zene i silikoni

Moje dve drugarice su sebe castile silikonima pre nedelju dana. Kazu da je to doktorima takva rutina,i da je strasnije kada ides kod zubara. Jednu noc su provele u bolnici, nemaju neke bolove koji ne mogu da se podnose, prezadovoljne su, samo tri dana su bile otsutne sa posla..Gledajuci njih, to nije nista strasno.Manje od 3000evra kostaju silikoni. JEdna je stavila bas velike, a ova druga manje silikone. Nema pucanja, i te takve stvari, cak i sprecava pojavu raka dojki, bar dr tako kaze
 
he a postoje novine, casopis za 190 din : )) videla sam donekle je i smeshno.. "estetska hirurgija" : )) i kao nagrada srecnom citaocu - povecanje grudi
eto... ok nije tacno da nikad nisam o tome razmisljala jesam ali me to uplasi i kao sto ne moze neko da se zavoli uslovno receno ruzan :I
e secam se da sam citala ispovest neke estr. zvezde ne znam koje koja se bas namucila s tom operacijom imal aje problema, valjda nije to detaljno ispitala de i kod koga ide... znaci ne mora to da bude bash opusteno i svi srecni
 
pa ja ne znam ove pevacice koje su stavile ne izgledaju nishta ekstra cak suprotno ove de se zna... ne znam a npr sigurno imash jos neku manu tipa volis da cackas nos na sred ulice i sad sto se time ne pozabavis, ili je to sledece...
e ali ja sam nasla da se povecao rak pluca kod tih silikonskih a rak dojki se nije povecao ali nisu rekli ni da se smanjio.. to mi je bash sumnjivo sto je rekao mislim da je rak nepredvidiva stvar
 
mada sta bi radile u meksiku sa mlitavim sisama, kao svi u kupacem a njima... morale bi u rolku i u mider... dobro su postupile po meni mada to ne potpada pod sud dobro-lose... ali u sred tranzicije i frke ti namestas sise to je simpaticno
 

Back
Top