Zoran Djindjic-lik i delo

Jakobinac:
Ma za sve je kriv Bil Gejts. Ali ne zbog ovoga gore-napisanog, vec sto je napravio program koji i imbecili mogu da koriste.

Etalon pameti - clan/simpatizer DS-a :lol:

Jakobinac:
Ko je bre uveo mafiju u politiku? Jel gledao neko od vas "Vidimo se u citulji"? Jel ziveo neko od vas tokom devedesetih u Srbiji? Pa vasi Sloba i Seselj su zvanicno angazovali najvece krimose za politicka ubistva.

Zanimljivo stanoviste i skoro tacno. Izuzmimo ono ZVANICNO, jer niko nije blesav da zvanicno organizuje ubistva, a naravno nije pronadjena naredba.
Dodao bih jos da ni Slobi ni Seselju nije sudjeno za ono sto su uradili SRBIMA, a mnogi reformski talibani pricaju kako je bitnije ono sto su radili DRUGIMA.
No, idemo dalje ->

Jakobinac:
Zasto vase "postenjacine" iz DSS-a ne nadju neke dokaze protiv Markovica, Cede, Bebe..? Zasto ne dokazu kako je to Cume dobio "najunosniji posao u Srbiji"? Zato sto su sve suplji mracni mozgovi koji samo znaju da pljuju po nekome i tako se tese sto su nesposobni da svoj zivot ucine lepsim, bas kao i vi!!

A gde su dokazi za lopovluke Mirka Marjanovica, Kradomana Bozovica i da ne nabrajam dalje. A nisu bili bas neke postenjacine... Po istoj logici po kojoj su posteni ONI, merimo i postenje Markovica, Cede, Bebe.
Sta smo iz toga zakljucili?
U Srbiji se za lopovluk ne odgovara.

Jakobinac:
Ali, samo vi nastavite da mrzite, vase je proslo, ovo su samo poslednji trzaji. 6. oktobar ce doci pre ili kasnije, a do tada - Zoran na nebu - Ceda na zemlji!

Vidim da ti bas cuci nick Jakobinac. I ti si neki zagovornik permannetne revolucije bas kao sto su bili i oni. Bas steta stop vas je Montgomeri sprecio da uhapsite Kostunicu i nastavite vanredno stanje jos 20 godina, kako je to trazio tvoj idol Beba.
Po toj logici bi famozni "6. oktobar" bio najduzi dan u istoriji Svemira - dan koji traje 20 godina.
A ko je na nebu, a ko na zemlji???
E, o tome pisem novi topic.
 
Pa, revolucija po mom scenariu ne bi trajala 20 godina sigurno. Upravo ste vi za takvu "sporu i odmerenu" revoluciju - evoluciju. Bilo bi tesko i sa mnogo nezgodnih odluka, ali bi posle odredjenog vremena imali cistu, uredjenu i normalnu Srbiju. Bas kao sto je to Francuska danas. Ne, moj scenario nije krvav. Iskreno sam pristalica Ceskog metoda - potpuna lustracija (zabrana obavljanja javnih funkcija svima koji su ih obavljali od 90. do 2000., reizbor svih sudija, raspustanje DB-a, otvaranje dosijea...) I onda, sve lepo iz pocetka, ali cisto i civilizovano. No medjutim, tu se pojavio Vojislav Kostunica kome je ubica Rade Markovic bio neophodan za stabilnost. On je zateceno stanje hteo da stabilizuje (citaj - ne promeni, unisti dosijee..). To je dokazao i u slucaju pobune JSO, u slucaju Gavrilovic, Pavkovic, izrucenje Slobe... Najmanje sto mu treba uraditi je hapsenje.
A zasto revolucija - pa zato sto mi je pun kufer smaraca i demagoga koji od drveta ne vide sumu i sto hocu ako treba da se zrtvujem da sutra nove generacije Srba ne bi raspravljale da li je komjuter dobar ili los, da li je Legija ubica ili heroj, da li je bolje u Evropu ili u Aziju, carstvo zemaljsko ili carstvo nebesko, o nebeskom narodu najstarijem i slicne pi... ma.... Postoje stvari oko kojih se u normalnoj zemlji ne raspravlja i da se desio 6. oktobar ne bi ni ovde. Ali polako...
 
