Жене имају дуже и пријатније оргазме - па нека плате за задовољство!

Ako se ja dobro razumem u napisano, ovo se odnosi na plaćanje tj unajmljivanje žigola, pa onda znaš šta dobiješ, otprilike. Ili autor predlaže da krenemo sa naplatom po orgazmu? Možda je ovo nova profesija na vidiku, profesionalni pružalac orgazama :mrgreen: Ovi u braku su onda u debelom bankrotu :mrgreen:
 
Можда би скоро сви проблеми сексуалних односа били решени да би постојали такви стандарди у друштву.

Мислите ли да би било поштено када би жена морала да плати за секс са мушкарцем јер жене имају дуже и пријатније оргазме?
Ja moram ovo da napišem : na osnovu tvojih tema, mislim da ti imaš ozbiljan problem u odnosima sa ženama. Možda da potražiš neku pomoć, inače, ovo što iznosiš ovde ukazuje na neke duboke traume koje si pretrpeo i koje nećeš izlečiti temama na forumu.
 
Ja moram ovo da napišem : na osnovu tvojih tema, mislim da ti imaš ozbiljan problem u odnosima sa ženama. Možda da potražiš neku pomoć, inače, ovo što iznosiš ovde ukazuje na neke duboke traume koje si pretrpeo i koje nećeš izlečiti temama na forumu.
Pa i ja ne znam više šta s tim temama. One i nisu za razgovor niti često imaju pitanja. Više su neko iznošenje stava i kukumavčenje prikriveno osudama.
 
Ako se ja dobro razumem u napisano, ovo se odnosi na plaćanje tj unajmljivanje žigola, pa onda znaš šta dobiješ, otprilike. Ili autor predlaže da krenemo sa naplatom po orgazmu? Možda je ovo nova profesija na vidiku, profesionalni pružalac orgazama :mrgreen: Ovi u braku su onda u debelom bankrotu :mrgreen:

Ne znam kako to nekome pada na pamet. Mora se biti baš emotivno potpuno distanciran od partnerke pa da te nervira ako ona ima više orgazama.
Uostalom, muškarac to voli i želi da se oseti dobrim jebačem. To mu je draže. Tako da.. ovo je žešće otuđenje u odnosima.
 
Ja većinu naših domaćih žena i devojaka odbijam jer mi se ne gubi vreme sa njima. Čak i kada se mnogo pretvaraju opet donesem odluku da im uskratim kurčinu.

Strankinje su uvek dobrodošle i sa njima nemam nikakvih problema u komunikaciji i svemu ostalom. Pošaljem poruku, sednem na avion i odem.
 
Можда би скоро сви проблеми сексуалних односа били решени да би постојали такви стандарди у друштву.

Мислите ли да би било поштено када би жена морала да плати за секс са мушкарцем јер жене имају дуже и пријатније оргазме?

Па шта ако код жена временски дуже траје оргазам?
 

Back
Top