ZA TUGU-TABLETE ILI ALKOHOL???

penelopa*:
Kad vas spopadnu dusevni bolovi da li radije pribegavate antidepresivima i bensedinima ili necem kratkom,zestokom a moze i pivu?

evo sestru uzmi jednu pa idemo do dgra

eks7my.jpg
 
penelopa*:
Kad vas spopadnu dusevni bolovi da li radije pribegavate antidepresivima i bensedinima ili necem kratkom,zestokom a moze i pivu?
Ej, zeno, trgni se!!! Citala sam i druge tvoje teme i bas me plasis, majke mi! Sve moze da se resi, nemoj da unistavas sebe! Jeste da si u frci, ali zivot je najvazniji. Pisi po forumu kada ti je tesko, porazgovaraj sa nekim, radi bilo sta, samo nemoj da se unistavas.Vazi;)!
 
Fibi3:
Ja se trujem cigaretama. :?
I ja isto, mada sada pokusavam da im uteknem, ali sto mi tesko pada, nemas pojma. Juce iznervirah koleginicu koja se razvodi posle 17 godina braka. Kaze ona "nije nimalo lako navici se da nemas nesto sa cim si se sazivela punih 17 godina" Ja rekoh da je razumem jer sam 17 godina pusac i da sada pokusavam da ostavim cigarete i da mi je mnogo tesko. Iznervirala se ali se na kraju nasmejala. A ja sam i dalje tuzna. Bas patim!
 
penelopa*:
Pa tu i jeste problem,sto se previse posvecujem onom kog najvise volim.. :cry: :cry: :cry:
Nista mi nema smisla,nista me ne zanima,ni knjiga,ni film,ni muzika,ni pas,ni deca...
Bas nista i niko.

Opsesija i sujeta, strah od samoce...i sve ostale gluposti, ali to ti draga moja nije ljubav! Trgni se, zivni, pokazi malo zube.... i sve dodje na svoje. Mani se opsesivnih misli jer one nista dobro ne donose, osim sto te navode na pogresna osecanja i razmisljanja.
 
penelopa*:
Pa tu i jeste problem,sto se previse posvecujem onom kog najvise volim.. :cry: :cry: :cry:
Nista mi nema smisla,nista me ne zanima,ni knjiga,ni film,ni muzika,ni pas,ni deca...
Bas nista i niko.
nisam citala tvoje postove,pa mi ne zameri sto cu na osnovu postova pisanih na ovo temi,iako nisam profesionalac,reci da si ogrizla u opsesivno ponasanje,tako se cini.i ti ovde pitas,ustvari,da li da opsesivnost 'ublazis' jednim ili drugim porokim,a ne tugu.
verna svom nick-u,vernost i odanost voljenoj osobi je nesto sto svrstavam visoko na lestvici vrlina,ali kako i sama shvatas,i deca i pas zavredjuju tvoju brigu.................pogotovo deca!!! znas i sama da tu mesta tuzi nema,vec samo borba sa samom sobom.dolazim u iskusenje da te zbog dobrobiti tvoje dece nazovem i sebicnom,nemoj da mi zameris............
trgni se,udarila si glavom u zid cim si pokrenula ovu temu.znaci,trazis pomoc,savet............ jedini pravi (od mene) bi bio da 'porazgovaras sa samom sobom',jer je kljuc sakriven negde u tebi........odakle ta opsesija?negde u tvojoj proslosti sigurno postoje odgovori,ako ih pronadjes ili vec znas,suoci se sa njima kao odrasla i odgovorna osoba,pozovi se na sopstveni razum,koji cini mi se jos imas ;)
i nemoj da panicis,zbog dece bi verovatno bilo bolje da sto pre obratis paznju na njih........ vreme je,kazu,zlato,a neke stvari se placaju suvim zlatom
ako ne uspes sama sa sobom da se izboris,a i dalje budes zelela da budes svojoj deci od pomoci,obrati se profesionalcima. ima i onih koji volonterski pomazu
 
Jedan 24-godišnji Švabo je preko Interneta nudio tablete za samoubistvo, pod naznakom "otrov". Terete ga za 2 do tri samoubistva. Na saslušanju se pravdao da mu slučajevi nisu poznati i da su samoubijeni dobrovoljno gutali tablete.

Tako bar javlja radio. Na Internetu ima, dakle, lek za svaku boljku. Zato ne tugujte.
 
penelopa*:
Kad vas spopadnu dusevni bolovi da li radije pribegavate antidepresivima i bensedinima ili necem kratkom,zestokom a moze i pivu?

Penelopa od kako znam za tebe na forumu, ti si stalno tuzna i nezadovoljna, to ne valja, i mi svi imamo nekih problema, daj profunkcionisi malo, idi u inostranstvo, menjaj mesto boravka, radi nesto, setaj, menjaj frajere i procice te.
 
paradizo:
Penelopa od kako znam za tebe na forumu, ti si stalno tuzna i nezadovoljna, to ne valja, i mi svi imamo nekih problema, daj profunkcionisi malo, idi u inostranstvo, menjaj mesto boravka, radi nesto, setaj, menjaj frajere i procice te.

Ниси пратио њене постове, па зато...
Није стално тужна и незадовољна, није да јој стално нешто не ваља, него жена има тренутни проблем код куће (пар месеци)...То је у питању.
 
Tablete ne volim, alkohol volim, ali to uopste nije vazno. Meni je najbolja muzika! Pustim muziku do daske i "igram, igram, igram". To je neverovatno, ali posle dvdesetak minuta skakanja se nesto desi i sve vidis u ruzicastmo svetlu. E sad, ako uz to popijes i jedno ili dva pice (Jameson sa 1 kockom leda) nema kraja veselju... Bar je to kod mene tako - ja sam onaj veseli pijanac ;-)
 
Penelopa...ladan tus ti treba. Ni bensedin ni lexilijum , ni pivo, ni ***** , nego ladan tus!!!

Da se osvestis. Ako to ne pommogne - trcecim korakom kod psihjatra.
Ovo kako si postavila temu je zabrinjavnjuce. Skoro da predlazes ..a znas ovo citaju i mladi , mladi mnoooogo mladi..

Otud zao mi je sto nisam moderator odavno ne bi bilo tvoje teme.
 

Back
Top