Zelim da vidim zelenu travu Zavicaja mog

Pa ugasio je Kostunica, Dinkic i srpska Sluzba, koja nije tada dozvolila Karicu da bude srpski Berezovski.
Угасила је српска врхушка, не служба. Тадашња издајничка ДОС камарила.
Није ни чудно што се Честити Богољуб вратио у Србију из Русије тек када је смењен прозападни досманлијски режим.
 
Угасила је српска врхушка, не служба. Тадашња издајничка ДОС камарила.
Није ни чудно што се Честити Богољуб вратио у Србију из Русије тек када је смењен прозападни досманлијски режим.
Uz Bogoljuba nekako ne ide pridev čestit.
 
Нзм,сад какво ти лоше приватно искуство имаш са њима, али то, без љутње, не може бити репер. :)
Nemam nikakva lična iskustva nego saznanja preko drugog lica u koje imam poverenje a i Bogoljub u svojim javnim nastupima ne ostavlja utisak ...
Konkretno odnos prema zaposlenima u njegovim firmama.
 
Nemam nikakva lična iskustva nego saznanja preko drugog lica u koje imam poverenje a i Bogoljub u svojim javnim nastupima ne ostavlja utisak ...
Konkretno odnos prema zaposlenima u njegovim firmama.
Знаш како, то увек има две стране медаље и ствар је перцепције.
Јер, неки послодавац је некоме тиранин, а неко га хвали.
Све је то субјективни доживљај.
 
Tvoje misljenje da je racionalno pricati o nekakvim srpskim narodima i srpskim interesima, a iracionalno pricati o realnim institucijama kao sto su Sluzbe, jeste ipak da se covek veseli, budi happy.
О свему ваља полемисати, и о Српском Народу у његовим интересима, као и о Српској Служби чији је задатак да те интересе штити и брани.
 
Tvoje misljenje da je racionalno pricati o nekakvim srpskim narodima i srpskim interesima, a iracionalno pricati o realnim institucijama kao sto su Sluzbe, jeste ipak da se covek veseli, budi happy.
Govoriti o nacionalnim interesima znači govoriti o politici a s obzirom da smo na forumu Politika ja bih rekao da je sasvim ok govoriti o politici.
Govoriti o tajnim službama bez mogućnosti uvida u njihove aktivnosti samo po sebi je nešto neozbiljno.
 

Back
Top