Jakobinac:
Pa, revolucija po mom scenariu ne bi trajala 20 godina sigurno. Upravo ste vi za takvu "sporu i odmerenu" revoluciju - evoluciju. Bilo bi tesko i sa mnogo nezgodnih odluka, ali bi posle odredjenog vremena imali cistu, uredjenu i normalnu Srbiju.

Dobro, a gde je tu granica. Da li bi posle uklanjanja "nazadnih elemenata" rekao: Aha, opet nas nece u Evropu, znaci nismo dovoljno uradili.
Da li bi onda hapsio ljude sto ne peru zube, kisele kupus, kradu rolne papira iz svojih firmi... ili mozda zato sto vise po forumima u radno vreme :roll:
U Sablji je uhapseno 13000 ljudi, a manje od 1000 je uopste imalo neku krivicu.
Da li je Ceca Raznjatovic ucestovala u zaveri za ubistvo Djindjica?
Rade Bulatovic je 3,5 puta dokazao svoju nevinost:
jedan i po put jer je pusten bez podizanja optuznice, znaci dokaza uopste nije bilo
jedan put jer je bio uhapsen u vanrednom stanju, bez prava na advokata, ergo nisu ga slomili
i jos jedanput jer je tuzio drzavu i dobio spor, erfo opet dokazao svoju nevinost.
I neki opet prizivaju Sablju2, Perorez3, Toster4 da pohapsi one koji su vec hapseni...

Jakobinac:
No medjutim, tu se pojavio Vojislav Kostunica kome je ubica Rade Markovic bio neophodan za stabilnost. On je zateceno stanje hteo da stabilizuje (citaj - ne promeni, unisti dosijee..). To je dokazao i u slucaju pobune JSO, u slucaju Gavrilovic, Pavkovic, izrucenje Slobe... Najmanje sto mu treba uraditi je hapsenje.

Pa nece biti da je za sve kriv Kostunica.
Bice da su za nesto krivi i
Dusko Mihajlovic - ministar policije i britanski agent
Janjus - premijerov savetnik za bezbednost koga niko nije pozvao na odgovornost zbog atentata inace u svakoj corbi mirodjija
Beba - saslusavao svedoke pre policije, nosio kovceg iako ga pokojnik nije bas mirisao
Nenad Milic - zamenik ministra policije, napisao pogresnu prijavu protiv Bagzija i posle se drao na Veruovica, inace pominjao se u vezi ubistva Boska Buhe, a dokazano je da Makina grupa nema krivicu, ergo kriv je neko drugi

Najzad i sam Djindjic je za ponesto kriv.
Nece biti da ga je ubilo 6000 novinskih tekstova. Meni to deluje kao Monti Pajton scena, a tebi?

Jakobinac:
A zasto revolucija - pa zato sto mi je pun kufer smaraca i demagoga koji od drveta ne vide sumu i sto hocu ako treba da se zrtvujem da sutra nove generacije Srba ne bi raspravljale da li je komjuter dobar ili los, da li je Legija ubica ili heroj, da li je bolje u Evropu ili u Aziju, carstvo zemaljsko ili carstvo nebesko, o nebeskom narodu najstarijem i slicne pi... ma.... Postoje stvari oko kojih se u normalnoj zemlji ne raspravlja i da se desio 6. oktobar ne bi ni ovde. Ali polako......

Da, da, bas onako manihejski...
Prvo, ima da trpis, jer demokratija daje svakome pravo glasa. A nas srbende nemate vise gde da proterate.
Drugo, zrtvuj se ti ako hoces, ali mene neces da zrtvujes.
Trece, kako sad polako?!? Pa sam si okrivio Kostunicu zato. Znas ono - Srbiji se zuri (valjda u WC?) 2005km/h LDF :lol: :lol:
 
U Sablji je uhapseno 13000 ljudi, a manje od 1000 je uopste imalo neku krivicu.

Sto bre pricas nesto sto i sam znas da je laz. 12000 ljudi je privedeno na informativni razgovor, dakle na nekoliko sati. Od onih koji su uhapseni, dakle zadrzani u pristvoru samo protiv dva posto njih nije podignuta optuznica. I kakav ti problem imas sa "Sabljom"? Jal znas nekog ko je nepravedno uhapsen? Da to nije mozda-

Da li je Ceca Raznjatovic ucestovala u zaveri za ubistvo Djindjica?

