Zvaka za bus

Trebo si da joj kazes da ako se ne odvoji od tebe da ces da je optuzis za seksualno uznemiravanje, naravno sapat na uvce. Ma najbitnije da se zezas, nemoj da gledas da si propustio priliku da je smuvas, nego si propustio priliku da se zezas.
 
mare34:
Trebo si da joj kazes da ako se ne odvoji od tebe da ces da je optuzis za seksualno uznemiravanje, naravno sapat na uvce. Ma najbitnije da se zezas, nemoj da gledas da si propustio priliku da je smuvas, nego si propustio priliku da se zezas.
I koja bi bila njena reakcija na to... mislim da bi se samo odmakla... pokisle face...
Ma ne opterecujem se ja bre...
 
Petar_Pan:
E ovo je vec ok... (ovakve sam odgovore zeleo)
Ali ipak je previse nekulturno i znas da one ne vole "jesi li za sex" u prvoj recenici... mozda kraj da se modifikuje na poziv za pice...
Malo deluje i hladno ... cak i uvredljivo... Ipak ne bi koristio reci kao "dupe"...

u pitanju je shala....nikad ne bih rekao to shto sam napisao....
 
Petar_Pan:
@ Sinke Aleksej
To mi deluje iskompleksirano...


Prijatelju.... DOBRA riba koje se vozi busom jedba ceka priliku da sedne u kola, pa makar i yudja, tako da.... Nemas ti tu sanse, kao ni ja.

Sta ce joj jos jedan nesposobnjakovic koji sa 26g nema svoj auto :wink:
 
Petar_Pan:
Daklem idem ja danas gradskim busom...
I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?
.

Jeste, jeste, autobus je baš pravo mesto za muvanje... :roll:
 
Petar_Pan:
Daklem idem ja danas gradskim busom... Kad se ugura neka devojana ispred mene... Nisam stigao ni facu da joj vidim... I naguzi ti se ona meni...onako brezobrazno... Ja ono kao kulturno se malo izmaknem jel... kolko mi guzva u busu dozvoljavala... kad eto ti nje opet se ugura... I ja ajd ono kao valjda je guzva... :roll: A i iskreno pocelo i nesto prijatno da mi bude... :lol: I samo se secam njenog velikog dupeta... :lol: E i kasnije kad sam silazio na stanici uspeo sam facu da joj vidim... i bila je skroz lepa...

I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?

PS Zeleo bih cuti neki konkretan odgovor a ne neke komedije...
Sidjes lepo za njom iz busa, ides par metara pored nje (pazi da ne ispadnes manijak) i onako casual pitas..'Aj na kafu...(kod mene)' nema da omanes, ako si 100% siguran da ti se namestala u busu... :)
 
Nevenchica:
Sidjes lepo za njom iz busa, ides par metara pored nje (pazi da ne ispadnes manijak) i onako casual pitas..'Aj na kafu...(kod mene)' nema da omanes, ako si 100% siguran da ti se namestala u busu... :)


Da mosh mislit. Da si musko s tim idejama bi dobro istrosila desanku.
 
Aleksej_BASO:
Prijatelju.... DOBRA riba koje se vozi busom jedba ceka priliku da sedne u kola, pa makar i yudja, tako da.... Nemas ti tu sanse, kao ni ja.

Sta ce joj jos jedan nesposobnjakovic koji sa 26g nema svoj auto :wink:


Ma i to zavisi. Ako je nju u tom momentu zasvrbelo ne bi ona pitala za auto. Samo koji jos lik napada zene u busu. A i ona nije cista kad je u busu zasvrbi.. jedino ako je ne pali smrad putnika.
 
