Žena išla na 6 dejtova nedeljno da bi uštedela na hrani. Nije kupovala namirnice 2 godine

Sta fali da razgovarate negde u prirodi dok setate? Bas mora da se sedi, jede i pije?

Meni je recimo veoma eroticno kad posmatram kako drzi escaj, seče po tanjiru , držanje ruku za vreme razgovora , kako recimo diže,drži i spusta času


Neko voli stopala , moj fetis su ruke


🤷🏻‍♀️

ako šetamo u parku ruke drži u džepu

🙅‍♀️
 
Meni je recimo veoma eroticno kad posmatram kako drzi escaj, seče po tanjiru , držanje ruku za vreme razgovora , kako recimo diže,drži i spusta času


Neko voli stopala , moj fetis su ruke
To je sasvim razumljivo, tako da se u tvom slucaju oprasta.

Mada, mozda bi mogli da smislimo scenario u kojem glavni lik tokom ili usred setnje radi nesto s rukama.

ako šetamo u parku ruke drži u džepu
Ja to preporucujem samo tokom zime, u dugom kaputu, ako su ti ruke gole, da ne nazebes. U suprotnom, ruke ne treba kriti a desna treba biti blago savijena i ispred torzoa.

Bejah davno na jednoj proslavi gde je jedan covek s rukama u dzepovima plesao. Bilo je zabavno za gledati ali ne i nesto narocito lepo za videti.
 
To je sasvim razumljivo, tako da se u tvom slucaju oprasta.

Mada, mozda bi mogli da smislimo scenario u kojem glavni lik tokom ili usred setnje radi nesto s rukama.


Ja to preporucujem samo tokom zime, u dugom kaputu, ako su ti ruke gole, da ne nazebes. U suprotnom, ruke ne treba kriti a desna treba biti blago savijena i ispred torzoa.

Bejah davno na jednoj proslavi gde je jedan covek s rukama u dzepovima plesao. Bilo je zabavno za gledati ali ne i nesto narocito lepo za videti.


Nekako mi teško zamisliti , obično ljudi drže ruke dole kad šetaju 🤷🏻‍♀️

Da krene da ih izvija ili mlati sa njima ? Nekako jako čudno …..
 
Nekako mi teško zamisliti , obično ljudi drže ruke dole kad šetaju 🤷🏻‍♀️
Какво црно држање за руке, па нису муж и жена :lol: Шетају једно крај другог, пристојна дистанца и не гледају се много. Више причају. А што се руку тиче, сцена која се јавља у мојој глави је: девојка у хаљини, руке близу тела; момак у оделу, руке иза леђа.

Da krene da ih izvija ili mlati sa njima ? Nekako jako čudno …..
Да. Морао бих да размислим да смислим нешто што није чудно.
 
Sta fali da razgovarate negde u prirodi dok setate? Bas mora da se sedi, jede i pije?

Ma izbori su neograničeni, šetnja, bioskop , a može i :
IMG-cfabf6ea64aeb96b34b04679b8032528-V.jpg



:mrgreen:
 
Dejting biznis plan radi uštede para za kupovinu namirnica, hrane itd.
Šta mislite da li je nemoralno ili šašavo ovo što je uradila?

S obzirom na tražnju i broj momaka koji ne mogu da nađu devojku i koji su je i izvodili sve te godine možda se i jeftino prodala.
Možda bi mogla da naplaćuje usluge dejtinga bez seksa ofc itd, dakle samo druženje i večere po restoranima.
Nešto ko u onim noćnim barovima gde hostese moraju da piju piće sa mušterijama i zabavljaju ih dok oni naručuju skupa pića itd.

Šta mislite o ovakvom biznis planu?:ceka:

Pogledajte prilog 1514350
Samo jajca i kobaja svaki obrok.
 
To je iskonski strah. Puno vise se, davno, nastradalo od otrovnih insekata, gmizavaca nego od medveda i lavova. Jer ono, spavaju i samo se uvuce, ugmize chiku chiku i cvrc.
Zato i drugaciju reakciju izazivaju kod covekovog mozga. Refleksi. Dok velike zveri zapravo ukoce coveka. To je takodje mehanizam, jer mozak u tim okolnostima smiri telo i diskonektuje ga od tela. Samim time bol od komadanja je manji. Na pr antilope kad ih pogledas su mirne kad ih lav komada. Adrenalin.
Predlazem ti, ako je bas fobija, da ima stap u kuci.
Da, verovatno je to u pitanju.
 
Vidis, to nije losa ideja.
Zovnes na foru, ja sam dzentlmen, pun para, zgoditak, volim skupa putovanja (ono ol inkluziv da se ne smaramo po marketima osim po koju guaranu) jesi probala ovo vino? Voleo bih u dobrom i zabavnom drustvu da ga probam.
Aj da se nadjemo da prosetamo prvo, znas ja volim prvo da dam prostor i te fore i posto si muskou, vodis setnju u pravcu bioskopa. I tamo pred kraj krenes sa: uh uh setio sam se dobre teme, ovo ce ti se svideti, sta ti je najprljavija fantazija?
I pred bioskop, cujemo se sve najbolje odoh ima dina 2.
 

Back
Top