završio sam posao kada uhapsimo Mladića

Ne mogu da poverujem.:eek:
Najtvrdji bedem na forumu se urusava?:eek::eek:

Zavedeni likovi i naivcine koje su podrzavale zutog Tadica tek sad pocinju da se bude iz histerije. Bo-Ta ce da nagrajise kao i njegov prethodnik bas od ruke svojih " najblizih saradnika i saboraca ukljucenih u prljav posao zvani izdaja "
Izdajnici uvek zavrse tako kako zavrse , samo me brine koga ce onda nadju da ga zameni:think:
 
Zavedeni likovi i naivcine koje su podrzavale zutog Tadica tek sad pocinju da se bude iz histerije. Bo-Ta ce da nagrajise kao i njegov prethodnik bas od ruke svojih " najblizih saradnika i saboraca ukljucenih u prljav posao zvani izdaja "
Izdajnici uvek zavrse tako kako zavrse , samo me brine koga ce onda nadju da ga zameni:think:

ja ne razumem cemo ovakve tvrdnje.... pa te partije, ciji zagovorenici najvise i njaglasnije nastupaju na krsti nece preci ni cenzus. kakve veze ima da li ce pobediti DS ili sadasnji SNS? na isto se svodi...
 



15fp0kw.gif
 
Албанци су у Републици Србији национална мањина која имају права већа од права националних мањина у Европској унији.

SrbijaKarta1.jpg

Треба напоменути, да они који су се одрекли држављанства Србије, представљају илегалне имигранте и да ће морати напустити Србију.
 
Samo napred Presidente, vecina u Srbiji je uz tebe, zato i jesi na tom mestu. :super:
(i bices jos dugo) :mrgreen:

strpljivo cekamo dan kad ce junak, heroj, gorostas, hrabro krenuti sa sve tiohotapkama ka heliodromu pa put Haga
:super::super::super::mrgreen:

i onda zna se u novu buducnost. Srbija!!!!
:mrgreen:

neki nov forumas bi pomislio da je tadic neki diktator koji je na silu dosao na vlast, kada bi citao sta se sve pise na krsti :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top