Petar_Pan:
Daklem idem ja danas gradskim busom... Kad se ugura neka devojana ispred mene... Nisam stigao ni facu da joj vidim... I naguzi ti se ona meni...onako brezobrazno... Ja ono kao kulturno se malo izmaknem jel... kolko mi guzva u busu dozvoljavala... kad eto ti nje opet se ugura... I ja ajd ono kao valjda je guzva... :roll: A i iskreno pocelo i nesto prijatno da mi bude... :lol: I samo se secam njenog velikog dupeta... :lol: E i kasnije kad sam silazio na stanici uspeo sam facu da joj vidim... i bila je skroz lepa...

I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?

PS Zeleo bih cuti neki konkretan odgovor a ne neke komedije...
"Vaše dupe je veoma prijatno meni, rado bih ga ponovo sreo, ako dozvolite... moliću lepo"
 
Petar_Pan:
Daklem idem ja danas gradskim busom... Kad se ugura neka devojana ispred mene... Nisam stigao ni facu da joj vidim... I naguzi ti se ona meni...onako brezobrazno... Ja ono kao kulturno se malo izmaknem jel... kolko mi guzva u busu dozvoljavala... kad eto ti nje opet se ugura... I ja ajd ono kao valjda je guzva... :roll: A i iskreno pocelo i nesto prijatno da mi bude... :lol: I samo se secam njenog velikog dupeta... :lol: E i kasnije kad sam silazio na stanici uspeo sam facu da joj vidim... i bila je skroz lepa...

I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?

PS Zeleo bih cuti neki konkretan odgovor a ne neke komedije...

sva sreca te nemas takvih problema sa Desankom :lol:
 
NE ZNAM ŠTA DA TI KAŽEM JA SAM SE CELOG ŽIVOTA VOZIO BASOM, I MOGU TI REĆI DA SAM DOSTA CICA UPOZNAO ALI SAMO UPOZNAO,NI SA JEDNOM NIŠTA.
SVE SE IZGLEDA SVODI NA ONAJ FAZON, MENI JE DOVOLJNO ŠTO SE JA VOZIM BASOM NE TREBA MI JOŠ JEDAN KOJI NEMA ZA VODU PALI.TAKO DA MISLIM DA JE MOŽDA NEKA SAMO SLUČAJNA SITUACIJA ALI KO ZNA...
IMAM ORTAKA KOJI STANE KOLIMA NA STANICU I ONO KAO KUPI PLJUGE I PITA ,,IZVINI DOKLE IDEŠ JEL HOĆEŠ DA TE POVEZEM,,I NARAVNO TU JE KRAJ SVIM PROBLEMIMA, NIŠTA PERO BEZ AUTA!
 
Jbt, pa zar se zaista toliko zvjernja u gradskim busevima...???
Ja udjem, sjednem i otplovim negdje u mislima... Pojma nemam ko ulazi, izlazi, sjedi, stoji...
I tako dok ne stignem do svoje stanice... Onda ustanem i izadjem...
 
Gazdarica:
Jbt, pa zar se zaista toliko zvjernja u gradskim busevima...???
Ja udjem, sjednem i otplovim negdje u mislima... Pojma nemam ko ulazi, izlazi, sjedi, stoji...
I tako dok ne stignem do svoje stanice... Onda ustanem i izadjem...


Opet ti i ja u isto vreme na forumu.
 
Aleksej_BASO:
Prijatelju.... DOBRA riba koje se vozi busom jedba ceka priliku da sedne u kola, pa makar i yudja, tako da.... Nemas ti tu sanse, kao ni ja.

Sta ce joj jos jedan nesposobnjakovic koji sa 26g nema svoj auto :wink:
Prijatelju, definitivno si iskompleksiran.
U prvom postu pise da se ona meni guzila...
I plz mojne mene da poredis sa sobom... nije da me vredja ali malo mi se nesvidja... kao ljudi se ne porede... :roll:
A o materijalnim stvrima ja ovde nisam i necu pricati... Imate sasvim dovoljno tema za to...
"nesposobnjakovic"... nije ni cudo sto ti nijedna ne da...
 

Back
Top