"Moć" (I've got the Power)

Enfroz2891.

Iskusan
Banovan
Poruka
5.907
Kolko "savremenom"znachi moc u zivotu?...je l mu se dize na to?
Shta je za vas moc?....ima ona pricha da se zene uvek u nekoj formi pale na moc kod mushkarca ma kako se ona manifestovala,slazete se/ne?.....npr.kad zatvarash teme sa tonom strana da se vidi&chuje da to mozesh...

P.S.@Diss a je l mozesh i da banujesh kao novopecheni mod?
 
Кажу да је моћ најјачи афродизијак! :roll:

Један мој пријатељ (сасвим просечно лепог изгледа) кад је постао директор једне велике фирме причао ми је како је напрасно постао ''леп и згодан'' и како су одједном жене почеле да га спопадају! :lol:
Сећам се и Слобиних говора, како су жене биле у трансу на тим митинзима...
А првих дана после 5. октобра улазим у зборницу, а оно колегинице гледају вести и уздишу:''Како је мужеван тај Коштуница!'' (Муљави Коштуница???:-? ) Пре 5. октобра никоме није био интересантан.

Значи, вероватно има нечег у томе....(Једино се ја качим за лузере!:roll: )

А, богами, сад ће нам и Дис постати фаца откад је добио моћ!:wink:

(Па што закључа Фотографије форумаша? Где ћемо се сад видети како смо лепи?)
 
Nista to njemu ne znaci, tamo nekom savremenom, ali znaci onome ko ima moc.Onaj ko nema moc njemu znace neke druge stvari nesto, na primer njegov posao, njegova porodica, pecanje, fudbal, a neko ko ima moc, njemu ta moc nesto znaci i predstavlja mu nesto vazno u zivotu.
 
Moc je po meni sposobnost da vrshish zeljeni uticaj na druge...u nekom najshirem smislu.
Samodestruktivna priroda moci je mozda tema vishe za filozofiju...
Mislim da zenama ljudi koji imaju moc deluju pre svega interesantnije,pa zbog toga privlachnije...ma shta pod tim podrazumevale....naravno ne za 100% zena nego za nizi tip.
 
Možda, froz, ili im je prijatnije da vladaju iz senke, snažan muškarac da ih štiti i prima udarce, a one da vuku konce. Ili u nekom pređešnjem svetu muške dominacije, gde je neretko to bio jedini način za njih da dođu do moći.

Nego:
S_K_V_O:
da, da slazemo se...
mislim, moram da priznam da sam malo pocela da se lozim na disa otkada je na funkciji... ;)
Tek sad si počela da se ložiš na mene?

(A ja nekada davno posumnjao u tako nešto. Koje razočaranje. Opašće mi egoizam zbog tebe)

Na sreću, ova funkcija nije ni značajna ni trajna, niti sam u obavezi da opslužujem zahteve obožavateljki :mrgreen: Mada je Milojko nekada davno pisao o moderatorima koji su na usluzi korisnicima (-cama) 7/24, ali sam ga ja još tada minirao. Kao da sam znao da će mi jednog dana zatrebati.
 
ja vido ovo "moc" pak se zaleto dvidim dal je to neko okupljanje iz srednje škole
jel ja sum išo u mašincki obrazovani centar to je skraćenica od moc.ja sum generacija od 1995 do dveiljade prve.išo sam u prvo dva prvo četir drugo četir drugo šes treće šes i treće dva.ako ima neko ovden daj išo samenom nek se javi
a ondak ovo nie tema za mene jel meni se nediže katse setim svoje škole
 
topmodelsica:
Koja je bila Hi Menova zenska iz tog crtanog filma?
Teela - ćerka ManAtArms-a.
teddy.gif


teela.jpg


@PsD
I dalje misliš da He Man ima moć? :lol:
 
CaLiMeRo:
Enfroz, tek sad primetih - sto ti je naslov teme pod znakom navoda?
Moj ironichan stav,otvoreno za slobodnu ineterpretaciju...

@Japanko:D a jel joj keva bila charobnica?
To nikad nije razjashnjeno...neshto kao nagoveshtavali su da su se ManAtArms i ona smuvali..neshto-svashta...

"Sive lubanje silom,jeb.,......cu se s Tilom!":D:mrgreen:
A i Shila je imala moc!:D:D
Ona je bila josh i jacha,jer se borila protiv Hordaka u drugoj dimenziji a on je bio nekadshnji Skeletorov ucitelj.:D
 
Enfroz2891.:
@Japanko:D a jel joj keva bila charobnica?
To nikad nije razjashnjeno...neshto kao nagoveshtavali su da su se ManAtArms i ona smuvali..neshto-svashta...

"Sive lubanje silom,jeb.,......cu se s Tilom!":D:mrgreen:
A i Shila je imala moc!:D:D
Ona je bila josh i jacha,jer se borila protiv Hordaka u drugoj dimenziji a on je bio nekadshnji Skeletorov ucitelj.:D
Aaaa pa Šila se kasnije pojavila kao He Man-ova sestra.
Ali to je sve počelo kasnije da se otkriva, a ja sam onda već izgustirala Masterse i počela da jurim realne frajere... tako da ne znam baš sve detalje...
teddy.gif


I te vaše pesmice se nisu pevale u mom kraju. Ili meni drugari nisu hteli da kažu pošto mi je Teela bila omiljena heroina. :roll:
 

Back
Top