Zasto se desava?

Sa deckom sam vec skoro 2 godine, i zivimo zajedno. Od pocetka veze ima mali problem - svrsava jako brzo. Na pocetku veze sam mislila da ce proci, da je to zbog straha da sve ispadne kako treba, i trudila sam se da ga ohrabrim u fazonu pa nije to nista strasno, desava se, nemoj da se bedacis itd itd. Ali i dalje traje, iako smo dosta bliski, a i nije bas ni klinac - ima skoro 30 godina (jer se ove stvari desavaju obicno mladim momcima, u pubertetu). A inace, on pre mene nije imao odnose , znam da zvuci cudno ali tako je... Inace je jako lep i zgodan, zanimljiv, pa je tesko za razumeti zasto nikad nije.. ono.. pre mene.. Nemam pojma... U zadnje vreme sam pocela da se tripujem da ima neki podsvesni problem, ali ne uspevam da dosegnem sta, a on je vrlo zatvoren sto se toga tice, i tesko da mogu sa njim o tome da razgovaram, izbegava temu i govori da je sve u redu, da je samo umoran pa zbog toga brzo svrsi. I kaze da mora da se dobro koncentrise, da ne bi svrsio odmah, a kad je umoran oslabi mu koncentracija. Ne znam kako da se ponasam u ovoj situaciji... Ne znam kakva su vasa iskustva, i da li stvarno treba da se brinem da postoji neki podsvesni problem... Napisite mi vase misljenje... kako da mu pomognem (a i sebi, da ne bi postala frustrirana zenska). Da li se i vama cesto desava?


Kad dodje do tog momenta nek zamisli najgadniju stvar na svetu:)
 

Back
Top