završio sam posao kada uhapsimo Mladića

ja ne razumem cemo ovakve tvrdnje.... pa te partije, ciji zagovorenici najvise i njaglasnije nastupaju na krsti nece preci ni cenzus. kakve veze ima da li ce pobediti DS ili sadasnji SNS? na isto se svodi...

Скоро да си у праву,
међутим има ту један "реметилачки фактор" који свима врло лако може помрсти конце ...

Знаш ли који ???

:per::per::per:
 
kakva feredza, mi Srpkinje pustimo kosu da je mrsi vetar, obucemo jeleche, pa Bog da nas vidi :D
mozes samo da sanjas Srpkinje slatkice. :zplez:
:mrgreen:

jel1.jpg


inace ja imam jedno koje mi je dala moja baka koje je sama napravila a ti neeeemas.
:mrgreen:
Baš lijep jelek .. Skupe su sada ove narodne nošnje ..
 
kakva feredza, mi Srpkinje pustimo kosu da je mrsi vetar, obucemo jeleche, pa Bog da nas vidi :D
mozes samo da sanjas Srpkinje slatkice. :zplez:
:mrgreen:

jel1.jpg


inace ja imam jedno koje mi je dala moja baka koje je sama napravila a ti neeeemas.
:mrgreen:

A?!

Pa odakle ti mislis da ti pisem? Sa Novog Zelanda :dontunderstand:

Ne kazem ti ja da nisi Srpkinja, nego da Boris pravi Beogradski pasaluk, a ne Evropsku Srbiju.

Zato feredza...

Gospode, moracu da prikacim digitalnu tablu kad dolazim na forum :roll:
 
A?!

Pa odakle ti mislis da ti pisem? Sa Novog Zelanda :dontunderstand:

Ne kazem ti ja da nisi Srpkinja, nego da Boris pravi Beogradski pasaluk, a ne Evropsku Srbiju.

Zato feredza...

Gospode, moracu da prikacim digitalnu tablu kad dolazim na forum :roll:

pa to sta ti kazes okaci macku o rep, nije tacno...:D


@tema:
Hapsi Borise i ne obaziri se, mi smo vecina, ne mogu nam nista.:super::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Naravno, ali mi nismo normalna zemlja.

Srbija ima dosta problema i za mnoge od njih smo sami krivi, ne zato jer je neko hteo zlo svojoj otadzbini (iako je bilo i takvih) vec zato sto smo bili naivni, generacijama!
Posle svega sta smo preturili preko glave zadnjih 20 godina bilo bi smesno ocekivati da ne budemo "nenormalni", sta je nas greh, sto nismo znali igrati prljavo i podlo kao drugi, sto smo bili iskreni i branili svoje, pa nam ipak skoro niko nije verovao.

Zemlja koja je do srzi fasisticka nije normalna, zemlja koja je utociste mudzahedina i islamskih terorista nije normalna, a to su nase komsije, ne mi.

Nama treba jedinstvo vise od para i sveg zlata ovog sveta.

Svaki predsednik je normalno ponosan na svoju zemlju i svoj narod pa da su ne znam kakvi, ja ne sporim sve dobro sta je predsednik Tadic ucinio za Srbiju i sta cini, mozda se u onoj emisiji malo krivo izrazio, mozda sam ja pogresno protumacio njegovu misao, ali biti ponosan na taj posao i taj zadatak je nesto sta se podrazumeva, na kraju krajeva hteo je taj posao, nije ga niko na silu terao zar ne?
 
Има једна средња школа у Београду.
Некад се звала "Петар Лековић", и била је позната по свом посебном програму за неке категорије ученика...

Данас, тај програм спроводи се у свега неколико оделења, већина осталих попуњавају деца с уобичајеним потребама...

