zene lazu lazu i lazu

Aco dzaba ti da budes besan i nekulturan na forumu, to moras pred ribicama, i prema njima, kako da odole takvom kochijashkom recniku, takvom prostakluku i bezobrazluku i vrhunskom nipodastavanju i nepostovanju?

..jos ce te prebiti neki normalni decko kad te cuje, samo ti idi u extremizam...
 
giska_sa:
Aco, što si ti iskompleksiran toliko????

Nema tu mojih kompelksa to su cinjenice. Devojke stalno pricaju kako vole fine pristojne mile drage mladice koji ih postuju , kako im se navalentni primitivci gade. Kada pogledas u realnost vidis da ti navalentni primitivci , skotovi, koji devojke smatraju kurvama i ne vate seks iz usta jebu stalno a da oni obicni fini kulturni dragi mladici jedva nalaze najobicniju vezu.
Ja stvarno ne vidim kojim svojim ponasanjem su Srpske devojke pokazale da vole fine momke.
 
Aca_Banovani:
Nema tu mojih kompelksa to su cinjenice. Devojke stalno pricaju kako vole fine pristojne mile drage mladice koji ih postuju , kako im se navalentni primitivci gade. Kada pogledas u realnost vidis da ti navalentni primitivci , skotovi, koji devojke smatraju kurvama i ne vate seks iz usta jebu stalno a da oni obicni fini kulturni dragi mladici jedva nalaze najobicniju vezu.
Ja stvarno ne vidim kojim svojim ponasanjem su Srpske devojke pokazale da vole fine momke.

Oni su prvo poceli da jebu stalno a tek onda su poceli da smatraju devojke kurvama i da ne vade seks iz usta.
 
Ne generalizuj!!!
Ako si negde izduv`o, imas pravo da budes nervozan,ali bez globalizacije. To sto ti pricas ispade da je sav zenski rod pokvaren i otrcan!A ti si kao toliko dobar, posten i fin da ne bi opalio ni jednu multimilijarderku sa vilom na Beverli Hilsu i vikendicom na Bahamima, bez obzira sto imas dugu vezu sa nekom prosecnom studentkinjom koja se sama finansira iz svoje nemastine i ima strije na dupetu...
Nemoj da mislis da ja ne razumem to sto ti pricas...Isp`o sam i ja ovan u nekoliko navrata, ali sam se takodje zabavljao i sa ribama koje nisu takve kakvim ih ti predstavljas.
 
jao aco, izgleda tebe neka gadno zaj...ma da ti ja kažem, sve one koje izgravaju vamo svetice, traže ko bajagi fine momka i ta sranja, prava ljubav,...blablabla...seru! u biti su *****...to je moje mišljenje...cure se previše opterečuju sa time da moraju da hodaju sa "burgijama" da bi tako ispale bolje, popularnije i da bi imale više samopouzdanja...pa dobro ako je jedna takva, ne znači da smo sve iste...a ono što kažeš da volimo da trčite za njima....pa i vi volite da sečemo vene zbog vas, ali...ne bunite se, nego se time hvalite kad vam se jezik razveže posle litre rakije u guzici...
 
NoName83:
Ne generalizuj!!!
Ako si negde izduv`o, imas pravo da budes nervozan,ali bez globalizacije. To sto ti pricas ispade da je sav zenski rod pokvaren i otrcan!A ti si kao toliko dobar, posten i fin da ne bi opalio ni jednu multimilijarderku sa vilom na Beverli Hilsu i vikendicom na Bahamima, bez obzira sto imas dugu vezu sa nekom prosecnom studentkinjom koja se sama finansira iz svoje nemastine i ima strije na dupetu...
Nemoj da mislis da ja ne razumem to sto ti pricas...Isp`o sam i ja ovan u nekoliko navrata, ali sam se takodje zabavljao i sa ribama koje nisu takve kakvim ih ti predstavljas.

na to mogu još samo dodaT...SVAKA ČAST
 
Pipi Langstrumpf:
DA, lepo je videti muskarca koji je dovoljno muskarac da ne mrzi zene.
Hvala na komplimentu... :)
I trofaznoj takodje...
Ali nema veze da li se radi o muskarcu koji kritikuje zenu ili zeni koja pljuje muskarca.Nije ok ni jedno ni drugo. To mu nekako dodje kao kada bih ja sad rekao da su svi ljudi na ovom svetu lopovi, jer je meni JEDAN covek u Pancevu na buvljaku drpio mobilni telefon i lovu iz dzepa.Imam pravo da kazem da je taj neko lopov, ali isto tako NEMAM pravo da kazem da su SVI lopovi.
 
Pita mene drug, vidi kako se *** loži na onog seljobera , dripca i prevaranta.
A najgore što će posle , kad naebe da pljuje po svima.....

Odgovorih:
Normalno je da će da posle ospe crno po svim muškarcima, tj svi su oni djubre, jer u protivnom bi ispalo da je ona pogrešno birala, a ona nikad ne greši....
 
Tuzni_patak:
Pita mene drug, vidi kako se *** loži na onog seljobera , dripca i prevaranta.
A najgore što će posle , kad naebe da pljuje po svima.....

Odgovorih:
Normalno je da će da posle ospe crno po svim muškarcima, tj svi su oni djubre, jer u protivnom bi ispalo da je ona pogrešno birala, a ona nikad ne greši....[/QUO

bas dobar komentar, samo bi dodao ako taj seljober ima pare i dobra kola, za nju vise nije seljober...
 
ACO, u pravu si, ali zato ih i ti gledaj kao *******i bar ces se najebati, a ako trazis neku finu tesko ces je naci, sem u nekom selu. Mada znam lika koji je ozenio neku sa sela i ona bila nevina, i posle par godina kaze da ne moze da prezali sto se nije sexsala malo pre braka.... UMRO SAM OD SMEHA, koja glupaca
 

Back
Top