Ko mrzi Srbe!!??

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.065
Da bi mogli početi popravljati svoj image u svetu, i da bi znali koje metode i prema kome treba plasirati, prvo moramo naći odgovor na banalno pitanje:
Ko mrzi Srbe, Srbiju i sve vezano za te pojmove?
Odgovor se može odnositi na pojedince ili razne koje-kakve grupe.....Hvala
 
Pa i oni koji kazu da narod treba u zurbi prevaspitati i istom tom narodu uvesti sto vise autonomija/Vojvodina, Raska i jug Srbije/ a dobrom delu dati nezavisnost/KiM/, kao i odobravanje bombardovanja,....oni sigurno vole Srbiju.........
 
natasa kandic nas mrzi
al ona se ne racuna jer je ometena u razvoju

Ja bih rekao da si ti ometen u razvoju ako po tebi oni koji ukazuju na negativne stvari u Srbiji mrze Srbiju.

Zapravo slucaj je obrunut, oni koji igraju na kartu pseudopatriotizma po kome je kritikovati jednako mrzeti donose Srbiji veliko zlo i cine Srbiju gorim mestom.
 
Problem je u mentalitetu nasheg naroda. Nashe razmishljanje da su za sve drugi krivi i da svi samo gledaju da nashkode srbima je glavni razlog za situaciju u kojoj se sad nalazimo.
Uostalom to je i bila propaganda Miloseviceve vlasti...
Koliko sam samo gluposti chuo od ljudi koji ne shvataju da im je nacionalistichkom propagandom ispran mozak... Srbi su najpametniji, Srbi su najlepshi (diskutabilno), Srbi imaju najjache spec. jedinice (!?) , Srbi imaju najtezu shkolu, Srbi imaju najbolje nauchnike, Srbi ...
A zashto smo onda jedna od najsiromashnijih nacija u Evropi ???
Pa zato shto nas svi mrze :idea:

Ma dok ne shvatimo da smo jedna bedna nacija, da nas ima samo 10 miliona (sada se vec moze reci 8,5) i da treba da cutimo i da se svet ne vrti oko nas. Mislim shta onog tamo u Engleskoj (prim.) briga za 10-ak miliona ljudi od ukupno 900 miliona u Evropi... shta ima on uopshte da nas voli ili mrzi ...

Nemojte me pogreshno shvatiti jer sam ustvari veliki patriota ali u ovom sluchaju kometarishem mentalitet nasheg naroda jer je stvarno uzasan...
 
niko ne mrzi srbe. ako neko ima lose misljenje o srbima to su samo predrasude. upoznao sam na desetine stranaca koji su odusevljeni srbijom, ljudima, gostoprimstvom...

ukoliko neko misli da "neko mrzi srbe" njemu fali jedno dve-tri tarabe u glavi.

a sto bi na primer mrzeo hrvate, bosnjake, ove, one...?!

zar nije lepo kada odem na par dana u bih u sarajevo da posetim drugara (muslimana) u mostar kod drugarice (hrvatice) i u nevesinej kod drugara koji se srbin.
 
Mikowiny:
niko ne mrzi srbe. ako neko ima lose misljenje o srbima to su samo predrasude. upoznao sam na desetine stranaca koji su odusevljeni srbijom, ljudima, gostoprimstvom...

ukoliko neko misli da "neko mrzi srbe" njemu fali jedno dve-tri tarabe u glavi.

a sto bi na primer mrzeo hrvate, bosnjake, ove, one...?!

zar nije lepo kada odem na par dana u bih u sarajevo da posetim drugara (muslimana) u mostar kod drugarice (hrvatice) i u nevesinej kod drugara koji se srbin.

А који си па ти у целој твојој причи, Еским ?


 
Бугарин или Бугараш, све једно, Србин свакако ниси... није примерено да стално одређујеш Србима шта ће а шта неће да раде, како ће а како неће да се понашају.
 
Mikowiny:
niko ne mrzi srbe. ako neko ima lose misljenje o srbima to su samo predrasude. upoznao sam na desetine stranaca koji su odusevljeni srbijom, ljudima, gostoprimstvom...

ukoliko neko misli da "neko mrzi srbe" njemu fali jedno dve-tri tarabe u glavi.

a sto bi na primer mrzeo hrvate, bosnjake, ove, one...?!

zar nije lepo kada odem na par dana u bih u sarajevo da posetim drugara (muslimana) u mostar kod drugarice (hrvatice) i u nevesinej kod drugara koji se srbin.

