Zasto to zivot ne moze da ceka?

Autobus 88

Primećen član
Banovan
Poruka
634
zivot_ne_moze_da_ceka.jpg


Zasto zivot ne moze da ceka. Zato sto je jedan jedini koji imamo. I zbog toga sto ima rok trajanja. Sta to zivot ceka pa je postao nestrpljiv i nemoze vise da ceka. Zivot ceka da se ispuni njegov smisao postojanja. Sta je dakle smisao zivota onih koji ovo koriste u svojoj kampanji. Po njima je dakle smisao zivota da se najedemo, napijemo, najjebemo dobrih piicaka, da imamo sve sto se za novac moze dobiti, da bezgranicno uzivamo u konzumacijama i potrosnji materijalnih dobara. Eto zato zivot ne moze da ceka. zato je ovo slogan ove kampanje...

I sta onda kad umres oces li imati sve to na sta si cekao svih ovih 10+6 ( svih ovih godina dok nam se desavalo sve ovo sto nam se desavalo )
 
MIslim da ovaj nas zivot ceka da bude "zivljen" ......i ne znam po cemu si zakljucio da "Po njima je dakle smisao zivota da se najedemo, napijemo, najjebemo dobrih piicaka, da imamo sve sto se za novac moze dobiti, da bezgranicno uzivamo u konzumacijama i potrosnji materijalnih dobara" Ovaj tvoj zakljucak vise odgovara trenutnom sistemu vrednosti u nasem drustvu, gde je sve materijalno iznad duhovog, Pogledaj malo TV i videces sta su vrednosti ovog drustva ...sise...guze......dzipovi...kajle itd. Ono sto sam hteo da kazem je da bi stvarno bio red da se nesto promeni i da "zivot stvarno ne moze da ceka"!
 
Maleni "autobus" je, koliko se secam, rasista, neonacista i sve sto uz to ide.

No, o sloganu DS-a... Verovatno najbolji slogan u ovoj kampanji. O tome sam pisao na drugom forumu, a ovde i nema bas mnogo onih koji znaju da citaju. Tako da cu ostaviti jedino onim zbunjenim likovima da razmisle kad god se nadju pred tim sloganom. Oni koji se bave sobom na trenutak ce zadrhtati i osetiti strah, nelagodnost, a onda resiti da se aktiviraju u politickom zivotu i izbore za sebe i svoja prava.

Nisam glasac DS-a, milion puta sam ih kritikovao. Necu ni za koga da glasam. Ali na sloganu cestitam.
 
Тај ДС-ов је,уствари,измењени Чедин слоган:''Србији се жури''.Тако да је на другачији начин речена иста ствар.Ваљда,тиме пикирају на клинце које ће Чеда одвући од ДС-а.
 
Free_Mason:
MIslim da ovaj nas zivot ceka da bude "zivljen" ......i ne znam po cemu si zakljucio da "Po njima je dakle smisao zivota da se najedemo, napijemo, najjebemo dobrih piicaka, da imamo sve sto se za novac moze dobiti, da bezgranicno uzivamo u konzumacijama i potrosnji materijalnih dobara" Ovaj tvoj zakljucak vise odgovara trenutnom sistemu vrednosti u nasem drustvu, gde je sve materijalno iznad duhovog, Pogledaj malo TV i videces sta su vrednosti ovog drustva ...sise...guze......dzipovi...kajle itd. Ono sto sam hteo da kazem je da bi stvarno bio red da se nesto promeni i da "zivot stvarno ne moze da ceka"!

Време је за Радикалне промене!!!

Да већ сутра буде боље...
:D :D :D

 
Autobus 88:
zivot_ne_moze_da_ceka.jpg


Zasto zivot ne moze da ceka. Zato sto je jedan jedini koji imamo. I zbog toga sto ima rok trajanja. Sta to zivot ceka pa je postao nestrpljiv i nemoze vise da ceka. Zivot ceka da se ispuni njegov smisao postojanja. Sta je dakle smisao zivota onih koji ovo koriste u svojoj kampanji. Po njima je dakle smisao zivota da se najedemo, napijemo, najjebemo dobrih piicaka, da imamo sve sto se za novac moze dobiti, da bezgranicno uzivamo u konzumacijama i potrosnji materijalnih dobara. Eto zato zivot ne moze da ceka. zato je ovo slogan ove kampanje...

