Zašto se ne ženite/udajete?

Koji su to razlozi zbog kojih niste još uvek oženjeni/udati?
Volim svoju samoću, tišinu i mir.
Možda i nisam materijal za brak i bilo kakve značajne, a vala ni beznačajne veze?!
Za svoj rođendan sam ipak poželela jedino da sretnem tu jednu osobu koja je samo za mene.
Bilo bi lepo.
Ako bude, biće, a ako ne... nikom ništa.
Zašto se do sad nisam udala?
Pa, prilično sam probirljiva, rigidna, oprezna i temeljna u potrazi za tom nekom mojom osobom. Da li i ona traga za mnom? Da nije daleko negde, da nije u zatvoru? Bogu kako je volja, ali da se zabavljam mesecima i godinama bez jasnog cilja, ja to ne mogu, ne želim i neću.
 
Žene se brzo zasite iste kite otprilike 3-4 meseca.
Niti smo sve žene iste, niti su svi muškarci isti.
Zadrži za sebe, preuzmi odgovornost i reci: "Žene sa kojima sam imao iskustva se brzo zasite...";
Imaj trun subjektivnosti, koje je ionako mnogo, u svojoj odgovonosti.
Postoje i te žene koje su svojim izabranicima zauvek ostale verne i izrodile im decu, bile sve što se ženi dopusti i pripisuje.
Tih vaših kita žene nisu robovi na 3 meseca. Moraš da misliš šire, bolje, drugačije.
Sve me je više nešto sramota da se uopšte osvrćem na tvoj post.
Imaš i ti svoje razloge, pa budi ljubazan-otvori temu, udri na žene-zašto tako misliš!
 
највећи је рзалог финансијско стање и економија, уз ону наду да ће се оженити када се поправи стање и ситуација у земљи... не липши магарче до зелене траве...

потом дођу године , па је све теже, прво мањи избор, јер су партнери кој ису пожељни годинама рецимо 5 до 6 горењ доле, одавно ил пожењени или разведени , па разочарани па има ту свашта можда неће неког ко има дјеце већ али можда и хоће али им се не уклапа јер их дјеца можда не прихвате...

углавном како год, прошо воз па је све теже...


на жалост ова прдеж о д државе има доста у томе кривице али свестан човјек мора да буде и свестан чињенице да ако се 35 година ништа не мњеа , нече ни у 10 наредних а 10 година наредних значи да неко са 25 одједном има 35 и више или ти пиши , прошо воз...

и све је теже и теже...

дакле маните чекање са надом биће боље, јер тешко да хоће... но удвоје ако се волите је лакше , и мало по мало ко наше баке и деке и ето...
 
Zenske balkanske koje hoce da nas iskoriste.
данас је шињеница да многе гледају да се спонзорски удају и обезбеде своју сиротињу коју су гледалу у браку својих родитеља или муку да преживе и одране дјецу у периоду санкција, бомбардовања, транзиције вјечите и малих примања а великих издатака...

па гледају ловарно....


ако има таквих неудатих са 35 и јаче на форуму а могу и оне са 31 32.... нек одговоре...што су неудате...
скриваће ову чињеницу .... а она је на залост истинита... нису се наметнуле правом спонзору а оне мањег џепа су одхебале ...
 
данас је шињеница да многе гледају да се спонзорски удају и обезбеде своју сиротињу коју су гледалу у браку својих родитеља или муку да преживе и одране дјецу у периоду санкција, бомбардовања, транзиције вјечите и малих примања а великих издатака...

па гледају ловарно....


ако има таквих неудатих са 35 и јаче на форуму а могу и оне са 31 32.... нек одговоре...што су неудате...
скриваће ову чињеницу .... а она је на залост истинита... нису се наметнуле правом спонзору а оне мањег џепа су одхебале ...
Ma zaebavam se. Realno zabole me moje seksi doope sto neko napushava nekoga ili nije dovoljno ambiciozna. Mogu samo da zezam malo iz zabave.
Znas koliko je mene napusilo zena u zivotu? Dovoljno da skapiram da nije nista licno i da pamtim lica samo onih sa kojima je bilo ispunjujuce i zabavno.
Cilj mi je da ovih dana kupim 100 posto junece meso, chedar i jos po koji sastojak, ugrejem gril, bacim ga i ono csss cssss dok ne postane socno u sredini a rskavo spolja, bbq sos preko, u zemicke i prijateliima na sto uz pivce.
 
Kad sam bio mlad bio sam glup da nađem ženu, prošle godine, sad sam i dalje glup uz to i mator :/
Ma Forke jednostavno je. Danas ne muva sposobnost ili domisljatost ili zgodnoca, vec ferari reklama. Odbijes ti nju pre nego ona tebe i to ocigledno. Pridjes joj i kazes joj: ne ne izvini ali nisam zainteresovan, moulim te ostavi me na miru i odes. 😜
 

Back
Top