Zena se menja na momente

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I da se nadovežem na temu ipak se na kraju otkrilo odakle privezak sa tudjim imenom u tasni,dete je na vasaru kupovalo ukrase priveske sa raznim imenima od koje sam neke nasao i u svojim dzepovima .Ispalo.je bolje nego što se mislilo.Nastavlja se dalje bez sumnje jer je otklonjena.Hvala svima na odgovorima i podrškama👍
Jel realno da ljudi prvo pitaju na forumu nepoznate,
Pa tek onda osobu sa kojom su?
 
Zavisi ko kako pristupa tome, koliko si u mogućnosti da se odvojiš od emotivnog i koji ti je motiv. Ko može da zadovoljava animalne porive i da ga to ne remeti široko ti polje, ali koliko takvih znaš?

Žene misle da sve znaju, to i jeste najveći njihov problem.



To unajmi detektiva je rekao Žorž, ne ja, a priča o Ikodinoviću sa druge teme je bukvalno 0% povezana sa ovim, jer kao što rekoh to što neko bira polupane ljude je drugo. Biti Nataša Bekvalac koja se javno u gradu šeta sa drugim dok ceo grad zna da je sa Dačom i kao klinac zunuti nešto sa strane jer imaš problem pojačane želje nije isto. :D Ne radim to u ovim godinama, samo kažem da jesam, ne pravim se svetac.
Ааа то твоје се не важи јер си ти ти?
Па не знам, Наташа ми делује као боља особа. Јавно па прекид, а не кришом јер сам имао појачане потребе.
Башшшш ретардиран изговор.
 
podelite sa nama šta to razumete 😁

Ko zna - zna :D

Ааа то твоје се не важи јер си ти ти?
Па не знам, Наташа ми делује као боља особа. Јавно па прекид, а не кришом јер сам имао појачане потребе.
Башшшш ретардиран изговор.

To uopšte nije izgovor, kao što rekoh radio sam to i pričam o tome, preterano me zabole falus za pravdanje bilo kome, da je i ona saznala i pitala ja bih rekao da jesam, ne potresam se uopšte. Nije tema.

Već, kao što rekoh, suština je i kad radiš nešto da ne povređuješ ljude, jer ima načina sve da se uradi ako se hoće.

Kad sam ja radio, radio sam tako da ne povređujem nikoga na otvoreno i na način gde to meni, niti bilo kome drugom ne pravi problem i gde meni do osobe sa kojom sam nije stalo.

Nisam sedeo u lokalima i držao se za ruke, imao paralelne veze i nekoga otvoreno pravio majmunom.
 
Tačno, pošto se ja inače ponašam ovde kao da želim nekoga da privučem, poznat sam po tome da samo tražim koga ću :D
Ма јок, ту си да кажеш да су други паћеници, а себе мало похвалиш као другачијег па која се упеца, упецала се.

Јеси ли се качио на фоткама?
 
Ма јок, ту си да кажеш да су други паћеници, а себе мало похвалиш као другачијег па која се упеца, упецала се.

Јеси ли се качио на фоткама?

Ma ne, ja sam tu da sprdam druge, zato što me zabavlja, da sam došao da pecam bio bih simp, što ako nađeš kod mene dam ti 100 evra. :D

Jesam, što ne bih? Tamo se peca? Pa legendo, ovde niko ne sme ni da mi se javi jer ne znaju kako će proći to njihovo jer tovarim redom, a ne da pecam.

šapni ko je u pitanju 😏

Moraću da šapućem, šećerna će mi se istopiti :D
 
Brate nemoj da te ovde kucni savet za ozenjene razapinje.
Seks je legitimna stvar, bez obzira na brak, vezu bla bla.
Evo pre mesecak dana je slicnu temu otvorila jedna zena, pa su opet napale lika kako je gad i da treba da mu proverava krvni pritisak kad god se vrati. I telefon da pretura i sta sve ne.
Karaj brate, ako ne stima sa njom, pichi dalje. I jbga ako i ona to radi, ne ide nesto, sta sad.
Drustvo i mentalitet ti je retardirano danas. Gledaj sebe, ostvaruj fer i korektne odnose, ako ne ide ili te neko vuche za nos, razbijaj. I ne opterecuj se pricama o razvodu i kao ostavi je ako ti se ne svidja poredak. Nek dramatizuju oni kojima se dramatizuje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top