E ako je ona jedina osoba koju poimence znas i tvrdis da je nepravedno uhapsena (iako joj je u stanu nadjeno oruzja za puk vojske) onda nemamo vise sta da pricamoo o sablji.

Rade Bulatovic je 3,5 puta dokazao svoju nevinost:
jedan i po put jer je pusten bez podizanja optuznice, znaci dokaza uopste nije bilo
jedan put jer je bio uhapsen u vanrednom stanju, bez prava na advokata, ergo nisu ga slomili
i jos jedanput jer je tuzio drzavu i dobio spor, erfo opet dokazao svoju nevinost.

Ha ha ha, 3,5 puta:) A kako objasnjavas to sto su on i Aca Tomic izneli razlicite verzije odlazaka u Silerovu? Isli su zajedno al je jedan pricao o zajednickim vezbama vojske i JSO a dugi o nekim privatizacijama!?!!?


Pa nece biti da je za sve kriv Kostunica.
Bice da su za nesto krivi i
Dusko Mihajlovic - ministar policije i britanski agent
Janjus - premijerov savetnik za bezbednost koga niko nije pozvao na odgovornost zbog atentata inace u svakoj corbi mirodjija
Beba - saslusavao svedoke pre policije, nosio kovceg iako ga pokojnik nije bas mirisao
Nenad Milic - zamenik ministra policije, napisao pogresnu prijavu protiv Bagzija i posle se drao na Veruovica, inace pominjao se u vezi ubistva Boska Buhe, a dokazano je da Makina grupa nema krivicu, ergo kriv je neko drugi :D :D

Ovi su krivi sto ubisvo nije spreceno, Kostunica je kriv sto se ubistvo dogodilo. On je direktno zatitio i podrzao one koji su ubistvo pripremili i realizovali. Cija li je veca krivica?
 
Ma nisu mogli Djikija da uhapse, jer je vec otegao papke, zbog surovanja sa Legijom, Cedu sto je donosio sveze jabuke Spasojevicu u zatvor, Janjusevica i Kolesara zbog "pozajmice" para, da im ne iskljuce telefon ili struju (uf, ovde nije u pitanju kriminal), Maka im pobegao, jer je bio kriv sto je nenajavljen Buhi iza ledja rekao: "dobro vece" pa je posle njegova zena nosila gibanicu optuzenim za voajerisanje na Djikija dok su po jatackim stanovima gledali "poroke Majamija"... Grupi koja je ubedila Legiju da prodaje brasno izvan zemlje jer tamo ima gladnih, u zelji da spasu Cedu od prekomernog doziranja (dobija kilazu, testo i svi proizvodi od brasna goje) a i zbog nerazumnog koriscenja tog istog brasna (on ga koristi kao puder, da bi se malo izbelio, jer zbog slabe uhranjenosti dobio neku crnu boju, ten)... i tako...
 
Jakobinac:
Ma za sve je kriv Bil Gejts. Ali ne zbog ovoga gore-napisanog, vec sto je napravio program koji i imbecili mogu da koriste. Zato sad imamo paradoksalnu situaciju da borist, Djenka ... umeju da koriste internet forume. Kako vas bre ne zaboli glava vise od ponavljanja reci "strani placenik, profiter, mafijas..." I jos nalazite za shodno da vi kritikujete jednog Zorana Djindjica koji je za vas, najblaze receno, intelektualni gigant.
Ko je bre uveo mafiju u politiku? Jel gledao neko od vas "Vidimo se u citulji"? Jel ziveo neko od vas tokom devedesetih u Srbiji? Pa vasi Sloba i Seselj su zvanicno angazovali najvece krimose za politicka ubistva. A Djindjic je samo zatekao njesra koje ste vi napravili i pokusao da ga ocisti. Kako genijalci objasnjavate to sto je taj Djindjic ubedio Cumeta da svedoci protiv mafije, sto je osnovao specijalni sud, sto je spremio optuznice i zbog toga ubijen zbog mafije. Zasto vase "postenjacine" iz DSS-a ne nadju neke dokaze protiv Markovica, Cede, Bebe..? Zasto ne dokazu kako je to Cume dobio "najunosniji posao u Srbiji"? Zato sto su sve suplji mracni mozgovi koji samo znaju da pljuju po nekome i tako se tese sto su nesposobni da svoj zivot ucine lepsim, bas kao i vi! Ali, samo vi nastavite da mrzite, vase je proslo, ovo su samo poslednji trzaji. 6. oktobar ce doci pre ili kasnije, a do tada - Zoran na nebu - Ceda na zemlji!

