што ако су они претходни узимали лопатама, ови узимају багерима...Чисто да се зна ред величине!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top