Идеално је да жена иницира

ova žena je kriminalna, njen rečnik, njen manerizam

kad god mi iskoči na Tik Toku neka njena bljuvotina o muško ženskoj dinamici dobijem psorijazu i epilepsiju

odgovor na temu: ne, žena će spontano pobuđivati strast kod muškarca kad se oseća bezbedno na svim planovima

nego je lakše onima koji kod žene ne mogu da stvore osećaj sigurnosti i privlačnosti da se pretvaraju da je teret pobuđivanja strasti u odnosu na ženi
 
Ne mogu da verujum da ima muškaraca koji toliko slabo poznaju žene !
Najverovatnije da nisu nikada bili sa "pravim" ženama koje znaju da se prepuste telom i dušom što je jako bitno
Žene su uvek te koje biraju ! ( da budu ulovljene , opaljene .. :fdlan: :bljuc:kako reče dotični izbrisani :D) Ne shvataju da je izbor uvek na ženi !
Kad si sa pravom ženom ti samo umišljaš da si osvojio ili pridobio nešto
Na tom si mestu jer je ona tako htela , birala i pustila te tu
Ako ti se posreći u životu da budeš sa pravom , sposobnom i senzibilnom ženom tek onda ćeš razumeti njene reći :
''prosto jednostavno ako sam ja spremna ti si spreman jako brzo"
Žena koja voli svog muškarca svakako da ga neće odbiti u njegovim prohtevima , ali vrlo jasno se oseti kada je "odradjen" a kad željen .
To samo težak buzdovan ne razume i ne oseti .To su muškaraci kojim vladaju samo atavistička osećanja i nagoni .
Ta punoća doživljenog erotskog je jako bitna i sretni su koji mogu da je osete i imaju
Takve žene su sposobne od letargičnosti i ravnodušnosti tako suptilno da te uvedu u stanje euforije , požude i strasti . Bogom date
Normalno i svaki muškarac bi trebao da teži ka tome i to je put zdrave uspešne i stastvene veze
To je jedino u domenu muškarčevog izbora : Da li će imati kraj sebe osobu za olakšanje njegovih animalnih potreba i osećati se ispražnjeno i prazan kao kanta , ili će imati kraj sebe strast i pun ostvaren život .
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da verujum da ima muškaraca koji toliko slabo poznaju žene !
Najverovatnije da nisu nikada bili sa "pravim" ženama koje znaju da se prepuste telom i dušom što je jako bitno
Žene su uvek te koje biraju ! ( da budu ulovljene , opaljene .. :fdlan: :bljuc:kako reče dotični izbrisani :D) Ne shvataju da je izbor uvek na ženi !
Kad si sa pravom ženom ti samo umišljaš da si osvojio ili pridobio nešto
Na tom si mestu jer je ona tako htela , birala i pustila te tu
Ako ti se posreći u životu da budeš sa pravom , sposobnom i senzibilnom ženom tek onda ćeš razumeti njene reći :
''prosto jednostavno ako sam ja spremna ti si spreman jako brzo"
Žena koja voli svog muškarca svakako da ga neće odbiti u njegovim prohtevima , ali vrlo jasno se oseti kada je "odradjen" a kad željen .
To samo težak buzdovan ne razume i ne oseti .To su muškaraci kojim vladaju samo atavistička osećanja i nagoni .
Ta punoća doživljenog erotskog je jako bitna i sretni su koji mogu da je osete i imaju
Takve žene su sposobne od letargičnosti i ravnodušnosti tako suptilno da te uvedu u stanje euforije , požude i strasti . Bogom date
Normalno i svaki muškarac bi trebao da teži ka tome i to je put zdrave uspešne i stastvene veze
To je jedino u domenu muškarčevog izbora : Da li će imati kraj sebe osobu za olakšanje njegovih animalnih potreba i osećati se ispražnjeno i prazan kao kanta , ili će imati kraj sebe strast i pun ostvaren život .
Razumem ja tebe,sve je ok..😂
 
