Razočarana u muški rod

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
e sad mi je stvarno puko film, ili sam ja takav baksuz pa uvek naletim na muške *****/kukavice/pedere...ili nema druge nego pobit gamad. toliko sam se razočarala da se kunem evo tu na krsti da neću više nijednog da pogledam a kamoli šta drugo!!! razmišljam ček da postanem častna sestra i to ozbiljno, nije šala ili hir jer sam več do grla sita takvih luđaka!!!

LJUBI, LJUBI, AL GLAVU NE GUBI!
 
evo ovako,...znamo se iz škole, često smo se viđali u gradu, imamo zajedničke prijatelje....i malo po malo počeli da se muvamo-zapravo on je počeo-da prvi pozdravlja i to...i normalno smo pričali i juče ga pitam-ja jednostavno nisam takva osoba da se natežem 3 godine oče li bit išta i dali uopšte imam šanse kod njega-I ON NE! MA KOJE CRNO NE, GROM TE TRESNO!
 
A nije nešto posebno zgodan-mislim dobro meni je lep i kad sam mu to priznala zacrvenjeo se ko jabuka u lice, obična *****! ne da se hvalim ali za njega sam previše dobra riba i mogo bi sam sebi spomenik dignut da sam ga uopšte pogledala-a on ne! I NE VERUJEM DA MU SE NE SVIĐAM, JEDNOSTAVNO NE VERUJEM!
 
trofazna:
evo ovako,...znamo se iz škole, često smo se viđali u gradu, imamo zajedničke prijatelje....i malo po malo počeli da se muvamo-zapravo on je počeo-da prvi pozdravlja i to...i normalno smo pričali i juče ga pitam-ja jednostavno nisam takva osoba da se natežem 3 godine oče li bit išta i dali uopšte imam šanse kod njega-I ON NE! MA KOJE CRNO NE, GROM TE TRESNO!
e mamu mu njegovu pedersku :)
 

Back
Top