Рускиње и жене са запада

Uprkos svemu,...Sankt Peterburg je ipak bio i ostao, najlepši grad na svetu! 🤩
Pogledajte prilog 1520119
Suvise subjektivan stav.............

Recimo, London, Pariz, Madrid, Barselona, Prag, Rim, Milano, Torino, Bec, Minhen, Kopenhagen, Talin, Riga, Viljnjus, Bratislava, Budimpesta, Krakov... ubedljivo siju i SpB i Moskvu po lepoti a i svemu ostalom (sem velicine). A to su samo neki od gradova koji su ispred.
 
Suvise subjektivan stav.............

Recimo, London, Pariz, Madrid, Barselona, Prag, Rim, Milano, Torino, Bec, Minhen, Kopenhagen, Talin, Riga, Viljnjus, Bratislava, Budimpesta, Krakov... ubedljivo siju i SpB i Moskvu po lepoti a i svemu ostalom (sem velicine). A to su samo neki od gradova koji su ispred.
Nisam obišla baš sve pomenute 😁, ali spram ovih koje jesam,...nema teorije!
 
Nije stvar samo u očuvanju jezika ili tradicije. One vaspitavaju svoju decu u Slovenskom duhu. To im je (deci) nametnuto još u porodici. Morala sam da čitam Ruske klasike i da znam njihovu kulturu.
Maternji jezik niko i ne zaboravlja. To naprosto nije moguće, možeš ga samo nametnuti drugima, (u ovom slučaju deci), što je po meni bezveze.
Деци Рускиње је наметнут словенски дух, култура и језик? Ватафак ем ај ридинг?
 
Suvise subjektivan stav.............

Recimo, London, Pariz, Madrid, Barselona, Prag, Rim, Milano, Torino, Bec, Minhen, Kopenhagen, Talin, Riga, Viljnjus, Bratislava, Budimpesta, Krakov... ubedljivo siju i SpB i Moskvu po lepoti a i svemu ostalom (sem velicine). A to su samo neki od gradova koji su ispred.
Аха и хиљаде неокупаних који би да те оџепаре или продају неку глупост у тим западноевропским метерополама.
 

Back
Top