Идеално је да жена иницира

Jao Kapetane kako šutneš temu u samom startu!

Taman sa htela da odgovorim, a ti ga zabiberi u praznu šerpu!
па шта није јасно?

шта је дотична госпођа алудирала ако не по старој народној изреци ?

не кажем да се слажем са тим али је тако интерпретирала.

слажем се са тобом да рецимо може жена да чини што оће ако није привкачна мушкарцу ... или ти по народној може да маше репом колко оће...

није шија него врат јел де...
 
Poslednja izmena:
Пре бих рекао да се овде прича односи на парове у којима постоји емоција, међусобна привлачност и слично.
у том случају испада да само када је женама до секса онда ће га бити.

где су ту сад борбе за равноправност а ?
 
Pogledao sam početak izjave i "prosto jednostavno ako sam ja spremna ti si spreman jako brzo" i odmah shvatio da je glupost neviđena.

To što je jedna strana spremna ne znači da je druga spremna instant ili jako brzo. Moraju obe strane biti spremne ili bar na pola da bi to bilo jako brzo.

Čak i ono "muškarac je uvek napaljen" ne vidim samo kao mušku odliku, jer iskreno sa mojim devojkama koliko sam ja brzo bio spreman isto toliko nikad nisam imao situaciju da npr držim tu devojku za butinu, struk i gledam je ili osetim onu situaciju u vazduhu i da sam u bilo kom trenutku krenuo rukom ka njoj i da je bila suva i nespremna. Spremnost je normalno bitna za obe strane.
 
Pogledao sam početak izjave i "prosto jednostavno ako sam ja spremna ti si spreman jako brzo" i odmah shvatio da je glupost neviđena.

To što je jedna strana spremna ne znači da je druga spremna instant ili jako brzo. Moraju obe strane biti spremne ili bar na pola da bi to bilo jako brzo.

Čak i ono "muškarac je uvek napaljen" ne vidim samo kao mušku odliku, jer iskreno sa mojim devojkama koliko sam ja brzo bio spreman isto toliko nikad nisam imao situaciju da npr držim tu devojku za butinu, struk i gledam je ili osetim onu situaciju u vazduhu i da sam u bilo kom trenutku krenuo rukom ka njoj i da je bila suva i nespremna. Spremnost je normalno bitna za obe strane.

Не треба да се схвати у дословном смислу... Иебе ми се, иеби ме.

Жена која гаји своју женску енергију, која има емоцију, поред себе ће имати мушкарца жељног ње. И само треба да чачне мало.
 
ЈАДНА МАЈКО!
Šta vičeš, bolduješ, uvećavaš i bojiš slova?
Šta ti nije jasno?

Ako sam dobro shvatila sadržaj klipa, mislim da jesam, radi se o bračnim ( partnerskim) odnosima gde žena daje prednost muškarcu za prave muške obaveze u kvalitetnoj vezi.
Što se tiče ' kreveta', ne izbegava, samo teži da i tu bude idealno.
Ona je zadužena za senzualnu stranu u odnosu.
Nije ništa slagala, a što tvoja sujeta ne može da podnese, ili tvoj um da dobaci toliko, to je tvoj problem.
Ako ne umeš da učestvuješ u temi, čitaj i razmišljaj.
 
Па и логично је, ако женско неће... Онда највероватније неће ни бити ништа.
не знам каква ти је то логика.

осим жалопојка.

у том случају тик онстатујеш да је жена искључиво та од које зависи да ли ће бити интиме.

можда са њом. ако тако настави, са њом неће. а са другом хоће.

глупо је о интими коју покреће љубав (не говорим о овима разведенима овде или самцима , који мало мало налазе своје нове везе јер је то далеко од праве љубави у правом смилсу ријечи или бар не може тако брзо да дође до ње...) говорити да зависи пре свега од воље женске особе.
 
O tome je i pričala, ne o 'istresanju', 'odrađivanju bračne dužosti' ili hebanjj.
Žena je pričala o vođenju ljubavi.
немој љубав мјешати у свашта.

ако помињеш љубав ту свјету ријеч, код оних који се воле дуго, и у браку су, све је равноправно и обострано у сваком питању па и око тога.

Глупо је заиста истицати како вођење љубави мора да иницира жена тј да зависи од ње ако је њој до тога....

То обострано зависи. Има кад обома не одговара. Аводити љубав на ту страну да ће интима зависити само ако њој одговара је будалисање....

крај приче!
 
Не знам Капетане шта ти није јасно. Ако је мушкарац на месту, госпођа је у клипу лепо објаснила шта то значи, онда је нормално да има жену која ће му пружити топлину, љубав, емоцију, сензуалност... То су двоје људи који се мећусобно надопуњују.
 
Не знам Капетане шта ти није јасно. Ако је мушкарац на месту, госпођа је у клипу лепо објаснила шта то значи, онда је нормално да има жену која ће му пружити топлину, љубав, емоцију, сензуалност... То су двоје људи који се мећусобно надопуњују.
то што сад пришаш је у реду. а њена прва реченица је Глупетање.

немој сад да то прескачеш. јер ето то НИЈЕ ЈАСНО и то је глупетање.
 
Не треба да се схвати у дословном смислу... Иебе ми се, иеби ме.

Жена која гаји своју женску енергију, која има емоцију, поред себе ће имати мушкарца жељног ње. И само треба да чачне мало.

Pa, ako polazimo od toga da je to, naravno između i svih ostalih uloga, normalna uloga žene, kao i muškarca da je muškarac, onda naravno da će imati muškarca željnog nje, valjda zato i oženiš neku ženu jer smatraš da ćeš biti željan nje do kraja života. Ali to je obostrano, nema tu kao ako sam ja raspoložena i on je vrlo brzo... Ispadneš ti tu pokretni vibrator.
 
то што сад пришаш је у реду. а њена прва реченица је Глупетање.

немој сад да то прескачеш. јер ето то НИЈЕ ЈАСНО и то је глупетање.

Шта је погрешно рекла? Човек дође са посла, најчешће уморан. А жена учини да све то нестане и да утону у страст и љубав.
 

Back
Top