sladjanadolcevita

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Naravno, svaka torta stoji u frižideru bez problema oko otapanja. Eno još uvek imam od subote tortu kabriolet, i ništa se nije promenilo... niti otopilo, ako na to misliš...
    Sladjo torte su ti prelepe,imas neki svoj stil i odlican je.e sad jedno pitanjce,svidja mi se ovaj til sto stavljas preko stalaka,htela bih da obradujem mladence za jednu svadbu koja je uskoro pa me zanima koji je to materija tj kako se zove,da li ga opsivas ili tako ima da se kupi.pozz
    Hvala ti Sladjo.A tigra sam crtala, tj. bojila oko 4-5 sati! Nije nimalo lako kako izgleda, da bi se dobio pravi realistični izgled, baš treba dosta vremena...
    Smešne smo ti i ja, nešto se ne razumemo, pa nije ni čudo vidi koliko je sati:zcepanje:
    prvo bih crtala po fondanu da napravim oblik i konture bodića, pa isekla onda to i prebacila preko torte koju sam već obložila fondanom. Jel si to mislila.
    Ma, uspeću, valjda :think:
    Viđala sam neke lepe dečije torte, pa sam rešila da pokušam. Preko četvrtaste torte se samo postave kockice, flašica i bodič, baš su mi nežne takve, prave bebaste.
    Pa da ne bih iscrtavala, mislila sam da možda već neko ima gotovu šemicu. Ali ako ne pronađem, moraću papir i olovku u ruke i na crtanje. Pozdrav
    Srećan rodjendan deci
    URL=http://img440.imageshack.us/i/30thanksforadd4.jpg/]
    30thanksforadd4.jpg
    [/URL]
    Na tvoja pitanja odgovorila sam ti privatnom porukom. Ako ti računar automatski ne javlja, odnosno ako ne otvara mejl, gore desno ispod tvog imena na vrhu piše i "Privatne poruke" pa otvori.:heart:
    Sladjana resi taj problem sa postavljanjem slika, pa da malo uzivamo u tortama pozdrav...:)
    O Bože kako je to moguće?Stvarno ne razumem.Slike su u JPG formatu, jel tako?Nemaš 100 slika u albumu, jel tako?A tako volim da vidim tvoje torte!!!
    Mene interesuje obzirom da nisam iskusna sa ukrašavanjem sa šlagom kako radiš one prelaze boja, da li prvo bojiš šlag pa nanosiš ili naneseš neobojen pa naknadno recimo kompresorom radiš, i još ova mora i jezerca da li to bojiš gel pa nanosiš, sorry al nemam pojma o ovome, pozdrav torte su ti praznik za oči
    Sladjo ova torta koju si zadnju postavila na ukrašavanju je predivna. Već sam tamo postavila pitanje, ali evo još jednom; predivna je ova boja odozgo, ne mogu točno odrediti koja je. možeš li mi malo objasniti'. I je li to šlag, ako je kako može ići na fondan?
    Pa nisam ti ja neki strucnjak, ali kad unosim slike izaberem vise fajlova i upload-ujem.. A postavim na temu tako sto u poruci kopiram BB kod koji ti je ispod slike.Znaci otvoris svoju sliku, copy na BB kod i paste u poruci.Tako mozes koliko hoces slika...
    A ako nece uopste da ti primi unos slike u album, moguce da je pun pa formiras nov album..:bye:
    HRISTOS VOSKRESNA!!!
    Za vera, nadez i spasenie na site nas.
    Tebi i tvojoj porodici srecni praznici.
    Te saka Vera
    :ok:Videla, videla, i još puno čega sam videla. samo ti guraj. Tvoje torte su uvek dobre.Za KUD Frula sam setrudila jer mi je Rodo upravo drag zbog energije i entuzijazma koji poseduje u sebi, ...što posebno cenim kod njega.Od srca sam mu poklonila tortu, ali se radilo bez ikakvog alata. Zar i ti nisi puna entuzijazma i energije
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top