Zoran Djindjic-lik i delo

Pobunjenik:
Наш народ каже: "Како сејеш - тако ћеш и да жањеш."

У "Откровењу Јовановом" стоји:

"Ко у ропство води, биће у ропство одведен; ко ножем убије ваља да он ножем буде убијен."

Звучи ружно, знам, али по законима карме, Зоран Ђинђић је добио оно што је у претходим животима заслужио.

Зоран Ђинђић је у претходном животу био Исмаило, син Нетанијин, и споменут је у Библији (Друга Књига о царевима, 25: 24,25):

"И Годолија се закле њима и људима њиховијем и рече: не бојте се службе у Халдејима: сједите у земљи и служите цару Вавилонском, и биће вам добро.

Али седмога мјесеца дође Исмаило син Нетаније сина Eлисамова, рода царскога, и десет људи с њим, и убише Годолију, те погибе."


Годолија је био намесник у Јудеји, постављен од стране Навуходоносора, дакле, могло би се рећи да је био квислинг.
Видите како су се ствари у овом животу обрнуле. Зоран Ђинђић је овога пута тај који је убијен зато што је служио непријатељима своје земље.

Немам сада времена да вам објашњавам како сам дошао до ових сазнања, а и то није тема.

Ако верујете да је Зоран Ђинђић у претходном животу био Исмаило, онда морате да верујете да је и Слободан Милошевић живео у истом том периоду. За њега су многи говорили да је реинкарнација цара Душана, кнеза Лазара и Карађорђа. Не, он то није био. Слободан Милошевић је у претходном животу био Седекија ( Друга Књига о царевима, 25:6,7):

"И ухватише цара, и одведоше га к цару Вавилонском у Ривлу, и ондје му судише.

И синове Седекијине поклаше на његове очи, па онда Седекији ископаше очи, и свезаше га у два ланца мједена, и одведоше га у Вавилон."


На овом примеру видимо како неки људи нису ни за педаљ напредовали у односу на претходне инкарнације.
Тамо где су стали у претходном животу - настављају сада.

Зоран Ђинђић је од убице цара "догурао" до премијера који је убијен, и то по систему "Ко пролије крв човјечију, његову ће крв пролити човјек." (1 Мој. 9:6)

Немојте погрешно да ме схватите, немам ја ништа лично против Зорана Ђинђића; овде се само ради о закону узрока и последица.


A bi li ti sada argumentovano obrazlozio odakle ti sve ovo?
 
Ovo je jace od mene, s obzirom na situaciju, ne zamerite


Pitali Cigu:
• Cigo, za koga ćeš da glasaš?
A Ciga odgovara:
• Za Miloševića.
• Pa ne možeš za Miloševića jer on nije u zemlji.
Ciga:
• Onda ću za Đinđića, on je u zemlji!


:D

p.s. bez uvrede i provokacije ;-)
 
Truman:
A bi li ti sada argumentovano obrazlozio odakle ti sve ovo?

Покварио бих целу тему када бих сада почео да образлажем своје ставове. Видиш да се поједине незналице овде баш лепо забављају.

Рећићу само да постоје одређене технике уз помоћ којих можете утврдити шта је ко био у претходним животма. Ако сте довољно упорни и сконцентрисани, можете утврдити и шта сте ви били у претходном животу. Али то је заиста нека друга прича, и нема везе са убиством Зорана Ђинђића о чему ћу ускоро отворити тему, иако смо пре више месеци делимично о томе дискутовали.

Пошто видим да пажљиво проучаваш моје коментаре, не би било лоше да прочиташ шта сам писао о акаша записима. Можда ти до помогне да нађеш одговор на своје питање.
 

Back
Top