Ti očito ne gledaš druge TV stanice sem B92? Pa samo na HRT-u možeš da čuješ kako njihovi građani reaguju na pomen "Srbin" i "Srbija". Idi na njihove forume, a možeš i na bošnjačke, albanske, pa na žalost i na "crnogorske", gde se Srbi porede sa svinjama, i gde se stavljaju slike ubijenih Srba iz prošlih ratova, uz posprdne komentare.

Nadalje, ne verujem da nas mrze Amerikanci, Vatikan i Nemačka, ali je sigurno da je njima u interesu slaba Srbija na Balkanu, kako bi mogli lako da vladaju nama i da crpe naša bogatstva i iskorišćavaju jevtinu radnu snagu. To se može videti iz postupaka prema Kosovu, te huškanju Mađara u Vojvodini i muslimana na Sandžaku. To što su zahtevali 55% glasova za otcepljenje na referendumu u Crnoj Gori samo je dobro proračunavanje, a ispiranje mozgova je krenulo davno. O slabljenju Srbije priča se javno u nekim međunarodnim političkim krugovima, koje traje već 16 godina.
 
Ti očito ne gledaš druge TV stanice sem HRT-a? Pa samo na RTS-u možeš da čuješ kako njihovi građani reaguju na pomen "Hrvat" i "Hrvatska". Idi na njihove forume, a možeš i na bošnjačke, albanske, pa na žalost i na "crnogorske", gde se Hrvati porede sa svinjama, i gde se stavljaju slike ubijenih Hrvata iz prošlih ratova, uz posprdne komentare.

sta hocu da kazem...
 
Svevlad:
Ti očito ne gledaš druge TV stanice sem B92? Pa samo na HRT-u možeš da čuješ kako njihovi građani reaguju na pomen "Srbin" i "Srbija". Idi na njihove forume, a možeš i na bošnjačke, albanske, pa na žalost i na "crnogorske", gde se Srbi porede sa svinjama, i gde se stavljaju slike ubijenih Srba iz prošlih ratova, uz posprdne komentare.

Nadalje, ne verujem da nas mrze Amerikanci, Vatikan i Nemačka, ali je sigurno da je njima u interesu slaba Srbija na Balkanu, kako bi mogli lako da vladaju nama i da crpe naša bogatstva i iskorišćavaju jevtinu radnu snagu. To se može videti iz postupaka prema Kosovu, te huškanju Mađara u Vojvodini i muslimana na Sandžaku. To što su zahtevali 55% glasova za otcepljenje na referendumu u Crnoj Gori samo je dobro proračunavanje, a ispiranje mozgova je krenulo davno. O slabljenju Srbije priča se javno u nekim međunarodnim političkim krugovima, koje traje već 16 godina.[/QUOTE]

Е баш ти хвала Свевлад, уштедео си ми труд, јер исто мислим као и ти..

О слабљењу и уништењу Србије зацртано је још за време Броза уставом 1974. када је Броз поделио задужења и оставио их у "аманет" својим комунистима речима да СРБИЈУ ТРЕБА ИСЕЦКАТИ НА СИТНЕ КОМАДЕ - КАО ЗМИЈУ ! После његове смрти СКЈ у свим бившим републикама прионуо је на "посао" а још 1990. објављени су планови међ.заједнице за ПОТПУНО УНИШТЕЊЕ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ И РАСЕЉАВАЊЕ СТАНОВНИШТВА СРБА и то на неколико начина а најважнији је да се ствара толико банана-државица колико је потребно да би Срби у свакој од њих били МАЊИНА (а видимо да је то сада на делу) те да се Србима одузму било каква национална и државна права као и било какво право одлучивања. Такође су у својим плановима предвидели стално расељавање(ево већ сада припремају расељавање 70 000 Срба са Космета у фазону "хуманитарне помоћи) тако што ће понудити одлазак у неке друге земље и чак понуду држављанства што и иначе чине сталном рекламом ГРИН КАРД. Да је ово тачно може се видети и из чињенице да тзв.међ.заједница уопште НЕ ЖЕЛИ и НЕЋЕ да достави Србији податке колико је Срба од 1990. до данас РАСЕЛИЛА и ПРЕТОПИЛА ПО СВЕТУ а то се нарочито односи на Србе из БиХ и РСК.

Психолошки и карактерни профил Срба који је израдило "црно племство" које влада светом једноставно не одговара и не погодује остваривању њихових глобалних планова.
 
