Zasto ste bre takvi vi?????

bobba:
ne razumem ih uopste, muskarce
trudim se... ali ne razumem
mozda ni oni sebe ne razumeju
evo zasto je to

ONI se nalocu ko guzice :D , ne znaju za sebe, i onda nadju ribu. imaju kres, naravno.....i ujutru se ne secaju ........s'kim su imali, ko je ta riba, koliko puta su imali kres, gde su svrsili....................uzas jedan

Zasto ste bre takvi vi?????

Sad shvatam zašto su me ribe uvek doživljavale kao smora i nezanimljivog!! Gde su mi oči bile?
 
bobba:
ne razumem ih uopste, muskarce
trudim se... ali ne razumem
mozda ni oni sebe ne razumeju
evo zasto je to

ONI se nalocu ko guzice :D , ne znaju za sebe, i onda nadju ribu. imaju kres, naravno.....i ujutru se ne secaju ........s'kim su imali, ko je ta riba, koliko puta su imali kres, gde su svrsili....................uzas jedan

Zasto ste bre takvi vi?????


Da nije ovo insert iz nekog filma?

Ako si stvarno to dozivela, zao mi je... Nemoj generalizovati stvari..... Trazi dalje, dublje, vislje... :oops:
 
Bobo, da li ti se stvarno desilo to? Mislim, stvarno je heavy. Ja sam imao utisak da sam prošao to u srednjoj školi. Imao sam utisak da si ti malo iskusnija. Znaš, ni na jednoj žurci takve face nisu zanimljive. Zanimljivim ih prave jadnice oko njih. To naravno još više važi na face koje se "rade". Znaš kad će cure da se opamete? NIKAD! Uvek ćete biti ćurke.

Međutim, nije to strašno. To se zove prirodna selekcija. Ja sam strašno patio zbog riba koje su se ložile na takve. Tako sam ja uspevao samo kod ovih "običnih" i nezanimljivih riba. Nešto kasnije sam video kuda teku reke zemaljske i kako se završavaju takve priče. Takve ribe posle idu okolo i pitaju: da li je moguće da su svi frajeri takvi?

nthng prsnly
 

Back
Top