Kako najbolje zeznuti bivse...

NevenaBGD:
Pa to ti kazem, ali kako opisi mi konkretno sta radis ili radite! Mozda je primer jadan, ali eto svi se prepucavamo posle raskida u stilu kome je jos uvek stalo a kom ne! Koje otiso dalje! I sl!

d016.gif
 
hahahahahahaha joj imala sam i ja tu fazu,..uh kako nisam..ah uradila sam nesto sa njegovim mobilnim i slala sam svim nekim mojim drugovima koji imaju devojke kao u fazonu :'e mala mi je dobro pusila sino, dobro ti se **** ****, nisam znao da ti je mali tuki pricala mi tvoja devojcica..."
i tako i onda su svi ti likovi njega zvali na mob (jer nisu imali pojma)i ****** mu mater zbog poruka a on ni klriv ni duzan i ne zna o cmeu se radi..ali to je bilo davno ai onda sam mogla jer sam koristila njegov borj zbog onog nekog sajta 1wap....
 
@ SKVO ja ne govorim o nenamernim pakostima! iako se totalno ne slazemo! Znaci o afektima! To su momenti kad ne mislis bas glavom! Niko nikome ne brani da ide samo bitno je valjda i kako ce to izvesti! Pa valjda kad raskidas s nekim ne kazes e slusaj ti mi se bas ne svidjas ti si kreten i bas te vise u opste ne volim aj zdravo! E pa onda si moron! (ne mislim na tebe naravno:) ) I naravno ko mi je kriv kad sam cora corava pa se tripujem da je taj neko za mene ono nema veze s mozgom! Valjda treba zavrsiti kako treba! I po mom misljenju jedna packa je sasvim u redu! Cisto da umisljene vrati na mesto!;)
 
Samantha Jouns:
hahahahahahaha joj imala sam i ja tu fazu,..uh kako nisam..ah uradila sam nesto sa njegovim mobilnim i slala sam svim nekim mojim drugovima koji imaju devojke kao u fazonu :'e mala mi je dobro pusila sino, dobro ti se **** ****, nisam znao da ti je mali tuki pricala mi tvoja devojcica..."
i tako i onda su svi ti likovi njega zvali na mob (jer nisu imali pojma)i ****** mu mater zbog poruka a on ni klriv ni duzan i ne zna o cmeu se radi..ali to je bilo davno ai onda sam mogla jer sam koristila njegov borj zbog onog nekog sajta 1wap....
Au... to je bilo bolno...
 

Back
Top