Pročitajte šta bi sve Zapad morao da uradi da bi mogao da pobedi Rusiju

Ниси прокоментарисао "је_еш ЕУ" од Нуландове, из Кијева 2014.
sto je dozvoljeno jupiteru, nije i volu

ili mi ameri mislimo da samo mi smemo da psujemo po svetu i karamo koga hocemo, ili cak ima i neki zakon, po kome je nama dozvoljeno, a ostali moraju da drze jezik za zubima, jer su pickice... bas sam citao i drugi nazivaju putka ludakom, pored sob... sta ces gerontokratija
 
Autorska
Prvo da bi mogao da nađe novac za tu pobedu morali bi da proglase vanredno ratno stanje u svojim Državama što je u ovom slučaju nemoguća misija.
Drugo masovna ratna proizvodnja oružja sa elektronikom je nemoguća za ovaj trenutak bez podrške Kineskih elektronskih komponenata koje sama Kina ima više na lageru u svojim magacinima nego ceo Zapad zajedno.
Zapad ne može da pridibije Kinu bez velike žrtve koju nisu spremni da progutaju.Ta žrtva je da im ustupe dobrovoljno Tajvan.
Treći i najveći problem Zapada je što imaju kvalitetnu proizvodnju oružja ali ne i dovoljno mašina za masovnu ratnu proizvodnju oružja.A većina je u privatnim rukama koji nisu čuvale u magacinima jer nisu imali interes zbog zarobljavanja novca.
Dakle Zapad sigurno gubi ovaj rat i to bi ljudi u Srbiji morali da iskoriste da se ne zameraju sa Rusijom kao do sada sledeći Vučićevu politiku.
ako ovo pročita neki general u pentagonu, počeće panika i haos u nato paktu
 

Back
Top