Zasto zene cine preljubu u braku?

mozda i ona voli retro :rotf:

salu na stranu kolega iz cg ne shvata da je naceo jako ozbiljnu temu kako zene iz takvih krajeva gde se sve zna kad zele da prevare muza odradjuju posa.... to bre ni mi6 ni nsa ni cia ni tri nasa db-a ne mogu da ih navataju jer sve mora da isplanira do detalja da konjina muz ne posumnja il da je ne vidi neki od 23 njegove brace i 38 sestara i 256 tetki teca striceva il strina posto su tamo svi rodbina :lol:

vi ko da ste svi iz grada i nikad culi za selo
na selu je drugacija rabota tamo prijateljica ili komsika daje alibi i namesta prevare a sta zove nekog nejenog rodjaka i nju na kafu a sta si cuvaju ledja.

- - - - - - - - - -

Nisam..ti si omasio:)

temu il sa strane? :lol:
 
Poslednja izmena:
vi ko da ste svi iz grada i nikad culi za selo
na selu je drugacija rabota tamo prijateljica ili komsika daje alibi i namesta prevare a sta zove nekog nejenog rodjaka i nu na kafu a sta si cuvaju ledja.

- - - - - - - - - -

u srpskom selu da, ali ne u dukljanskom... a i bolje je sto ne znas, a i u njihovim gradovima nije nista bolje. vis da begaju u bg da bi mogli jelte... ono... pa i ovde kad neko dobije rogove oma kolje, puna nam zuta stampa njihovih sranja. plemenski obicaji, citaj lausevicevu knjigu...
 
Danas sam pricala sa mamom na ovu temu...

Neki nasi prijatelji su se razveli....
posle 25 godina braka... ali imali su probleme.
Ona je imala neke druge muskarce..pa su se razdvajali i mirili, pokusavali da se sastave.
Ali, ipak je puklo na kraju :(

Taj muz mi deluje grubo i surovo.

Moja mama je misljenja, da ako udata zena trazi drugog muskarca.
to je zato sto joj kod njenog nesto fali.

1. Ljubav i erotika

2. Materijalna sigurnost

3. Uvazavanje i postovanje


Sta je vase misljenje:
Zasto udata zena trazi drugog muskarca ?

4. qrwa :manikir:

pa ako joj fali nešto, što se ne razvede? :)
 
cuj chito... :hahaha:

samo ti puno citaj pa ces izubiti kontakt sa sobom i onime sta si ispod procitanog :)

citala sam je davno... ali su glavne stvari ostale.

Imalaje dosta starijeg muza.... i ponasao se prema njoj hladno... postovao je kao majku i suprugu^^
ali izrazito nestrastven covek :bljak:

Kada se vratila sa putovanja u Moskvi.... muz je sacekao na stanici - i tada joj je odjednom postalojasno ako su njegove ushi prevelike ..

a to do tada nije primecivala ^^

Naime, taj put u Moskvi se prvi put srela sa Vronskim ;)

Eto kako je to veliki majstor Tolstoj docarao... zenska psihologija :zelenko3:
 
ma to kad zasvrbi bude samo "omaklo mi se"

- - - - - - - - - -

citala sam je davno... ali su glavne stvari ostale.

Imalaje dosta starijeg muza.... i ponasao se prema njoj hladno... postovao je kao majku i suprugu^^
ali izrazito nestrastven covek :bljak:

Kada se vratila sa putovanja u Moskvi.... muz je sacekao na stanici - i tada joj je odjednom postalojasno ako su njegove ushi prevelike ..

a to do tada nije primecivala ^^

Naime, taj put u Moskvi se prvi put srela sa Vronskim ;)

Eto kako je to veliki majstor Tolstoj docarao... zenska psihologija :zelenko3:

to je opis sexualno neostvarene zene sa dobrim ljubavnikom koji joj je bio malo
 
Danas sam pricala sa mamom na ovu temu...

Neki nasi prijatelji su se razveli....
posle 25 godina braka... ali imali su probleme.
Ona je imala neke druge muskarce..pa su se razdvajali i mirili, pokusavali da se sastave.
Ali, ipak je puklo na kraju :(

Taj muz mi deluje grubo i surovo.

Moja mama je misljenja, da ako udata zena trazi drugog muskarca.
to je zato sto joj kod njenog nesto fali.

1. Ljubav i erotika

2. Materijalna sigurnost

3. Uvazavanje i postovanje


Sta je vase misljenje:
Zasto udata zena trazi drugog muskarca ?


Zato sto srecu traze izvan sebe. Misle da ce ih neki drugi muskarac usreciti, kao novi auto, nova garderoba, putovanje, antidepresivi, droga, cigareta...... ali nece ili hoce ali vrlo kratko.
 
citala sam je davno... ali su glavne stvari ostale.

Imalaje dosta starijeg muza.... i ponasao se prema njoj hladno... postovao je kao majku i suprugu^^
ali izrazito nestrastven covek :bljak:

Kada se vratila sa putovanja u Moskvi.... muz je sacekao na stanici - i tada joj je odjednom postalojasno ako su njegove ushi prevelike ..

a to do tada nije primecivala ^^

Naime, taj put u Moskvi se prvi put srela sa Vronskim ;)

Eto kako je to veliki majstor Tolstoj docarao... zenska psihologija :zelenko3:

to i i ja pricam.. dok nije omirisala maramicu vronskog koju je on medju nama receno natopio u svom serotoninu :lol: nije ni vidla kolke su muzhu ushi :lol:

veliki knjizevnici pisu mnoge stvari koristeci najsuptilnije stilske figure i podilazeci citalackoj podsvesti jer je to roman za zene pa nece implicitno da kaze pravu sustinu gde uvo nije samo uvo :hahaha:
 
citala sam je davno... ali su glavne stvari ostale.

Imalaje dosta starijeg muza.... i ponasao se prema njoj hladno... postovao je kao majku i suprugu^^
ali izrazito nestrastven covek :bljak:

Kada se vratila sa putovanja u Moskvi.... muz je sacekao na stanici - i tada joj je odjednom postalojasno ako su njegove ushi prevelike ..

a to do tada nije primecivala ^^

Naime, taj put u Moskvi se prvi put srela sa Vronskim ;)

Eto kako je to veliki majstor Tolstoj docarao... zenska psihologija :zelenko3:

zenska psihologija stvarno tesko za docarati u pm
usi su ti apstrakovan simbol nje same-znaci da nema nista izmedju
 

Back
Top