Dokle više nemoral ?

  • Začetnik teme Extwisted
  • Datum pokretanja
E

Extwisted

Gost
Ja ovo više ne mogu da trpim!!
Kad god se javi neka mlada i zelena devojčica,sa nekim naivnim pitanjem o seksu, dežurne bludnice ovog foruma svim silama se ostrve na tu jadnu mladu dušu, gazeći po njenoj naivnosti i prostodušnosti, savetujući joj da što pre postane kao one. Strašno!!
Šta se to dešava? Zašto vi, Bahanatkinje jedne toliko mrzite nevinost?
Starci obično ne vole mlade, jer ih , dok se tresu i kukaju na razne bolesti, oni podsećaju na ono najlepše što su nekad imali. Da li je to slučaj s vama ? Zašto vi emancipovane moderne radodajke toliko ne volite da čujete reč nevinost. Zar ona toliko para vaše uši?
Mnogi muškarci bi te mlade i naivne pokvarili još pre nego vi, ali otkud ta želja kod vas :shock: :twisted: ?
 
Ma ko ih bre kvari?
Uostalom svaka ce uraditi po svom nahodjenju. Niko ne moze nekog da natera da uradi nesto ako ova osoba to nece. A one koje potenciraju sex tj gubljenje nevinosti je mozda zato sto jednostavno vole sex, taj osecaj (sto i jeste i te kako prirodno) i zato to savetuju. I ja cu pre nekom da savetujem da upraznjava sex nego apstinenciju, ali ako neko zeli da se cuva za nekog pravog , to postujem, tako i treba da bude. Nevine devojke ne treba da gube nevinost sa prvim koji naidje vec sa nekim sa kim misle da ce to biti prava stvar.
 
Extwisted:
Ja ovo više ne mogu da trpim!!
Kad god se javi neka mlada i zelena devojčica,sa nekim naivnim pitanjem o seksu, dežurne bludnice ovog foruma svim silama se ostrve na tu jadnu mladu dušu, gazeći po njenoj naivnosti i prostodušnosti, savetujući joj da što pre postane kao one. Strašno!!
Šta se to dešava? Zašto vi, Bahanatkinje jedne toliko mrzite nevinost?
Starci obično ne vole mlade, jer ih , dok se tresu i kukaju na razne bolesti, oni podsećaju na ono najlepše što su nekad imali. Da li je to slučaj s vama ? Zašto vi emancipovane moderne radodajke toliko ne volite da čujete reč nevinost. Zar ona toliko para vaše uši?
Mnogi muškarci bi te mlade i naivne pokvarili još pre nego vi, ali otkud ta želja kod vas :shock: :twisted: ?
A ko su ovde dezurne bludnice i radodajke?
I ko mrzi i prezire nevinost?
Opisao si zavist ili se varam?
Jel i ti spadas u te muskarce kvaritelje ili si se postavio u polozaj Sv. Nikole (zastitnika devojastva)?
I za koje pleme uopste jases?
I sa kime se grudvas?
Odmori malo od tastature... bice ti lakse.
I srdzba i osuda spadaju u grehe... 8)
 
ewo ga josh jedan kvazi-moralista..pffff..pa kad je mlada naivna i nezashtitjena shta trazi ovde medu "posrnulima"..?.....daj bre choveche....i sad kad ga posle 150 postova svi iznapushavaju onda tje da se prosere kako se u stv. zezao,ko onaj majmun iz nemachke shto otje nevinu ribu...daj bre...nije ti bre ovo manastir...dosho chovek da pricha o moralu na temi ljubav & sex...cccc...i josh se istripovao da tje neko da ga uochi.....jeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Extwisted:
Ja ovo više ne mogu da trpim!!
Kad god se javi neka mlada i zelena devojčica,sa nekim naivnim pitanjem o seksu, dežurne bludnice ovog foruma svim silama se ostrve na tu jadnu mladu dušu, gazeći po njenoj naivnosti i prostodušnosti, savetujući joj da što pre postane kao one. Strašno!!
Šta se to dešava? Zašto vi, Bahanatkinje jedne toliko mrzite nevinost?
Starci obično ne vole mlade, jer ih , dok se tresu i kukaju na razne bolesti, oni podsećaju na ono najlepše što su nekad imali. Da li je to slučaj s vama ? Zašto vi emancipovane moderne radodajke toliko ne volite da čujete reč nevinost. Zar ona toliko para vaše uši?
Mnogi muškarci bi te mlade i naivne pokvarili još pre nego vi, ali otkud ta želja kod vas :shock: :twisted: ?
Istina, nisam bila neko vreme na forumu, ali ranije nikad nisam primetila da radodajke maltretiraju naivne devojcice koje su ne znam ni ja kako dosle do racunara i smogle hrabrosti da pitaju neduzno i golicavo pitanjce... Pre bih se zapitala odakle tolika projekcija za tvoje strane.
 
Margott:
ewo ga josh jedan kvazi-moralista..pffff..pa kad je mlada naivna i nezashtitjena shta trazi ovde medu "posrnulima"..?.....daj bre choveche....i sad kad ga posle 150 postova svi iznapushavaju onda tje da se prosere kako se u stv. zezao,ko onaj majmun iz nemachke shto otje nevinu ribu...daj bre...nije ti bre ovo manastir...dosho chovek da pricha o moralu na temi ljubav & sex...cccc...i josh se istripovao da tje neko da ga uochi.....jeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nije zezanje, nego ironija. Ne znam zbog čega si se toliko iznervirala. Nisam uopšte kvazi moralista, nego neke ovde toliko seru o osećanjima, da mi je muka, a ovamo se udaraju onako, radi sporta. Posle kad im neko nešto prebaci sikću kao i ti.
 
Extwisted:
Ja ovo više ne mogu da trpim!!
Kad god se javi neka mlada i zelena devojčica,sa nekim naivnim pitanjem o seksu, dežurne bludnice ovog foruma svim silama se ostrve na tu jadnu mladu dušu, gazeći po njenoj naivnosti i prostodušnosti, savetujući joj da što pre postane kao one. Strašno!!
Šta se to dešava? Zašto vi, Bahanatkinje jedne toliko mrzite nevinost?
Starci obično ne vole mlade, jer ih , dok se tresu i kukaju na razne bolesti, oni podsećaju na ono najlepše što su nekad imali. Da li je to slučaj s vama ? Zašto vi emancipovane moderne radodajke toliko ne volite da čujete reč nevinost. Zar ona toliko para vaše uši?
Mnogi muškarci bi te mlade i naivne pokvarili još pre nego vi, ali otkud ta želja kod vas :shock: :twisted: ?


AOOOOOOOO NONO BIJELAAAAAAAAAAA :lol: 8) :lol: 8) :lol:
 

Back
Top