Zvaka za bus

Aleksej_BASO:
Hahahahahahah, kazem ja bezi od busa ako mozes...
Ma oni kojima su busevi fuj... su fuj... prosto... Nek se voze svojim limuzinama... kad vec imaju takav standard... :lol: ( al u masti samo... nemogu da naprave paralelu izmedju maste i realnosti)
Alekseju... upraznjavam razna prevozna sredstva... nemoj ti da se opterecujes sto ja idem busom kad se ja ne opterecujem...
PS i danas sam upoznao jednu u busu... :wink: al ne preko guzenja nego preko drugarice...
 
Ej da znas, ima nesto u tome, cesto u ilzascima i disco busu, ti znas sta je to, sretnem gomilu dobri riba, i razmisljam da sam kolima sve bih to propusti, ali...

Kada sednes u kola, pa odvrnes 'ziku, i ukljucis woofr, a stakla samo rade ovo (stisnuo sam pesnice, i pomeram ruke nepolje unutra, kao da mi je tesno)... Uf...

A ono jos se cuje neka jaka zika, remmstein ili cipress hill...

Ili Stoja, zavisi kako kad.

Ipak bih menjao bus za to i kad budem imao mogucnosti i hocu.
 
Aleksej_BASO:
Ej da znas, ima nesto u tome, cesto u ilzascima i disco busu, ti znas sta je to, sretnem gomilu dobri riba, i razmisljam da sam kolima sve bih to propusti, ali...

Kada sednes u kola, pa odvrnes 'ziku, i ukljucis woofr, a stakla samo rade ovo (stisnuo sam pesnice, i pomeram ruke nepolje unutra, kao da mi je tesno)... Uf...

A ono jos se cuje neka jaka zika, remmstein ili cipress hill...

Ili Stoja, zavisi kako kad.

Ipak bih menjao bus za to i kad budem imao mogucnosti i hocu.
Pa bre razumem ja tebe skroz... sto mislis da te ne razumem...
Vrlo mi je poznat Bus o kome pricas... takodje i tresenja stakala na kolima... doduse moja se manje tresu od muzike a vise od neceg drugog... :lol:
Pogotovo necu diskutovati izbor muzike...
Vozaj bre sta ti se svidja... marim ja... moz i rosule ako hoces... :lol:
 

Back
Top