Zasto danas vecina devojaka ne pruza sansu dobrim momcima?

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.807
maznuto sa Reddita

Da se razumemo, ja ne kazem da su sve zene takve. Druga stvar, skoro svaku devojku koju sam upoznao je sa nekim likovima u vezi koji su tesko retardirani. Zadnja devojka sa kojom sam izasao mi je rekla da je bila u vezi sa nekim dilerom droge i narkomanom. Bukvalno je ostala sa njim u vezi sve do pre dve godine kad je resila da prekine jer joj je decko bio debil i ona se osetila ugrozenim. Sve bi to bilo u redu da ona nije znala ali jeste. Toliko vidim cura da biraju neke likove kojima ne bi covek normalan uzeo orah iz ruke (nakaradni, odvratni, pokvareni) jedna od primera je moja drugarica koja bira takve. Moj rodjak ima 28 godina nikada curu nije imao, niti je ruzan, on je dobar, obrazovan covek koji radi, mada se pomirio sa tim da ce ostati sam do kraja zivota i da su ga odbacivale. Znam jos mnogo osoba koji nemaju devojku, niti su losi u dusi, treniraju, uce, zele da postanu nesto, atraktivni, normalni, druzeljubivi. Niko im nikad nije pruzio sansu. Ocito odrastamo u toliko poremecenom vremenu da ne mozes naci normalnu osobu.
 
Druga stvar, skoro svaku devojku koju sam upoznao je sa nekim likovima u vezi koji su tesko retardirani. Zadnja devojka sa kojom sam izasao mi je rekla da je bila u vezi sa nekim dilerom droge i narkomanom. Bukvalno je ostala sa njim u vezi sve do pre dve godine kad je resila da prekine jer joj je decko bio debil i ona se osetila ugrozenim. Sve bi to bilo u redu da ona nije znala ali jeste. Toliko vidim cura da biraju neke likove kojima ne bi covek normalan uzeo orah iz ruke (nakaradni, odvratni, pokvareni) jedna od primera je moja drugarica koja bira takve.
:D ko kaze da narkoman ne moze biti dobricina
 
...tzv. dobri momci , to su misljenja majki
i ne podudara se sa prohtjevima djevojackim
dobri momci guse o planovima i neuspjesima
zale se na drugomisljenike itd.
djevojke , prvo ineresuje da im se ukaze na njihovu i pojavu i pojavnost a ne zaboraviti isto sve o tim dobrotama ali
nije prioritet
ti losi momci uskjed ogranicenosti
bas potrefe u pocetku interes apriornosti djevojacke i zatim se ofiraju ali inercija odolijeva
i taljiga...muka je to djevojacka a ne,- dobromomacka...
 
maznuto sa Reddita

Da se razumemo, ja ne kazem da su sve zene takve. Druga stvar, skoro svaku devojku koju sam upoznao je sa nekim likovima u vezi koji su tesko retardirani. Zadnja devojka sa kojom sam izasao mi je rekla da je bila u vezi sa nekim dilerom droge i narkomanom. Bukvalno je ostala sa njim u vezi sve do pre dve godine kad je resila da prekine jer joj je decko bio debil i ona se osetila ugrozenim. Sve bi to bilo u redu da ona nije znala ali jeste. Toliko vidim cura da biraju neke likove kojima ne bi covek normalan uzeo orah iz ruke (nakaradni, odvratni, pokvareni) jedna od primera je moja drugarica koja bira takve. Moj rodjak ima 28 godina nikada curu nije imao, niti je ruzan, on je dobar, obrazovan covek koji radi, mada se pomirio sa tim da ce ostati sam do kraja zivota i da su ga odbacivale. Znam jos mnogo osoba koji nemaju devojku, niti su losi u dusi, treniraju, uce, zele da postanu nesto, atraktivni, normalni, druzeljubivi. Niko im nikad nije pruzio sansu. Ocito odrastamo u toliko poremecenom vremen

starlete i golddigerke vladaju + ajfonke...dobro to je u tom sklopu
 
maznuto sa Reddita

Da se razumemo, ja ne kazem da su sve zene takve. Druga stvar, skoro svaku devojku koju sam upoznao je sa nekim likovima u vezi koji su tesko retardirani. Zadnja devojka sa kojom sam izasao mi je rekla da je bila u vezi sa nekim dilerom droge i narkomanom. Bukvalno je ostala sa njim u vezi sve do pre dve godine kad je resila da prekine jer joj je decko bio debil i ona se osetila ugrozenim. Sve bi to bilo u redu da ona nije znala ali jeste. Toliko vidim cura da biraju neke likove kojima ne bi covek normalan uzeo orah iz ruke (nakaradni, odvratni, pokvareni) jedna od primera je moja drugarica koja bira takve. Moj rodjak ima 28 godina nikada curu nije imao, niti je ruzan, on je dobar, obrazovan covek koji radi, mada se pomirio sa tim da ce ostati sam do kraja zivota i da su ga odbacivale. Znam jos mnogo osoba koji nemaju devojku, niti su losi u dusi, treniraju, uce, zele da postanu nesto, atraktivni, normalni, druzeljubivi. Niko im nikad nije pruzio sansu. Ocito odrastamo u toliko poremecenom vremenu da ne mozes naci normalnu osobu.
To je njima danas Cool,biti sa bitangama.
 
A to "cool" znači da mora imati love za skoro sve njene prohtjeve, skupe restorane, večere, poklone.. mora je voditi na putovanja, dobar auto, provode do zore.. ali kako?
Kako, ako nije sin nekog krimosa ili nekog biznismena? Kako ako studira, ako su mu roditelji prosječnih primanja, sve to je daleko od njega.. a i djevojaka.
Priča a i tema uopšte nije naivna i bezazlena.. sve je u principu sad i odmah, ili imaš ili nemaš, džaba pristojno i kulturno ophodjenje, simpatičnost, zaljubljenost,ostaješ u drugom planu.. sve dok ne "staneš" na svoje noge.
A dotle će biti zakinuti za mnoge lijepe i romantične stvari.. generacija gubitnika, momaka 20-tih godina.. godine mladosti, ushičenja, zaljubljenosti i pustih snova.
 

Back
Top