Рускиње и жене са запада

Jesu,...i jedna Ruskinja.
Čak i biraju uglavnom ta uslužna zanimanja (frizerka, masažerka, manikirka).😁
Нзм чиме се баве западњакиње
Причају пријатељи не говоре много али знају знање и моментално се лате посла
Какве су с језиком и то нзм
 
Нзм чиме се баве западњакиње
Причају пријатељи не говоре много али знају знање и моментално се лате посла
Какве су с језиком и то нзм
Ne bave se mnogo uslužnim zanimanjima, pusti ti prazne priče.
Imali su jednu sposobnu ženu vladara u istoriji, pa i ona nije rodom bila Ruskinja nego Pruska plemkinja (Ekatarina Velika).
Ruskinje su tipične žene ispranih mozgova.
 
Ne bave se mnogo uslužnim zanimanjima, pusti ti prazne priče.
Imali su jednu sposobnu ženu vladara u istoriji, pa i ona nije rodom bila Ruskinja nego Pruska plemkinja (Ekatarina Velika).
Ruskinje su tipične žene ispranih mozgova.
Није занимање
хуманитарни рад
аматерска струка
има и врсних професионалки
пусти жено
немој објашњавати
то како западњакиње то раде мало ко темељније и са већом страшћу обавља
 
Опуштено.
Не треба вређати жене.
Не сјречите са теме.
Какве год биле без њих не би било занимљиво тј било би бесмислено.
Ruskinju bi time verovatno uvredio.
Ona misli da treba da triput trepne i ti si njen večiti rob. Dobre su kao majke, ali previše autoritativne. Sve ove koje sam pomenula, decu odgajaju u tuđoj zemlji, ali sva deca moraju da uče u kući Ruski jezik i da govore jednako kao i strani (to im je zapravo maternji). Kad je moju frizerku jednom sin pozvao telefonom, mrtva 'ladna mu je rekla da sa njom govori "pa Ruski". Ja govorim i Ruski jezik, pa sam čula celi razgovor. Kad sam je pitala što tako teroriše decu, rekla mi je da nisam normalna.😁
 
Ruskinju bi time verovatno uvredio.
Ona misli da treba da triput trepne i ti si njen večiti rob. Dobre su kao majke, ali previše autoritativne. Sve ove koje sam pomenula, decu odgajaju u tuđoj zemlji, ali sva deca moraju da uče u kući Ruski jezik i da govore jednako kao i strani (to im je zapravo maternji). Kad je moju frizerku jednom sin pozvao telefonom, mrtva 'ladna mu je rekla da sa njom govori "pa Ruski". Ja govorim i Ruski jezik, pa sam čula celi razgovor. Kad sam je pitala što tako teroriše decu, rekla mi je da nisam normalna.😁
Ако је од лепих рускиња борио се или не три трепта јесу им довољна већином
Јесу ауторативне и држе традицију
Није то лоше.
Што даље индикује да су таквог карактера што не значи да је свака рускиња боља од западне жене.
За све лепо у животу мора мало да ус*ре.
Тако и са женама.
 
Ако је од лепих рускиња борио се или не три трепта јесу им довољна већином
Јесу ауторативне и држе традицију
Није то лоше.
Што даље индикује да су таквог карактера што не значи да је свака рускиња боља од западне жене.
За све лепо у животу мора мало да ус*ре.
Тако и са женама.
Nzm,...ja sam protivnik takvog vaspitanja.
Ako su mene maltretirali u školi da učim Ruski, ne moraju i moja deca.😁
Deca su im stvarno "Spartanski" vaspitavana od malih nogu.
 
Ruskinju bi time verovatno uvredio.
Ona misli da treba da triput trepne i ti si njen večiti rob. Dobre su kao majke, ali previše autoritativne. Sve ove koje sam pomenula, decu odgajaju u tuđoj zemlji, ali sva deca moraju da uče u kući Ruski jezik i da govore jednako kao i strani (to im je zapravo maternji). Kad je moju frizerku jednom sin pozvao telefonom, mrtva 'ladna mu je rekla da sa njom govori "pa Ruski". Ja govorim i Ruski jezik, pa sam čula celi razgovor. Kad sam je pitala što tako teroriše decu, rekla mi je da nisam normalna.😁
Шта је ту чудно? Жена воли свој језик, боље него да га забораве.
 
Шта је ту чудно? Жена воли свој језик, боље него да га забораве.
Nije stvar samo u očuvanju jezika ili tradicije. One vaspitavaju svoju decu u Slovenskom duhu. To im je (deci) nametnuto još u porodici. Morala sam da čitam Ruske klasike i da znam njihovu kulturu.
Maternji jezik niko i ne zaboravlja. To naprosto nije moguće, možeš ga samo nametnuti drugima, (u ovom slučaju deci), što je po meni bezveze.
 
Uprkos svemu,...Sankt Peterburg je ipak bio i ostao, najlepši grad na svetu! 🤩
IMG_20240324_121103.jpg
 

Back
Top