Zasto zene cine preljubu u braku?

Razlozi su razni, nekada moze i vise istih sa liste a nekada samo jedan... Lista je: zapostavljenost od muza, greska u pocetnom izabiru partnera, nepoznavanje sebe, nezadovoljstvo seksom, zato sto su osobe koje su shvatile da ne mogu samo sa jednim, nekada i zato sto su jednostavno ku*ve tj to im je zivotni stil kada i pre pocetka znaju sta ce raditi (inace ne prozivam da ne skoce odmah na mene, generalno volim i takve, tako da ne moralisem odmah da se ogradim, vrlo su mi drage), itd itd.
 
Mene vise interesuje zasto se neko ko vara oseca povredjen kad njega prevare?

jel su ovo uvek ona pitanja koja deluju onako visokoumno cak filozofska?

rece ti smokva, sujeta
a ako nemas iskustva sa prevarom imas iskustva sa svakodnevnicom, desi ti se da kazes da je neko saban, coban, glup, ruzan...zasto se ljutis kad tebi neko tokaze?

- - - - - - - - - -

gde nesta perlica?

konsultuje se sa mamom :lol:
 
gde nesta perlica?

Banovali se zbog provokatora na religiji ^^

Nego.... pa , verovatno ima vise razloga,

ali ona tri sa pocetka teme su glavni...

Znam jednu koja se udala sa 18, napustila muza sa 25.

Dvoje dece.

Imala sve pored muza-materijalno i bio je fin prema njoj... e,sad... mozda je bio neki mlakonja :konfete:
E,sada, pricali su da je neka drugarica nabedila da nije dovoljno prosla u zivotu...i htela da se izivi ^^
 
Banovali se zbog provokatora na religiji ^^

Nego.... pa , verovatno ima vise razloga,

ali ona tri sa pocetka teme su glavni...

Znam jednu koja se udala sa 18, napustila muza sa 25.

Dvoje dece.

Imala sve pored muza-materijalno i bio je fin prema njoj... e,sad... mozda je bio neki mlakonja :konfete:
E,sada, pricali su da je neka drugarica nabedila da nije dovoljno prosla u zivotu...i htela da se izivi ^^
e sta ti je svestrana zena,stigne i na svaleranje i u crkvu...:aha:
 
posle vicu,sta si stao,,nisam rekla da stanes :lol:

- - - - - - - - - -

a vicu i zato sto su patrijahalno vaspitavane,ebemo se radi pravljenja dece,ne iz uzitka,pa kad vice ne,ne...ona skida odgovornost sa sebe i moze bez osecaja krivice da uziva

To ko onaj vic
Izlazi zena iz grmlja, sva raascupana, raspasana i rumena, naidje poznanik i pita je da li je sve u redu?
Ona kaze da je upravo silovao Crnogorac al je pobegao
Pita je ovaj kako znas da je bio Crnogorac?
Pa sve sam morala sama: )))
 
Banovali se zbog provokatora na religiji ^^

Nego.... pa , verovatno ima vise razloga,

ali ona tri sa pocetka teme su glavni...

Znam jednu koja se udala sa 18, napustila muza sa 25.

Dvoje dece.

Imala sve pored muza-materijalno i bio je fin prema njoj... e,sad... mozda je bio neki mlakonja :konfete:
E,sada, pricali su da je neka drugarica nabedila da nije dovoljno prosla u zivotu...i htela da se izivi ^^

ima nas razlicitih, znam mladu pobegla sa svabe, znam devojku varala je na momacko/zensko vece, znam zenu varala je deset dana pre porodjaja...sve je to ljudska slabost. mozda nam je cak i u genima negde zacrtano sto i moderni naucnici sve vise podrzavaju tu tezu.
 
To je to cuveno "Ana Kareljina" pitanje....

A.K. je varala iz nedostatka neznosti.. i jer je njen muz nije fizicki privlacio :zstidljivko:
Varala je jer je konačno upoznala nekoga ko ju je uzburkao. Vrtlog strasti za ženu kojoj se u životu ništa bitno nije desilo.
Hormonski dizbalans, ništa drugo.
Glorifikovanje strasti. A strast ne traje dovijeka. Pa tako nije ni njena i Vronskog.
Čim su se bolje upoznali, malo poživjeli, oni su se počeli baviti onim ružnim stranama, ljubomorom, istrošenošću i ta ljubav je postala bljutava.
Samo je bilo kasno za kajanje.
Ne sjećam se kraja. Da li ona shvata, dok pada pod voz, koliko je sve to besmisleno i kako bi se rado vratila mužu i sinu, samo da ima priliku?
 
Varala je jer je konačno upoznala nekoga ko ju je uzburkao. Vrtlog strasti za ženu kojoj se u životu ništa bitno nije desilo.
Hormonski dizbalans, ništa drugo.
Glorifikovanje strasti. A strast ne traje dovijeka. Pa tako nije ni njena i Vronskog.
Čim su se bolje upoznali, malo poživjeli, oni su se počeli baviti onim ružnim stranama, ljubomorom, istrošenošću i ta ljubav je postala bljutava.
Samo je bilo kasno za kajanje.
Ne sjećam se kraja. Da li ona shvata, dok pada pod voz, koliko je sve to besmisleno i kako bi se rado vratila mužu i sinu, samo da ima priliku?

Kraj je tragican.. ona UMISLJA da je Vronski vara sa nekom mladom groficom.

Sto i nije bilo tacno.... Sve je stavila nakoncu zbog njega, i sada je pocela da halucinira.

Videla je da ne bi mogla da prezivi da ga izgubi....
Nije razmisljala o povratku muzu... ne znam da li je pekla savest.

Ona se baa pod voz, a on nije mogao da je preboli... i odlazi u rat (negde ovde u nasim krajevima.)

Opsta tragedija :(
 
Kraj je tragican.. ona UMISLJA da je Vronski vara sa nekom mladom groficom.

Sto i nije bilo tacno.... Sve je stavila nakoncu zbog njega, i sada je pocela da halucinira.

Videla je da ne bi mogla da prezivi da ga izgubi....
Nije razmisljala o povratku muzu... ne znam da li je pekla savest.

Ona se baa pod voz, a on nije mogao da je preboli... i odlazi u rat (negde ovde u nasim krajevima.)

Opsta tragedija :(

btw to je samo knjiga :lol: :mazi:
 
Varala je jer je konačno upoznala nekoga ko ju je uzburkao. Vrtlog strasti za ženu kojoj se u životu ništa bitno nije desilo.
Hormonski dizbalans, ništa drugo.
Glorifikovanje strasti. A strast ne traje dovijeka. Pa tako nije ni njena i Vronskog.
Čim su se bolje upoznali, malo poživjeli, oni su se počeli baviti onim ružnim stranama, ljubomorom, istrošenošću i ta ljubav je postala bljutava.
Samo je bilo kasno za kajanje.
Ne sjećam se kraja. Da li ona shvata, dok pada pod voz, koliko je sve to besmisleno i kako bi se rado vratila mužu i sinu, samo da ima priliku?

zasto bi se vratila muzu luzeru?
narodski vulgarno, ona je malo kasnije otkrila cari kite i sexa
vronski je izgustirao, ona se zbog toga smorila, depresia i bam
 

Back
Top