Zasto zene cine preljubu u braku?

Leon, ti si ocigledno bio posten... a sada ti je krivo zbog toga...
neko te je gadno zeznuo - da se isplati biti nemoralan i djubre.

Necista savest je katastrofa.

Bolje je sve uraditi ispravno sto do nas samih stoji.....
i bice nam dobro**

oće ******...al ajde

tako i ja sve češće razmišljam kao dee, da mi se "ispravan put" qujca ne isplati ni u kojem mogućem smislu.
savest mi je čista? ma divno,
yebo savest ako me neko izmrcvari svojom NEsavešću.
 
ma klasična zamka u koju upadaju "poštenjačine":
ispravno misli, budi pošten, ne kradi, ne prevari, ljubi bližnjeg svog, ne čini drugome ono što ne želiš da tebi čine i onda te život pretvori u najsmešnijeg mogućeg principijelnog luzera koji je svoja čestita i poštena leđa izložio tako da mu svako može šuknuti nož.
ne kažem da mogu drugačije. za mene je taj put jedini mogući, ali ...
 
ne znam kako mogu podjednako uživati i uopšte opsluživati tu gomilu falusa, ali ok, zato i poseduju karakteristike qurve.
ne kontam ti ja te liberalne i hipijevske ljubavi, tu sam skroz staromodna i zaostala:lol:

vid vako...sponzorushe gaje ljubav prema novcu...i tu se u startu dele na amaterke,semi-amaterke,profi...i profi level egzalted
naime...njihov pristup,tj.odnos,prema novcu,ono shto je ih deli po grupacijama...kao shto je kategorisanje i etiketiranje ljuCki atribut od pojave robne razmene u paleolitu :lol:
jedino shto ih zblizava je monetarna ljubav...kao shto baja patak voli svoje parice recimo,danonocno ih glanca i tepa im

prenesemo li stecheno znanje na ove,greshkom,shalom prirode ili bozjom kaznom bachenom da urekne svet,nakote...bicemo korak blize razumevanju istih...i kako protiv poshasti :lol:

btw...mi lajk retro :heart:

1z2zkmx.jpg
 
Жене чине прељубе зато јер их чине и мушкарци. Забога, жене то чине са мушкарцима! Не чине прељубе са медведима, коњима или керовима!!
Е, сад, Зашто Мушкарци Чине прељубе у браку?
Стрпај то све у једну врећу.
 

Back
Top