Da li sam ja sponzorusa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa to i jos mnogo toga!
Mnogo sam tvrdoglava pa zato svakom teram inat!
Evo naprimer vama......uinat bi pisala bez ijednog razmaka(kao sto ste vec videli)!
A ja naravno onda samu sebe sateram jer tako se sve vise udaljavam od drugih(da ne kazem da se mrzimo)!
A ko je za to kriv?RODITELJI!
 
Koliko sam uspela da primetim do sada,i ovde ima dosta ljubomornih ljudi,naravno cast izuzecima,onima koji su mi dali iskren savet!
Inace,za one za koje sam praznoglava,itd.Sve ispite sam davala na vreme,i mogu da se pohvalim da sam zavrsila Medicinski fakulltet sa 23 godine,a specijaliziracu za plasticnog hirurga u Brazilu,s obzirom da mi i mama i tata rade tamo.
 
A ovi sto govore kako se sta pise ne idu na Fi LI loloski fakultet da se edukuju,jer ni oni nisu ni malo pismeni.
Alehandra u pravu si za sve sto si napisala,roditelji mi zive u Brazilu od moje 10 godine,a ja sam odrastala sa starijim sestrama i tetkom.
 
Vidis kako opet ne razume niko,ja materijalno ne potenciram,ali kad sretnem neku drugaricu i ona mi kaze ZOVEM TE VEC PAR DANA,NIKO TI SE NE JAVLJAO NA FIXNI,JEL SI BILA U BG.a ja joj kazem NE,NISAM BILA.E sad logicno je da me pita A GDE SI BILA?A ja joj kazem npr u Parizu ili Milanu ili Kanu itd.Sta sam trebala da joj kazem ,da sam bila kod babe u Maloj Krsni?I sta onda ja tu potenciram na materijalnom.Isto tako,ako imam naravno da cu da kupujem sebi sve kvalitetno,ne mislim na neka preterivanja naravno,i kad me neko vidi i pita koliko kosta ovo ili ono,sta ja,da slazem?Zasto bih sebi uskracivala neke stvari koje mogu da imam?
 
AdrianaA.:
Logicno je valjda da pored sebe zelim da imam nekoga ko ima novca kao ja ili vise,a ne nekoga koga cu ja izdrzavati i ko ce mi celog zivota biti na grbaci.
Što mrzim ovakve rečenice. Kako si objasnila, ti nisi na ivici egzistencije već baš imaš novca. Dakle, postoji izvestan raskol (u koji upada maltene 80% momaka, ovde), između puke sirotinje (nekoga koga bi morala izdržavati) i onoga ko "ima novca kao ti, ili više".

Odokativno, bila bi sponzoruša.
Tako isto me nervira kada čujem "on se loše oseća jer ona više zarađuje, takva veza ne može opstati", takve predrasude su upravo uzrok doživljavanja tebe kao sponzoruše, u ovom slučaju... Tražiš imućnog da on ne bi bio iskompleksiran pored tebe?

Odgovorila bih ti na pitanje - nisi ti sponzoruša, ali si puna predrasuda.
Imam utisak, da nisi u toj situaciji, da bi isto tako doživela neku kao sponzorušu, i zavidela bi joj, kao što sada površne drugarice zavide tebi...
 
AdrianaA.:
Koliko sam uspela da primetim do sada,i ovde ima dosta ljubomornih ljudi,naravno cast izuzecima,onima koji su mi dali iskren savet!
Inace,za one za koje sam praznoglava,itd.Sve ispite sam davala na vreme,i mogu da se pohvalim da sam zavrsila Medicinski fakulltet sa 23 godine,a specijaliziracu za plasticnog hirurga u Brazilu,s obzirom da mi i mama i tata rade tamo.


medicinska terminologija je malo drugacija. obicno specijaliziraju PLASTICNU HIRURGIJU, a ne ZA PLASTICNOG HIRURGA...

ali ako ti tako vise volis...

zelim da ti se jednog dana obistine snovi u kojima danas zivis i zbog kojih se odrices *obicnih* drugarica, koje nisu ljubomorne nego samo zele da te vrate u stvarnost...

pazi da se ne ugruvas kada padnes sa tog paperjastog oblaka malena...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top