Mikowiny:
Ti očito ne gledaš druge TV stanice sem HRT-a? Pa samo na RTS-u možeš da čuješ kako njihovi građani reaguju na pomen "Hrvat" i "Hrvatska". Idi na njihove forume, a možeš i na bošnjačke, albanske, pa na žalost i na "crnogorske", gde se Hrvati porede sa svinjama, i gde se stavljaju slike ubijenih Hrvata iz prošlih ratova, uz posprdne komentare.

sta hocu da kazem...

U jbt što smo kreativni. Kao, zaključak ovog "ogledalo teksta" je: "svi smo mi isti, jer nacionalisti s jedne i druge strane prave gluposti, a mi slobodumni liberali borimo se za mir i toleranciju, kako na Kosovu, tako i u Beogradu". Još nedostaju šareni balončići i da ih puštate svi zajedno sa Kalemegdana, sve onako zategnuti, kvarcovani i u tangama.

Ej, slušaj, to što si ti neobrazovan čovek u političkom smislu i što ti je najzanimljivija emisija "Sunđer Bob", a verovatno i onaj žvalavi Anglosaksonac "Džejmi Oliver", tvoj je problem, a na žalost i moj, jer ti radiš za one koji su pobili hiljade mojih Srba od Knina do Kosovske Mitrovice. Radiš nesvesno za one koji su nas filovali dva meseca radioaktivnim projektilima, od čijeg dejstva umire sve više dece od kancera širom Srbije. Radiš za one koji su nam oteli zemlju, koji su uništili i bivšu Jugoslaviju i ovu skraćenu, i koji rade o glavi Srbiji. Možda ti imaš dovoljno para da uživaš i odlaziš iz Srbije gde želiš i da živiš gde hoćeš, ali znaj da većina Srba ne može iz svoje kože. Nikada neće ni moći, pogotovo sada kada smo postali banana-država. Vaše lupanje o lonce i prizivanje tuđinskih bombardera, dovelo nas je dovde, gde smo sada, gore nego što je bilo pod Slobinim komunistima. Ne zna se ko je gori - vi liberali ili oni komunisti pod kojima nisi smeo ni "Bože pravde" u svojoj zemlji da pustiš u kući.
 
Svevlad:
U jbt što smo kreativni. Kao, zaključak ovog "ogledalo teksta" je: "svi smo mi isti, jer nacionalisti s jedne i druge strane prave gluposti, a mi slobodumni liberali borimo se za mir i toleranciju, kako na Kosovu, tako i u Beogradu". Još nedostaju šareni balončići i da ih puštate svi zajedno sa Kalemegdana, sve onako zategnuti, kvarcovani i u tangama.

Ej, slušaj, to što si ti neobrazovan čovek u političkom smislu i što ti je najzanimljivija emisija "Sunđer Bob", a verovatno i onaj žvalavi Anglosaksonac "Džejmi Oliver", tvoj je problem, a na žalost i moj, jer ti radiš za one koji su pobili hiljade mojih Srba od Knina do Kosovske Mitrovice. Radiš nesvesno za one koji su nas filovali dva meseca radioaktivnim projektilima, od čijeg dejstva umire sve više dece od kancera širom Srbije. Radiš za one koji su nam oteli zemlju, koji su uništili i bivšu Jugoslaviju i ovu skraćenu, i koji rade o glavi Srbiji. Možda ti imaš dovoljno para da uživaš i odlaziš iz Srbije gde želiš i da živiš gde hoćeš, ali znaj da većina Srba ne može iz svoje kože. Nikada neće ni moći, pogotovo sada kada smo postali banana-država. Vaše lupanje o lonce i prizivanje tuđinskih bombardera, dovelo nas je dovde, gde smo sada, gore nego što je bilo pod Slobinim komunistima. Ne zna se ko je gori - vi liberali ili oni komunisti pod kojima nisi smeo ni "Bože pravde" u svojoj zemlji da pustiš u kući.

no comment
 
Mikowiny:
niko ne mrzi srbe. ako neko ima lose misljenje o srbima to su samo predrasude. upoznao sam na desetine stranaca koji su odusevljeni srbijom, ljudima, gostoprimstvom...

ukoliko neko misli da "neko mrzi srbe" njemu fali jedno dve-tri tarabe u glavi.

a sto bi na primer mrzeo hrvate, bosnjake, ove, one...?!

.

Predrasuda ili ne, to je mržnja koja može biti i pokazana, zavisno od moći/uloge toga...

Koji si ti idealista: Svet je pun idealnih ljudi koji nikoga ne mrze!!?? Malo morgen...
 

Back
Top