Zvaka za bus

Petar_Pan:
Pa ko zna nije iskljuceno... ali da li je nekom normalnom cilj samo to... Mislim da osobe sa normalinim razmisljanjima i pogledima imaju malo veca stremljenja i ocekivanja od tih... No ko zna mozda si u pravu pa mozda i ima osoba koje razmisljaju da je to vrhunac svega... :lol:


Zene cesto imaju takvo razmisljanje, to bi trebao da znas.
 
ja mislim da ti tu pripremljene zhvaka mozhda i nije od koristi
nego bash impulsivno da reagujesh..al da budes faca
samo stho si to ne umesh jer si seljo
kupi neku knjizicu udvaranje i to

zavisi ako je navalentna riba moda jeispipash samo nece se buni
ako je intelektualnija onda neki simpa komentar ali ne napadan...al to nisi u stanju
najbolje brate drzh se kafica..tu nesh da pogresish
 
Hahahah ko ja lil pera?

jagodica:
ja mislim da ti tu pripremljene zhvaka mozhda i nije od koristi
nego bash impulsivno da reagujesh..al da budes faca
samo stho si to ne umesh jer si seljo
kupi neku knjizicu udvaranje i to

zavisi ako je navalentna riba moda jeispipash samo nece se buni
ako je intelektualnija onda neki simpa komentar ali ne napadan...al to nisi u stanju
najbolje brate drzh se kafica..tu nesh da pogresish
 
Petar_Pan:
E pa bio sam u nekim lagodnim pantalonam... jest da sam imao i pidzamu ispod :lol: ali ipak sam ja nju fino osetio... sto bi znacilo i ona mene... Bila se prilicno prilepila... Ona je imala utegnute farke...
A tek ona ima neku zvaku za startovanje u busu... :roll: Garant sam to trebao ocekivati...

onda se palila na pidzamu ?:lol:
 
jagodica:
ja mislim da ti tu pripremljene zhvaka mozhda i nije od koristi
nego bash impulsivno da reagujesh..al da budes faca
samo stho si to ne umesh jer si seljo
kupi neku knjizicu udvaranje i to

zavisi ako je navalentna riba moda jeispipash samo nece se buni
ako je intelektualnija onda neki simpa komentar ali ne napadan...al to nisi u stanju
najbolje brate drzh se kafica..tu nesh da pogresish
Pa hvala...
Jes da nemam konkretan odgovor... a pravim se pametan... :lol:
Nemam vremena da citam knjige... ja to "u hodu"... :wink:
 
Kad je velika guzva u busu i pored tebe stane neko ko jako smrdi (alkohol, beli luk...) u 99% slucajeva muskarac, desava mi se da se prilepljujem za onu osobu koja mi je s druge strane. Mozda je ta lepa devojka stajala pored smrdljivog muskarca? To mi je jedino razumno objasnjenje.
 
Joj i mene nervira kada neko dismr!!!!

Onda se prilepim za neku devojku :lol: koja uglavnom lepo miris, svaka cast vama devojkama, kako ste uvek tako lepo mirisljave! :D
 
lara#1:
Kad je velika guzva u busu i pored tebe stane neko ko jako smrdi (alkohol, beli luk...) u 99% slucajeva muskarac, desava mi se da se prilepljujem za onu osobu koja mi je s druge strane. Mozda je ta lepa devojka stajala pored smrdljivog muskarca? To mi je jedino razumno objasnjenje.


Lara, alkohol i luk ne smrde tako odvratno kao neko ko je neopran i ima prljavu garderobu.
 
ZNOJ !!

Narocito leti , pa kad se garisa uvati za sipku .........a ono siske ispod miske ........sveze kandisu !!
Smrad iz necijih celjusti ! ( narocito smrde pusaci i pijaci kafe )

ali da ne remetimo temu ..........zvake u busu su najgore kad se zalepe za farke !:lol:
 
Petar_Pan:
Daklem idem ja danas gradskim busom... Kad se ugura neka devojana ispred mene... Nisam stigao ni facu da joj vidim... I naguzi ti se ona meni...onako brezobrazno... Ja ono kao kulturno se malo izmaknem jel... kolko mi guzva u busu dozvoljavala... kad eto ti nje opet se ugura... I ja ajd ono kao valjda je guzva... :roll: A i iskreno pocelo i nesto prijatno da mi bude... :lol: I samo se secam njenog velikog dupeta... :lol: E i kasnije kad sam silazio na stanici uspeo sam facu da joj vidim... i bila je skroz lepa...

I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?

PS Zeleo bih cuti neki konkretan odgovor a ne neke komedije...




E ta guzata stanuje kod Depo-a kod Djeram pijace!
I meni se trtila pre neku godinu!
Ama baš isto!

Ništa, pitaš je jel ide ovaj autobus do poslednje stanice...
 
lara#1:
Kad je velika guzva u busu i pored tebe stane neko ko jako smrdi (alkohol, beli luk...) u 99% slucajeva muskarac, desava mi se da se prilepljujem za onu osobu koja mi je s druge strane. Mozda je ta lepa devojka stajala pored smrdljivog muskarca? To mi je jedino razumno objasnjenje.
Nije stajala je pored neke devojke... i bilo je prilicno mesta izmedju njih dve...

Interesantno ti razmisljanje da 99% muskaraca smrdi na beli luk i alkohol... :roll:
 
Dlakava_Strvina:

E ta guzata stanuje kod Depo-a kod Djeram pijace!
I meni se trtila pre neku godinu!
Ama baš isto!

Ništa, pitaš je jel ide ovaj autobus do poslednje stanice...
Errr... ova je iz NS-a....
Pa kontam ja da ima osoba koje to vole da rade... i koje ne vole... vecina naravno ne vole... Al roba koje ima malo dobija na vrednosti... zakoni marketinga... :lol:
 
Petar_Pan:
Nije stajala je pored neke devojke... i bilo je prilicno mesta izmedju njih dve...

Interesantno ti razmisljanje da 99% muskaraca smrdi na beli luk i alkohol... :roll:

Nisi me razumeo. Od 100% ljudi koji smrde na alkohol i beli luk, 99% su muskarci. Ubila bih se da svi vi smrdite!!! :p
 
gurbet:
ništa petre.neg kad nisi zadovoljan ovim štoj sam napiso a ti otidi p kupi onu knjigu što ide uz novine.pa ondak anliziraj u busu.jestel čitali gospojice ono naj novije od remarka.e tako je pitaj.jel si sad zadovoljan
a ti?..da nisi mozda pomesao bochice..mnogo si se umislio.Disi covece....a i ovaj Pera pa sta ako nije ukapirao,zato si ti tu da mu objasnis a ne tu da ga spustas.Covek te fino pitao za objasnjenje.
 
Meni je neki lik u autobusu sav bio usluzan, izmicao se, oslobadjao mi prostor gde da stanem,
pa sipku gde da se drzim, na sta sam mu ja rekla: Sta si ti? Izvidjac?
Tako je prica pocela i ubrzo se zavrsila jer decko ima psihijatrijsku dijagnozu.
Nisam ti ja za te autobuske startove.
 

Back
Top