Ко разуме, схватиће...
:zper:

Pekileki? Pola radikala se tamo specijalizovalo za život :mrgreen::lol:

A mladića što pre isterati iz rupe u kojoj se krije i pravac hag :)
 
Poslednja izmena:
Srbija ima dosta problema i za mnoge od njih smo sami krivi, ne zato jer je neko hteo zlo svojoj otadzbini (iako je bilo i takvih) vec zato sto smo bili naivni, generacijama!
Posle svega sta smo preturili preko glave zadnjih 20 godina bilo bi smesno ocekivati da ne budemo "nenormalni", sta je nas greh, sto nismo znali igrati prljavo i podlo kao drugi, sto smo bili iskreni i branili svoje, pa nam ipak skoro niko nije verovao.

Zemlja koja je do srzi fasisticka nije normalna, zemlja koja je utociste mudzahedina i islamskih terorista nije normalna, a to su nase komsije, ne mi.

Nama treba jedinstvo vise od para i sveg zlata ovog sveta.

Svaki predsednik je normalno ponosan na svoju zemlju i svoj narod pa da su ne znam kakvi, ja ne sporim sve dobro sta je predsednik Tadic ucinio za Srbiju i sta cini, mozda se u onoj emisiji malo krivo izrazio, mozda sam ja pogresno protumacio njegovu misao, ali biti ponosan na taj posao i taj zadatak je nesto sta se podrazumeva, na kraju krajeva hteo je taj posao, nije ga niko na silu terao zar ne?



Oni koji su nam doveli zemlju u ovo stanje, nisu bili nimalo naivni. Nemoj da predstavljas stvari lepse nego sto jesu. Svi drugi su za sve krivi a mi jadni, nevini i naivni. Nije bilo tako.
cool_2.gif
 
Srbija ima dosta problema i za mnoge od njih smo sami krivi, ne zato jer je neko hteo zlo svojoj otadzbini (iako je bilo i takvih) vec zato sto smo bili naivni, generacijama!
Posle svega sta smo preturili preko glave zadnjih 20 godina bilo bi smesno ocekivati da ne budemo "nenormalni", sta je nas greh, sto nismo znali igrati prljavo i podlo kao drugi, sto smo bili iskreni i branili svoje, pa nam ipak skoro niko nije verovao.

Zemlja koja je do srzi fasisticka nije normalna, zemlja koja je utociste mudzahedina i islamskih terorista nije normalna, a to su nase komsije, ne mi.

Nama treba jedinstvo vise od para i sveg zlata ovog sveta.

Svaki predsednik je normalno ponosan na svoju zemlju i svoj narod pa da su ne znam kakvi, ja ne sporim sve dobro sta je predsednik Tadic ucinio za Srbiju i sta cini, mozda se u onoj emisiji malo krivo izrazio, mozda sam ja pogresno protumacio njegovu misao, ali biti ponosan na taj posao i taj zadatak je nesto sta se podrazumeva, na kraju krajeva hteo je taj posao, nije ga niko na silu terao zar ne?

narod srbije izabrao je sam svoj put. narod srbije izabrao je većinom građana svog osloboditelja slobu, narod srbije više od 10 godina mu je davao mandat da ih taj isti sloba vodi.
o podlosti i prljavštini dalo bi se raspravljat, kao i o branjenju svoga (ne znam šta je neko ko nikad mora nije vidio branio u npr u dubrovniku:roll:)
a koja je zemlja fašistička a koja ne, mislim da smo previše subjektivni, te da bi o tome trebali nezaisni stručnjaci dati svoje mišljenje;)
 
narod srbije izabrao je sam svoj put. narod srbije izabrao je većinom građana svog osloboditelja slobu, narod srbije više od 10 godina mu je davao mandat da ih taj isti sloba vodi.
o podlosti i prljavštini dalo bi se raspravljat, kao i o branjenju svoga (ne znam šta je neko ko nikad mora nije vidio branio u npr u dubrovniku:roll:)
a koja je zemlja fašistička a koja ne, mislim da smo previše subjektivni, te da bi o tome trebali nezaisni stručnjaci dati svoje mišljenje;)


Franjo Tudjman nije bio nista bolji od Slobe, a vi se svojim ustastvom ponosite zato ti je bolje da "cutis". Vi nekom da drzite lekcije. Imate li vi bar malo obraza.:rtfm:
 

Back
Top