...elem Jakobinac da tebi lepo BORIS T. da neke odgovore na tvoje mudre opservacije, vidim da ne razmisljas svojom glavom vec si ponesen nekim talasom koji je kreiran u dobro poznatoj kuhinji...
....evo ti jedan konkretan primer.....
...skoro je na TV B92...bila emisija Insajder, mislim da je jos uvek repriziraju, pa je pogledaj ako budes imao vremena(usput to su tvoji valjda njima verujes)i ako budes pazljivo gledao u jednoj od epizoda Zarko Korac ne trepnuvsi izjavi(I ostade ziv,sto bi nas narod rekao,a u prenesenom smislu treba da znaci ostade na slobodi)da je poreklo novca od kojih je Cume kupio cuvene masine za asfaltiranje taj sto je reketirao u ima DOS-a jednog visokog funkcionera SPS-a, a ja cu ti reci da se radi o Draganu Tomicu, bivsem podpredsedniku Republicke Vlade, Direktoru i neformalnom vlasniku SIMPA. Izjavi Zare i ostade ziv kao da je to normalno, nema veze sto je reketirao, on je SPS-ovac....a covek bio podpredsednik Vlade...sta dalje da ti pricam....
....te iste masine kupljene od tog novca i od jos nekih otmica poznatih licnosti i njihove dece,ulazu se u masine za asfaltiranje i formalno pravno su vlasnistvo firme Krmivo produkt koja se bavi..gle cuda zivinarstvom...a zanimljivo istovremeno u to vreme Tomicev sin je jedan od jacih i vecih proizvodjaca konzumnih jaja u Srbiji, kontrolise bivse velike drustvene farme Vranjska Banja, Kosancic I Veliko Laole....pogadjas ko ih preuzima...ne treba da ti ih kazem...IPAK TREBA>>>>KRMMIVOJE....I DAN DANAS IH KONROLISE...covek trenutno kontrolise preko 90% prometa konzumnih jaja u Srbiji....i gle cuda....KUM...KUMU...ukida porez na promet....jedini artikal na koji ministar reformator Boza Djelic pod pritiskom premijera ukida porez su jaja......DA LI JE TO SLUCAJNO......
...elem ako budem raspolozen napisati cu ti jos toga......
 
....elem bas sam dokon pa da napisem jos par stvari sto postovaoci "lika i dela" nece da znaju....
....i tako u zemlji Srbiji se ne placa porez na promet na jaja...a placa se na lekove,deciju hranu,odecu,obucu....ALI TO JE EVROPSKI,REFORMATORSKI....OSLOBODITI KUMA PLACANJA POREZA NA PROMET......a isto tako KUMOVOM KUMU....cenjenom CUMETU...poveriti posao asfaltiranje puteva u Srbiji tako da ih dobije na namestenim tenderima preko Ministarstva saobracaja na cijem je celu Marija Raseta-Vukosavljevic supruga sefa obezbedjenja pokojnjeg premijera koji gle cuda 1( D A N ) pre ubistva podnosi ostavku na mesto sefa obezbedjenja.....a da niko ni dan danas mu nije postavio pitanje zasto.......o vezama doticnog gospodina supruga i sefa obezbedjenja sa Surcinsko-zemunskim klanom mislim da je izlisno govoriti...... A CEDICA U FRANCUSKOJ....ma hajte molim vas...a niko mu ne postavi pitanje zasto batice putovase u Francusku.....ima borist i tu zanimljivih informacija ali je prerano da ih iznosim u javnost...elem....epilog svega...ubistvo premijera iliti KAPOA.....ko razume shvatiti ce....kljucni covek bande je ubijen...ZOG CEGA??? ko je naredio ubistvo??? DA LI JE POLUINTELIGENTNI LEGIJA DOVOLJNO PAMETAN I SPOSOBAN DA SVE OSMISLI???ko je narucioc??? ko sve stoji iza toga???? .....nazalost nikada necemo saznati....umesto toga imamo bacanje prasine u oci o nekakvom antihaskom lobiju i imamo PROFESIONALNE ZASTITNIKE LIKA I DELA....medju kojim se kriju najverovatnije i..........
 