Idealni odnosi su mi uvek bili sa vise zena odjednom.
Realno zene imaju potrebu za manje frekventnim seksom. 2 do 3x sedmicno je maks. Vremenom im se i to spusta.
Ovako ne navaljijes ni na jednu ko neki napaljenko, nego malo sa milicom, pa je odmoris, u medjuvremenu zovnes zoricu, cao zoko, ona zeljna niste se culi 2 3 dana, posle zoke, ceca i tako u krug.
au, teško bi ti pored mene imao snage za još nekog. samo da smo blizu. 🤣
mislim, da sam ti devojka.
 
A ja sad tebi bacim poruku preko kineskog zida. Da si ovde, ono e, znaci, znas sta bi bilou.

Pa ne, ti si napisao da žene mogu par puta nedeljno po jednom, pa ti treba stalna promena partnera.

Jednom je neko napisao da muškarci hoće stalno sex dok ne naiđu na neku koja stvarno stalno želi sex. :mrgreen:
Mora da si prosao to, ali si zaboravio. :)

Nema ga vec duze, @Zika34
 
Pa ne, ti si napisao da žene mogu par puta nedeljno po jednom, pa ti treba stalna promena partnera.

Jednom je neko napisao da muškarci hoće stalno sex dok ne naiđu na neku koja stvarno stalno želi sex. :mrgreen:
Mora da si prosao to, ali si zaboravio. :)

Nema ga vec duze, @Zika34
Pa ne, nisam. Bukvalno sam od svake imao frekventniju potrebu.
Nego i ti si jednom napisala da bi se skrasila s nekim uz vidjanje samo nedeljom. Well?
 
Ne shvataju da je izbor uvek na ženi !
Kad si sa pravom ženom ti samo umišljaš da si osvojio ili pridobio nešto
Na tom si mestu jer je ona tako htela , birala i pustila te tu

Ja bih pre rekao da je glavna karakteristika muskarca da ne ocekuje da mu stvari budu servirane na tacni vec da ono sto hoce postigne sopstvenim trudom.

Dakle, na muskarcu je da se pokaze, dokaze, osvoji, ulovi. Ne bi trebalo da bude on taj koji sedi i ceka da ga neko odabere.

Jin/jang. Mudrost stara milion godina. Sto da otkrivamo toplu vodu?
 
Ja bih pre rekao da je glavna karakteristika muskarca da ne ocekuje da mu stvari budu servirane na tacni vec da ono sto hoce postigne sopstvenim trudom.

Dakle, na muskarcu je da se pokaze, dokaze, osvoji, ulovi. Ne bi trebalo da bude on taj koji sedi i ceka da ga neko odabere.

Jin/jang. Mudrost stara milion godina. Sto da otkrivamo toplu vodu?
Svetozare dobrodošao ! Drago mi je da si se vratio
Jeste na muškarcu je da traga , "Lovi" teraju ga nagoni za tim i potreba za ljubavlju kao svakoga uglavnom .
Ti što sede i čekaju sve na tacni , to su neki sa F dijagnozom ili neko narcosidni likovi do besvesti . Svaki muškarac mora da se izbori za ženu , ljubavnicu , parttnerku svog života . To je naš usud i kob :D
A žene su uglavnom te koje "sede" i odabiraju kome će pokloniti naklonost i postati "lovina " . Jednostavno se prepuste . Vodjenje i one strastima i potrebom za ljubavlju...
"Vuk sit sve ovce na broju " . Muškarac sretan i nahranio ego misli da je neustrašiv lovac , žena isto sretna jer je imala izbor i odabrala po njenim standardima.
Ja sam od one generacije koja je morala za sve da se izbori u životu , pa čak i za naklonost i ljubav žena . Uživao sam u tome .
Vremena su sad malo fleksibilnija i žene su se emancipovale , ne libe se da i one love ! Dobro je tako sad se lovimo medjusobno uz opšte zadovoljstvo :mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top