I sta onda kad umres oces li imati sve to na sta si cekao svih ovih 10+6 ( svih ovih godina dok nam se desavalo sve ovo sto nam se desavalo )

:D nazi je skrooooooooooooooz poludeo!
 
kolega autobus.... to im je da ne kazem ko rekao kao veliku misao a oni kao papagaji ponavljaju svaki dan. bolje da su rekli da zivan ne moze da im ceka :) inace najbolja ikad napisana parola je sps-ova... sa nama nema neizvesnosti... ko je shvatio šta je jedino izvesno u životu, shvatio je da sa njima ide samo u bunar.
 
Autobus 88:
Po njima je dakle smisao zivota da se najedemo, napijemo, najjebemo dobrih piicaka, da imamo sve sto se za novac moze dobiti, da bezgranicno uzivamo u konzumacijama i potrosnji materijalnih dobara. Eto zato zivot ne moze da ceka. zato je ovo slogan ove kampanje...

I sta onda kad umres oces li imati sve to na sta si cekao svih ovih 10+6 ( svih ovih godina dok nam se desavalo sve ovo sto nam se desavalo )

kad umres svejedno neces imati nista....
tako da ono gore i jeste smisao zivota....
 
marlon:
kolega autobus.... to im je da ne kazem ko rekao kao veliku misao a oni kao papagaji ponavljaju svaki dan. bolje da su rekli da zivan ne moze da im ceka :) inace najbolja ikad napisana parola je sps-ova... sa nama nema neizvesnosti... ko je shvatio šta je jedino izvesno u životu, shvatio je da sa njima ide samo u bunar.

...ma kakva velika misao...to je nesto kao "zivite zivot kakav zelite - pun ljubavi, zdravlja, srece... a mi cemo da vas naucimo kako da to i postignete posto sami ne umete" :)
 
misoni:
Шабанерија...Као радикали су трули,необразовани,нешколовани и не знам шта све не,а они заливају и гаје Шутановце и Петровиће.:D
Јој људи, видесте ли шта вечерас уради Вучић од Шутановца? Сироти Шутко, дошао са две три брифинговане фразе и као шваба тралала, а Вучко га исече на фронцле! Јој бруке! Горе је прошао него да је на његовом месту био "окати" Петровић!
 
misoni:
Шабанерија...Као радикали су трули,необразовани,нешколовани и не знам шта све не,а они заливају и гаје Шутановце и Петровиће.:D

šutanovac i petrović su pojam elokvencije i kulture za razne mirčiće, radete, todoroviće, mamule,
i ostale autentične šabane. kojih makar ima u izobilju na našoj političkoj sceni...
 
paola:
Јој људи, видесте ли шта вечерас уради Вучић од Шутановца? Сироти Шутко, дошао са две три брифинговане фразе и као шваба тралала, а Вучко га исече на фронцле! Јој бруке! Горе је прошао него да је на његовом месту био "окати" Петровић!
Ја сам се иизненадио како је РТС поставио оног ''независног'' аналитичара да поставља питања.Па то није било ни у време Милошевићеве власти.

Више не могу да разликујем РТС од б92...
 
Meni je ipak najjaci onaj Janjic iz Pcinjskog okruga,mislim da je iz Vladicinog Hana... Steta sto ga nije bilo u poslednjem sazivu Skupstine,nadam se da ce radikali da se opamete,i da ga vrate u Skupstinu,tome je coveku svaka rec ili provala ili parola za istoriju...

Mada je uvek i dobro dok se ima neobrazovani Toma...
 
jedite_kod_Joa:
Ја сам се иизненадио како је РТС поставио оног ''независног'' аналитичара да поставља питања.Па то није било ни у време Милошевићеве власти.

Више не могу да разликујем РТС од б92...


Nemoj tako,ipak RTS pise cirilicom,a B92 onim drugim pismom koga nema u Ustavu...
 
Andreavk:
...ma kakva velika misao...to je nesto kao "zivite zivot kakav zelite - pun ljubavi, zdravlja, srece... a mi cemo da vas naucimo kako da to i postignete posto sami ne umete" :)

pa jesss... oni ce da me nauce... ne mogu volovi da nauce da je srbija ne samo beograd negoi i ono malo juznije, a oce da me uce o zivotu... to su floskule i sto ih manje ima u vlasti bice srbiji bolje. veruj mi na rec, ako nesto znam, znam to.
 

Back
Top