buducnost srbije-bolje propast nego beda

MA NEMA PREDAJE DO KRAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NECEMO DA NESTANEMO NI DA PROPADNEMO DOK GOD SU MUDRI AGRESIVNIJI, BEZOBRAZNIJI, SAMOUVERENIJI OD GLUPIH! AKO TREBA 100 GODINA DA SE NATUCAM SA IDIOTIMA UCINICU TO! DO KONACNE POBEDE! MI SMO 2 STAVKE DALEKO OD CILJA!! DVE STAVKE KOJE SU NA SAMOM KRAJU: HAG I KOSOVO! KADA SE TI PROBLEMI ZAVRSE VISE NECE BITI NACIONALNIH PITANJA KOJE CE ZAOKUPLJATI PROSECNOG SRPSKOG ZGUBIDANA I MORACE DA SE BAVI PRAVIM STVARIMA! ZNACI NECE MOCI DA IGNORISE PRIVREDU, OBRAZOVANJE, ODNOSE SA SVETOM ZBOG SLOVENIJE, KRAJINE, BOSNE, CRNE GORE, KOSOVA, HAGA! NECE NESPOSOBNI MOCI DA GA ZAVLACE TIM PRICAMA! ZNACI JOS MALO DA IZDRZIMO I ULAZIMO U MIRNE VODE IZ KOJIH CAK NI RADIKALI NECE MOCI DA NAS IZGURAJU! A UOSTALOM IMA NAS NAJVISE (DS, LDP, G1+, NORMALAN DEO DSS 8-) )! SRBIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nestasna Ameba:
Korneru, sve ja tebe razumem, ali mi se elan sroza cim cujem ljude poput ovih ovde nekih na forumu...
I jos jedna bitna stavka: Djindjica vise nema da bodri :(
Pazi, prva sam sa sumnjom gledala u njega, ali tek kad je ubijen osetila sam koliko je Srbija mnogo izgubila, ali onda je bilo kasno. Mada, da sam i za njegovog zivota verovala u njegove stavove svim srcem, ne bih mu spasla zivot, nasalost :(
Ne treba on da nam bude idol, ali treba da nam bude model. Na nesrecu, sad su srpskoj mladezi idoli neki sumnjivi tipovi, ali na srecu, kolo srece se okrece, to sam vec jednom rekla.
Nicija nije do zore gorela, pa nece ni ova :D

Na sreću, ili na nesreću, ti si luda u zdupi materinu, ali na sreću, ako pođeš za Đinđićem, možda ga i stigneš, ali na nesreću, moraš se ubiti. Na sreću, to nećemo osetiti kao gubitak, ali na nesreću, ti to nećeš uraditi.
 
jomini:
Da l' si ti pametan, al' sad ozbiljno??? Šta pričaš, da li čuješ/vidiš sebe???


Rekao sam svoje misljenje, imam pravo, zar ne...a inace je iznosenje mog misljenja podstaknuto postovima u kojim se Patrijarh tako naziva(nisam primetio da si reagovao). Ja reko1 vec odavno da to misljenje necu da iznosim tako direktno i izbegavao sam, ali kad vidim da sve ovde moze, ono liberalizam, onda da i ja kazem, i inace ne volim da precutkujem ono sto mislim.
 
Ja upravo pričam o vređanju.
Kao zabranjeno mi je, na primer, da jebm majku i sve najmilije, opet na primer, ovoj pederčini, korner zastavici, jer to nije u duhu foruma.
A njemu je ladno dozvoljeno da vređa Patrijarha, iako se zna da time vređa direktno desetine članova foruma, kojima je Patrijarh svetinja.
Ja zaista ne razumem tvoju logiku jomini. Ako si moderator, ONDA BUDI MODERATOR i seci svima jednako. Tvoje stavove ostavi po strani, kada su poslovi moderatora u pitanju, a kada učestvuješ u raspravama, onda se jasno iskaži.
Toliko je očigledna protekcija prema nekim članovima, koji "vode" tebi blisku politiku.
To dovodi u pitanje, da ga nazovem, ugled foruma, jer sve već dugo deluje isuviše pristrasno.
A možda je to i namera?
 
satarichar:
Ja upravo pričam o vređanju.
Kao zabranjeno mi je, na primer, da jebm majku i sve najmilije, opet na primer, ovoj pederčini, korner zastavici, jer to nije u duhu foruma.
A njemu je ladno dozvoljeno da vređa Patrijarha, iako se zna da time vređa direktno desetine članova foruma, kojima je Patrijarh svetinja.
Ja zaista ne razumem tvoju logiku jomini. Ako si moderator, ONDA BUDI MODERATOR i seci svima jednako. Tvoje stavove ostavi po strani, kada su poslovi moderatora u pitanju, a kada učestvuješ u raspravama, onda se jasno iskaži.
Toliko je očigledna protekcija prema nekim članovima, koji "vode" tebi blisku politiku.
To dovodi u pitanje, da ga nazovem, ugled foruma, jer sve već dugo deluje isuviše pristrasno.
A možda je to i namera?