borist:
Sta mislite o Zoranu Djindjicu, pokojnjem predsedniku Vlade, sta mislite o tome sto neki likovi pokusavaju od njega da posthumno naprave nekog vizionara, nekog mislioca, reformatora..... a u sustini to je covek koji je bio na celu KVISLINSKE vlade,tudji sluga i izvrsioc, covek koji je uveo MAFIJU u politicki zivot Srbije,covek koji se druzio sa mafijaskim kumovima,koji su mu nazalost dosli glave na kraju. Uopste ne razumem te ljude koji pokusavaju da sada jednog coveka iz sive zone da proglase za sveca, za nekog misloca....mislim da je JADNA ona zemlja u kojoj je jedan takav covek mogao da bude na celu Vlade!!! Hteo bih da cujem vase misljenje....



Nista ne mislim,nije ni vrijedno pomisliti na njega.
 
Jakobinac:
12000 ljudi je privedeno na informativni razgovor, dakle na nekoliko sati.

I Tapi je tako umro od infarkta prilikom informativnog razgovora. Bas bih voleo tebe da zadrze na "informativnom razgovoru" nekoliko dana, bez prava na advokata, pa da vidimo kako bi pricao.
Natasa Kandic je rekla da su u Sablji krsena ljudska prava, tuzio je Beba zbog nanosenja "dusevnih bolova" :lol: :lol: :lol:

Jakobinac:
I kakav ti problem imas sa "Sabljom"? Jal znas nekog ko je nepravedno uhapsen?

Znam za slucaj onog momka koji je svirao u vojnom orkestru na Zoranovoj sahrani.
Dali su njegovo ime na poternicu i tri dana samo trubili o tome.

Jakobinac:
Ha ha ha, 3,5 puta:) A kako objasnjavas to sto su on i Aca Tomic izneli razlicite verzije odlazaka u Silerovu? Isli su zajedno al je jedan pricao o zajednickim vezbama vojske i JSO a dugi o nekim privatizacijama!?!!?

To reci Baticevom tuziocu koji nije podneo optuznicu protiv njega.

Jakobinac:
Ovi su krivi sto ubisvo nije spreceno

A sta ce onda Janjus na osnivackoj skupstini CMP?!
Ne znam za tebe, ali znam neke reformske talibane koji nece da se odreknu Bebe, cak ni posle njegovog skandaloznog intervjua u kome je rekao da je ceo Balkan genetska deponija.
A gde je Beba, tu je i Ceda :roll:
 
Slušajući Vas prosto mi dođe da odustanem. Ljudi ili shvataju ili ne. 99% ljudi igra na prvu loptu. I zato se u politici uvek takve lopte i "nabacuju".

LJUDI - ONAJ KO JE MAFIJAŠ, O NJEMU NEĆE PISATI NOVINE!!!!!

Pravi mafijaši se ne prozivaju na naslovnoj strani. Ko je smeo IKAD da pomene majveće mafijaše kao takve, Jovicu, Slobu, Arkana, Legiju? Pa ne budite smešni više. O političarima samo ovlaš slušajte šta se priča. Gledajte šta rade!!! Što lošije pišu o tebi znaj da si značajnijim MAFIJAŠIMA stao na žulj. Ako ti ne mogu ništa - ubiju te!
Najveći je šljam od političara onaj koga svi hvale. Ili nikog ne dira ili je sa svima u dilu. I onda od promena i napretka nema ništa.

Ne znam da li Vama uopšte vredi pisati...
 
strani placenik:
Slušajući Vas prosto mi dođe da odustanem. Ljudi ili shvataju ili ne. 99% ljudi igra na prvu loptu.

ODUSTANI.
Shvata samo "elita" koju Vladan sa B92 ogranicava na 1-2%.
Igramo na prvu loptu jer nam je sasvim jasno sta je sve radio "zuti JUL"* i sta ce raditi ako opet dodje na vlast.

*Citat: Vuk Draskovic, kome se vi strani placenici u poslednje vreme divite do imbecilnosti.
 
