Ako ostanete u dobrim odnosima sa bivšim, može biti da ste psihopata

Onda vi podsvesno niste sve rascistili sa bivsim partnerima, imate karmicku ljubav prema njima. Ako imate sadasnjeg partnera onda ga nesvesno folirate.
Ne vidim o cemu i sta ja imam da se vidim i ucinim bivsim partnerkama? Oko seksa, oko novca, oko tesenja, oko prica sta smo mogli a sta nismo?Oko cega da im ucinim?Zasto su postali bivsi.
Imam sadasnju partnerku koju iskreno volim da joj sve to cinim.
Jesi li i bivsu iskreno volio? :)
Ako smo raskinuli,ne trebamo biti neprijatelji.
Nisam ni za kakvo dalje druzenje,ali pozdraviti se normalno kao ljudi mozemo ili ako neka usluga zatreba uciniti onom drugom.Pri tom ne mislim na seks.Ipak je to nekad bila neka ljubav.Ako je bila.
Jednostavno,neki korektan odnos,nista manje,ni vise.
Ja sam nedavno na susretu generacije srela bivseg.Ne osjecam naravno vise nista prema njemu,zivoti su nas odveli na razlicite strane,ali bilo mi je drago i simpaticno sto smo se sreli i sjecali mladosti.🙂
Mislim da je i njemu bilo drago.To nikako ne moze da utice na sadasnjost,ali je lijepo kad ljudi imaju bar lijepa sjecanja.
 
Jesi li i bivsu iskreno volio? :)
Ako smo raskinuli,ne trebamo biti neprijatelji.
Nisam ni za kakvo dalje druzenje,ali pozdraviti se normalno kao ljudi mozemo ili ako neka usluga zatreba uciniti onom drugom.Pri tom ne mislim na seks.Ipak je to nekad bila neka ljubav.Ako je bila.
Jednostavno,neki korektan odnos,nista manje,ni vise.
Ja sam nedavno na susretu generacije srela bivseg.Ne osjecam naravno vise nista prema njemu,zivoti su nas odveli na razlicite strane,ali bilo mi je drago i simpaticno sto smo se sreli i sjecali mladosti.🙂
Mislim da je i njemu bilo drago.To nikako ne moze da utice na sadasnjost,ali je lijepo kad ljudi imaju bar lijepa sjecanja.
To jeste. Slucajan susret ok ali ovo imam partnera a odrzavam prijateljsku vezu sa bivsima to ne pije vodu. Ok je i ako ste samci pa sa bivsim popijete kafu i povremeno se vidjate.
Napominjem tako barem ja vidim stvari sto ne znaci da sam u pravu.
 
mozda gresim, ali meni ti previse prijateljski odnosi sa bivsim nisu bas normalni,
mozda se ovde misli samo na momka -devojku, dal su slobodni posle te veze ili ne,
ima raznih kombinacija,
ali ako se radi o bivsim muzevima-zenama,
onda je to no go,
ne kazem da se trebaju tuci i ubijati,
ali jedno dobar dan i do vidjenja je tu meni jedino umesno,
mislim, ako se tako lako prelazi iz ljubavi u prijateljstvo,
onda se valjda isto tako lako sutra moze preci iz prijateljstva u ljubav,
s nekim kucnim prijateljem recimo :D
 
mozda gresim, ali meni ti previse prijateljski odnosi sa bivsim nisu bas normalni,
mozda se ovde misli samo na momka -devojku, dal su slobodni posle te veze ili ne,
ima raznih kombinacija,
ali ako se radi o bivsim muzevima-zenama,
onda je to no go,
ne kazem da se trebaju tuci i ubijati,
ali jedno dobar dan i do vidjenja je tu meni jedino umesno,
mislim, ako se tako lako prelazi iz ljubavi u prijateljstvo,
onda se valjda isto tako lako sutra moze preci iz prijateljstva u ljubav,
s nekim kucnim prijateljem recimo :D
Pa dobro. Tvoj lični pogled na to. Meni je npr. potpuno normalno.
 
dobro, al nemoj mi reci da ce to tvoj partner tolerisati,
jer sta to ima da pricas sa bivsim partnerom,
sto ne mozes sa novim,
znaci, novi je ipak visak,
tu je samo za strast, a ne za komunikaciju,
a kad strast prodje, prodje i njegov rok trajanja
Šta to znači? Da kad imaš partnera nemaš prijatelje? 🤔
Taj bivši partner ti je prijatelj. Sa prijateljima pričaš o drugim stvarima.
 
dobro, al nemoj mi reci da ce to tvoj partner tolerisati,
jer sta to ima da pricas sa bivsim partnerom,
sto ne mozes sa novim,
znaci, novi je ipak visak,
tu je samo za strast, a ne za komunikaciju,
a kad strast prodje, prodje i njegov rok trajanja

pa to bas htedoh pitati,
zar vi nemate prijatelja,
kad morate bas sa bivsim na kafu :D
Ti imaš samo jednog prijatelja?
 
Sve od početka do kraja.
D
Šta to znači? Da kad imaš partnera nemaš prijatelje? 🤔
Taj bivši partner ti je prijatelj. Sa prijateljima pričaš o drugim stvarima.
To znaci da pises gluposti od pocetka do kraja i siris ovde poligamiju. Naravno da kad imas partnera mozes imati i prijatelje ali bivsi nisu pozeljni jer truju vezu sa sadasnjim partnerom i pre ili kasnije zbog toga dodje joj kraj.
Ako imas partnera a ja se kao njegov bivsi druzim sa njim, razmenjujem emocije i prisecamo se naseg seksa a ti moras da da cekas da dodjes na red, ako je tebi to ok onda je to pitanje casti, morala i dostojanstva.
 
Bobi...sto si tako agresivan? 🙂
Ne misli niko na intezivno druzenje sa bivsim,da je tako onda ne bi ni raskidali.
Nego,cisto,neka ljudskost u ponasanju.Ako ti je bivsi/a ne znaci da moras da je totalno izbjegavas,pljujes,mrzis...moze se ostati fer i korektan.Ti si ipak sa tom osobom proveo neki period zivota i imao neka osjecanja.
A kada oboje ostarite,sjecacete se samo lijepih trenutaka.🙂
 

Back
Top