Mozes i licno da me kontaktiras,ako ti nedostajem. ;) pa da vidimo koliko si snazan,mangupe.

he he he!
 
satarichar:
Ne verujem da je probala da ti digne kitu. I zato što ti se ne diže ti si takva iskompleksirana budala.

Da ne prosipam sad ovde one glupe fazone tipa, pitaj kevu,sestru itd...posto ti nisam bio dovoljno jasan onda da ti objasnim da se sestra Amfilohija Radovica vec decenijama pokusava da digne kitu Voji Kostinji,ali ne ide.
Izgleda da je digla ruke,posto sam cuo da je sada Sanda u fazonu.

Ako budes raspolozen za neku "raspravu" LIVE,uvek mozes da me kontaktiras.Da ne tupis o junastvu po toj tastaturi.
Ja sam uglavnom tu i tamo. Eventualno kad krene prvenstvo svaki vikend sam na Mari,severna tribina,ulaz br10 sektor pet sredina tribine u pravcu gola tzv. KOP ne mozes da me promasis.
Pa javi se,da idemo nehde u zezanje.



:D:D
 
serb_pagan:
za srbiju je sto puta bolje da potpuno propadne i nestane,nego da za 10-20 godina bude evropski prosjak i zemlja kloshara i divljaka...bolje je da se raspadne u sto delova,nego da je bugari,rumuni i albanci gledaju kao bedu i pljuju po srbiji kao po najgoroj sirotinji.. nacionalisti iz SRS-a,SPS-a i DSS-a ce dovesti srbiju do potpune propasti...bugari i rumuni nas vec pljuju..malo nam je vremena ostalo
Такве као ти слушам годинама и што сам старији прича ми је све смешнија.Да ли ће неко бити просјак или не, то највише зависи од ЊЕГА самог!Никакве глупости типа ''неко одлучује о мени и мојој будућности'' не могу да покрију ову причу.Ако си очекивао да порастеш,завршиш факс и урадиш не знам шта још,да би ти се други клањали,на погрешном си месту!Ако ти смета што смо такви какви смо,иди у иностранство!Тамо можеш да радиш од јутра до сутра за плату од које ћеш ''нормално'' да живиш,и понекад нам испричаш неку бајку преко имејла.;)Велики је проблем ако у животу толико полажеш на то шта ће комшије да мисле о теби.Комшије треба поштовати и помоћи им ако су у г****** и ништа више!Док сам поштујеш себе,поштоваће те и други!Ево,ја насупрот теби мислим да имамо времена колико хоћемо и да ништа није пропало,нити ће,са нама или без нас.:roll::D
 
serb_pagan:
za srbiju je sto puta bolje da potpuno propadne i nestane,nego da za 10-20 godina bude evropski prosjak i zemlja kloshara i divljaka...bolje je da se raspadne u sto delova,nego da je bugari,rumuni i albanci gledaju kao bedu i pljuju po srbiji kao po najgoroj sirotinji.. nacionalisti iz SRS-a,SPS-a i DSS-a ce dovesti srbiju do potpune propasti...bugari i rumuni nas vec pljuju..malo nam je vremena ostalo

Šta se tebi dogodilo? :shock:
Pa čovek dođe ovde da se smeje glupostima, onda pročita ovo i mora da se zamisli...
Nemoj to više da radiš
 
Korner zastavica:
Da ne prosipam sad ovde one glupe fazone tipa, pitaj kevu,sestru itd...posto ti nisam bio dovoljno jasan onda da ti objasnim da se sestra Amfilohija Radovica vec decenijama pokusava da digne kitu Voji Kostinji,ali ne ide.
Izgleda da je digla ruke,posto sam cuo da je sada Sanda u fazonu.

Ako budes raspolozen za neku "raspravu" LIVE,uvek mozes da me kontaktiras.Da ne tupis o junastvu po toj tastaturi.
Ja sam uglavnom tu i tamo. Eventualno kad krene prvenstvo svaki vikend sam na Mari,severna tribina,ulaz br10 sektor pet sredina tribine u pravcu gola tzv. KOP ne mozes da me promasis.
Pa javi se,da idemo nehde u zezanje.



:D:D


A po čemu da te prepoznam?
Glup si i imaš rogove na glavi?
Jedini dolaziš sa kevom, da se navijači zabavljaju u poluvremenu?
Onda ću te lako pronaći.
Ne brini, lobotomija u mom izvođenju će ti sigurno pomoći.
 

Back
Top