Jasno da je najveci problem ove zemlje kriminal u proizvodnji i prometu jaja :wink: Tako je i Janjusevic veci zlocinac od Legije, Siptara... Za famoznog Bebu niko zivi nije rekao nista sta je konkretno uradio, ali zato svi znaju da je drzao brifinge za vreme sablje i cveljao jadne otuzene za organizovani kriminal. Zlocinac jedan. Pri tom vecina vas nema pojam ni znacenje reci "brifing" :lol: Koliko se ja secam, Beba je rekao da je Balkan genetsko smetliste. Tema o kojoj se moze diskutovati... Da kazemo da Srbija nije to, ona ipak ima jedan problem koji dok ne resi tesko da ce da mrdne napred - ovde svi misle da se razumeju u sve! Kada bi samo mogli da priznamo za odredjene oblasti "ne znam, u to se ne razumem" sve bi mnogo bolje bilo. Evo na primer borist, on ima "informacije". Verovatno nesreca radi u "Kuriru", Balkanu", "Nazi-onalu"... i misli da je ono sto se njemu servira "informacija". Nema veze sto su ti mediji dokazano do sada bezbroj puta slagali ovaj narod. Bitno je da on "zna". Jadno i bedno, a pre svega nedostojno ubedjivanja u suprotno.
 
Jakobinac:
Jasno da je najveci problem ove zemlje kriminal u proizvodnji i prometu jaja :wink: Tako je i Janjusevic veci zlocinac od Legije, Siptara... Za famoznog Bebu niko zivi nije rekao nista sta je konkretno uradio, ali zato svi znaju da je drzao brifinge za vreme sablje i cveljao jadne otuzene za organizovani kriminal. Zlocinac jedan. Pri tom vecina vas nema pojam ni znacenje reci "brifing" :lol: Koliko se ja secam, Beba je rekao da je Balkan genetsko smetliste. Tema o kojoj se moze diskutovati... Da kazemo da Srbija nije to, ona ipak ima jedan problem koji dok ne resi tesko da ce da mrdne napred - ovde svi misle da se razumeju u sve! Kada bi samo mogli da priznamo za odredjene oblasti "ne znam, u to se ne razumem" sve bi mnogo bolje bilo. Evo na primer borist, on ima "informacije". Verovatno nesreca radi u "Kuriru", Balkanu", "Nazi-onalu"... i misli da je ono sto se njemu servira "informacija". Nema veze sto su ti mediji dokazano do sada bezbroj puta slagali ovaj narod. Bitno je da on "zna". Jadno i bedno, a pre svega nedostojno ubedjivanja u suprotno.
elem....ovaj covek je nunistiv...cuvena recenica iz kultnog filma :D ...sto se naravno da primetiti..ali da malo ovim "profesinalnim zastitnicima lika i dela" kazem neke stvari koje nece da znaju.....
.....nisam novinar pomenutih dnevnih listova ali nisam ni "Politike" cuvenog lista sto ga je vas guru prodao bez tendera u potpunoj tajnosti(ma jel moguce) koncernu VAZ a na cijem celu je BBodo Hombah i gle cuda vrli Premijer se okumio i sa njim. Bio mu vencani kum na svadbi,Bodi je treca sreca....ili je kum sretne ruke pa se brak jos drzi....
...elem...custe li vi da je Bagzi uhapsen u Solunu....sta mislite kako to da covek jos nije izrucen...kako to kada je Vrhovni sud Grcke doneo odluku o Ekstradiciji...kako to...ko to sprecava...da li mozda Legija..ko je toliko mocan....
...razmislite malo....i dobiti ce te sami odgovor....tu se krije odgovor misterije Janjusevic Kolesar...Beba Popovic.... za koga su radili...za koju sluzbu...ciji su to tasteri i sluge a sa njima i njihov kapo,odnosno vas guru...
 
Incognito:
Svako ziv gresi, pa ni Zoran nije bio bezgresan. Po meni, najveca greska koju vidim u njegovim postupcima je bila da uopste pokusa da uljudi ovu ovde saku neandertalaca kojima treba 'the vodja' ili 'the coban' da bi osetili sopstveno postojanje... Koji moraju da imaju unutrasnjeg i spoljnog neprijatelja da ne bi zaspali u sopstvenoj dokolici... Koji moraju da gledaju na TV-u razne bajke da bi verovali da zive u jednoj lepoj i civilizovanoj zemlji (koju civilizacija obilazi u sirokom luku, doduse toga nema na 'the magic TV-u')...

Takvi ne vole promene, takvi vole kako su navikli celog zivota... I takvi su ga na kraju i ubili...

