zene lazu lazu i lazu

GROF79:
ACO, u pravu si, ali zato ih i ti gledaj kao *******i bar ces se najebati, a ako trazis neku finu tesko ces je naci, sem u nekom selu. Mada znam lika koji je ozenio neku sa sela i ona bila nevina, i posle par godina kaze da ne moze da prezali sto se nije sexsala malo pre braka.... UMRO SAM OD SMEHA, koja glupaca
SETI SE NEKAD DA JE I TVOJA MAMA ZENA
 
Aca_Banovani:
Sve kao treze fine pristojne momke i ne znam sa sta, ljubav i dobrotu. A ovako kad pogledas svi momci koji ne vade iz usta vazelin, ******* u cmar, za koje su sve zene ***** jebu sve u 16 imaju imaju stalno neku kombinaciju. Fini momci nemaju nista.

Da da vole Srpkinje fine i pristojne momke ali za potrcke koji ce da trce za njih, i koje ce one da vuku za nos. Fine momke vole za dobre drugove koji ca da budu tu da se nadju i koji ce da im zavrsavaju stvari.

Zato zene ne serite vise, pre picku dajete dripcima nego finim momcima.

Ako ti je MNOGO stalo do *****, moraces da izigravas dripca. Ako ti je to odvratno, onda moras da mnooooogo vezbas. Ma, ne znam, ili jesi ili nisi, jbg... Ja nisam, ali sam prestao da kukam. Nekako sam preskocio tu fazu. Kad god pocnem nesto masno da lazem ili se proseravam k'o majmun, one se lepe ko muvenalepak. Ako idem do kraja sa budalastinama, nesto se i nabode, ako stanem na pola i kao - ej, ovo je bilo zezanje - beze od mene k'o od kuge...
Reality...
 
GROF79:
ACO, u pravu si, ali zato ih i ti gledaj kao *******i bar ces se najebati, a ako trazis neku finu tesko ces je naci, sem u nekom selu. Mada znam lika koji je ozenio neku sa sela i ona bila nevina, i posle par godina kaze da ne moze da prezali sto se nije sexsala malo pre braka.... UMRO SAM OD SMEHA, koja glupaca
Pa lepo, ti kad budes hteo da skines nevinost, posto ja zivim na selu, imam jednu raskrsnicu, dodji da se igramo semafora. Ja cu da budem auto, a ti semafor, a posto volim da prolazim kroz crveno, namazi bulju karminom...
Cao smekeru! 8-) 8-) 8-)
Pozdrav svima.
Odjavljujem se.
Ribe cuvajte se ovakvih jebaca.Jbali bi i rupu na plotu, a kamo li cep od lubenice.
A za zensko...treba jos da porastu...
 
Ok je aco,da budes pristojan i fin,ali daj brate nemoj vise da budes glup.Jedno je kada znas da se ponasas,kada umes lepo da pricas(izrazavas se kulturno)a pri tom drzis do sebe,znaci,ne dozvoljavas nikom da te zajebava,da te iskoriscava.Onda ce i ribe da te cene i gledaju drugacije.Kada budes naucio da cenis sebe,cenice te i drugi.Do tada-go *****.
 
ma daj aco...Srpkinje volimo fine momke...i prava Srpkinja ne da ***** svakome dripcu, a kime čemo da je damo kad ste vi "fini" momci sa kokama koje umu samo da se obuku, da pričaju o kozmetici i koga su ševile i to je najviše što nijihov pileči mozak ume...pa se sad pitam ko tu laže?i vi bi htjeli da imate neku finu devojku da da...ali naiđe neka plavuša sa sisama...i zaj***** fine devojke onda

ali 100 ljudi...1000 čudi
 
trofazna:
... vi bi htjeli da imate neku finu devojku da da...ali naiđe neka plavuša sa sisama...i zaj***** fine devojke onda
Joj. Sta ti napisa... zasto plavusha sa sisama nije fina? Sve su fine sem plavusha? Sise i finoca ne rastu na istom organizmu?? Ne treba mi zene na ovaj nacin da podrzavamo ovakve predrasude pa se posle pitamo sta nije u redu. Fine devojke su fine zato sto su fine-bez obzira na izgled, pamet,garderobu,obrazovanje,stanja racuna u banci i godine. Finoca je karakterni kvalitet i stice se uglavnom kucnim vaspitanjem-vazi za oba pola izjava.
 
trofazna:
ma daj aco...Srpkinje volimo fine momke...i prava Srpkinja ne da ***** svakome dripcu, a kime čemo da je damo kad ste vi "fini" momci sa kokama koje umu samo da se obuku, da pričaju o kozmetici i koga su ševile i to je najviše što nijihov pileči mozak ume...pa se sad pitam ko tu laže?i vi bi htjeli da imate neku finu devojku da da...ali naiđe neka plavuša sa sisama...i zaj***** fine devojke onda

ali 100 ljudi...1000 čudi
uf jbt... :shock:
 
Pipi Langstrumpf:
Barabe se prave da su super, znaju zvake pa ponesto i upali na neko vreme, a crni Aca ih odmah uhvati za sise pa je ocigledno.
...pipi bojim se da nisam mislio na taj kontekst.... :?
....to sa barabama i poštenim devojkama je deo vica...
...a počinje odprilike ovako...
...vrše konverzaciju dve qurve itd....
 

Back
Top