Sex i Trava ....

Ne nisi. I ja znam da sam dusha, nu usima prija. Hvala, hvala..
Ne, onako - ko ti daje pravo da pretis nekom batinama? I zbog cega? I so what..ovo su otvorene diskusije....nije pp, dakle ozvoljeno mi je da te pitam....
 
Oces mene Silent Bob da cekiras? Jel mozes da nadjes slobodne dalmacije iz septebra, -pocetka oktobra. I o razmeni u ziticu..Ako mozes da nadjes listu ljudi koji su razmenjeni i za sta su optuzivani - reci..:) rusenje poretka hrvatske, itd..hr. kazneni zakon 244 koliko se secam. I ima jedan odvratan clanak o meni: Uskoro sujenje srpskoj teroristici''..Bas bih volela to da imam, igubila sam...
 
Ma ti se zezas....a mene kad nije slog strefio kad sam to procitala, kad su mi doneli novine u zatvor..Prvo i prvo ja nista nemam veze sa terorizmom..ufvaatili su me u srpskoj uniformi i imala sam papovku...ma i dobro sam prosla...Kad su se nasi povlacili iz kasarne blizu zatvora u kome sam bila (bilice) morala sam u skloniste sa hrvatima...da ne gresim dusu, billi su ok, cak sam imala 'decka'preko prozora i jednom sam dobila od komandira pivo..:)
 
A i tad sve sto je nosilo srpsku uniformu je bilo terorist, prema tome....cak i civili od 80 godina koje su hapsili za razmenu. Mene docekao u Kninu Kapetan Pecanac. Sta li je sa njim...
Auuu..pokvarismo temu....
 
odoh pod tus i da malo sredim noktice..cujemo se kasnije..naam se da ce bob da mi iskopa neke vazne stvari...:P
Citamo se kasnije..I izvinjavam se sto smoformacijskim hodom prosetali kroz ovu disusiju..Za to treba otvoriti novu - otvori je negde - nastavicemo..:)
 
Joya!:
U poslenje vreme u holandiji je aktuelna tecnost, koju priklikom sex-a udahnes i minut si na sedmom nebu. Poppers. Legalno...Da li se to koristi i u Srbiji? Mislim da sam rekla vec negde rekla da radim u organizaciji koja pruza pomoc prostitutkama na ulici. Sve devojke puse kokain, i vise od polovine heroin. Tuzno, pocele su sa heroinom da bi manje pusile coke. Heroin te smiruje...E, devojke kazu da stalno imaju u tasnici flasicu poppersa - da musterije cesto pitaju za to. Uglavnom, poslovni muskarci, za koje nikad ne bi rekao....
Ja sam ga probala...ok je osecaj ali kratko traje... i od previshe mirisanja stvarno zaboli glava... :roll:
Ne svidja mi se..ima boljih stvari...
 
Ma probao sam ma travi-naravno!Ono...nije to ni loshe kad je riba dobra...jest da malo bocka i svi ti insekti....onda alergija na razne korove...
Mozda bi i opet probao da sam mladji i....i da me kad sam zadnji put to radio na travi nije za jaja ugrizo komarac veci od rode :-D
 

Back
Top