Bavljenje politikom mu je bila definitivno najveca licna greska, kao i suludo zrtvovanje za narod koji to uopste i ne zeli niti zasluzuje.
E sad, ako posmatramo sa politickog aspekta, najveca greska mu je sto je pravio previse kompromisa. Politika jeste umetnost kompromisa, ali mislim da ih je preterano pravio a sve zarad sto bezbolnije tranzicije... Trebao je biti jos pragmaticniji i jos 'hiperaktivniji' (znam da je mogao) i da pocisti natalozena go*na tokom 90-ih (a i od ranije) i odgura ih na marginu javnog zivota odakle se ne bi nikada vise vratili... Steta je sto DSS nije dozivljavao kao pretnju svemu tome - kad je Kalasnjikov pokazao svoje pravo lice, bilo je kasno... Njega je prvo trebao da vrati u kombi odakle ga izvukao, jer isti ne predstavlja nista drugo do Seselja u fraku.

Jos jedna greska mu je sto nije verovao da je retrogardna Srbija na sve spremna, pa i na njegovo ubistvo, i nije sve to dozivljavao ozbiljno...

I usled svega toga, danas imamo klerofasiste u Vladi, podrzava ih partija koja je trebala zakonom da se zabrani cim je formirana skupstina, oni neskriveni nacisti im ocito odobravaju vecinu poteza (sto svedoce razni 'protivprirodni bludovi; na lokalnim nivoima)...

I Srbija se vraca u 90-te... Polako i sigurno... Ovog puta s' namerom da vise nikad ne izadjemo iz njih...
UPRAVO TAKO!!!! I nije ih sramota da ga i dalje vredjaju... A nisu vredni ni ime da mu spomenu!!!!
 
Incognito i ti mala ptico , zar ne mislite da upravo vi pravite vodju od Djindjica?

Recite mi samo kako se to on zrtvovao za narod, kakve je reforme hteo da izvede? Stalno pricate o nekim reformama , a ja nemam pojma sta je hteo stvarno da uradi.Pa bih voleo to da mi objasnite.
I sta je konkretno uradio?
 
Наш народ каже: "Како сејеш - тако ћеш и да жањеш."

У "Откровењу Јовановом" стоји:

"Ко у ропство води, биће у ропство одведен; ко ножем убије ваља да он ножем буде убијен."

Звучи ружно, знам, али по законима карме, Зоран Ђинђић је добио оно што је у претходим животима заслужио.

Зоран Ђинђић је у претходном животу био Исмаило, син Нетанијин, и споменут је у Библији (Друга Књига о царевима, 25: 24,25):

"И Годолија се закле њима и људима њиховијем и рече: не бојте се службе у Халдејима: сједите у земљи и служите цару Вавилонском, и биће вам добро.

Али седмога мјесеца дође Исмаило син Нетаније сина Eлисамова, рода царскога, и десет људи с њим, и убише Годолију, те погибе."


Годолија је био намесник у Јудеји, постављен од стране Навуходоносора, дакле, могло би се рећи да је био квислинг.
Видите како су се ствари у овом животу обрнуле. Зоран Ђинђић је овога пута тај који је убијен зато што је служио непријатељима своје земље.

Немам сада времена да вам објашњавам како сам дошао до ових сазнања, а и то није тема.

Ако верујете да је Зоран Ђинђић у претходном животу био Исмаило, онда морате да верујете да је и Слободан Милошевић живео у истом том периоду. За њега су многи говорили да је реинкарнација цара Душана, кнеза Лазара и Карађорђа. Не, он то није био. Слободан Милошевић је у претходном животу био Седекија ( Друга Књига о царевима, 25:6,7):

"И ухватише цара, и одведоше га к цару Вавилонском у Ривлу, и ондје му судише.

И синове Седекијине поклаше на његове очи, па онда Седекији ископаше очи, и свезаше га у два ланца мједена, и одведоше га у Вавилон."


На овом примеру видимо како неки људи нису ни за педаљ напредовали у односу на претходне инкарнације.
Тамо где су стали у претходном животу - настављају сада.

Зоран Ђинђић је од убице цара "догурао" до премијера који је убијен, и то по систему "Ко пролије крв човјечију, његову ће крв пролити човјек." (1 Мој. 9:6)

Немојте погрешно да ме схватите, немам ја ништа лично против Зорана Ђинђића; овде се само ради о закону узрока и последица.
 

Back
Top