ljubav-raskid..preko zice

Evo gledam te....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_123.gif
... al nis ne vidim, pogotovu u tami.....sve mutno, sucmurasto....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_26.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_101.gif
.
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_128.gif
 
mario80:
E, ova je domaca... Treba samo da se timari s ;vremena na vreme i...
Aj da je prenesemo do kreveta pa da vidimo kako da je obucemo? :)

Ja ne volem nis sto je domace....ja sve kupovno, izdresirano i poslusno...a ova zmija koju ti spominjes je neka lazljiva, podmukla...tj. nemoguce ju je pripitomit...ako hormone nemozemo nadzirati, kako cemo zivotinju...
 
zaebana veza a niste radili na njoj pa ste se zapetljali
niste radili na sebi mozhda..
ono ne mogu ni stobom a ni bez tebe
pa dobro sad se on ne javlja..ne mozes bogzna sta da uradish je l??
jedino da opet odes kod njega pa placesh kukas... :) ali i to mora ejdnom da se zavrshi..ili ne mora...samo smrt je izvesna
tako vidim ne znam da li neko ima bolje reshenje

ti bi opet a onda raskidate :)
valjda je stvar u tome da reshite..ako oces onda ga cimaj opet mozda mu nije dosta
 
Tada ce ti biti svejedno da li se javio il' ne...veruj mi...znam od ranije, mada ovako nesto ni ja do sada nisam dozivela :roll:

Preguraj do dvadesetog dana...videces...drzim ti fige...i ja sam jos u s*anju, al' pokusavam da se iscupam na sve moguce nacine... :confused:

Evo ne znam kada sam ljudski i spavala...sve nesto po 2-3 sata...funkcionisem, ni sama ne znam kako, al' vec je lakse... :smile:

Pocinjem i da se ljutim...pocinjem i da se ne nerviram toliko na neke njegove...pa, flertove koje ...na koje nailazim ( sa drugima)...sta ces...'ebi ga...drzi se...zajedno smo jace! :wink: :lol:
 
ljudi,gde je ta podrska,solidarnost.... :confused:
vec ste me zaboravili....smrc..

svakim danom je sve teze,teze,teze....da nemislim,nerazmisljam,nerazlazem pricu na najsitnije detalje,da .....da.....da......da bilo sta radim,a da mi sve to nije u glavi...

kako.......prevazici...preboleti...zavrsiti.....kako.....

pateticna sam.....znam ....ovo su potezi ocajnika....TAJ SAM......!!!......eto
 
E ako si ocajnik, nazovi ga i kazi mu da si trudna... Spusti slusalicu i sacekaj da izgore na selu... Ako dodju - lako ces da zatrudnis posle :lol:

Ionako je sutra 1 aprilililililiiiiii
Ja cu bivsu da oderem. Skocice sa mosta kad joj kazem da iam dusi :lol:

Znaci, pustish poruku ili nazovesh... Kazes sta imas i prekines vezu. Ondak izvuces kabl iz zida ili ugasis mobilni... Tek uvece upalish ;)
Propast teska...
 
mario80:
E ako si ocajnik, nazovi ga i kazi mu da si trudna... Spusti slusalicu i sacekaj da izgore na selu... Ako dodju - lako ces da zatrudnis posle :lol:

Ionako je sutra 1 aprilililililiiiiii
Ja cu bivsu da oderem. Skocice sa mosta kad joj kazem da iam dusi :lol:

Znaci, pustish poruku ili nazovesh... Kazes sta imas i prekines vezu. Ondak izvuces kabl iz zida ili ugasis mobilni... Tek uvece upalish ;)
Propast teska...

E znala sam da si pametan, al' ovol'ko...svaka ti se dala...kisss za tu ideju...o'ma cu d' isprobam, heheh :lol:
 

Back
Top