Wolim te iz dosade

Eto, biblioteka, lep primer - znaci pametna je, znaci zajebana je :), ako je lepa sto uopste nije iskljuceno(osim ako pod tim podrazumevas iskljucivo preplanule plavuse, mada ko zna..mozda i to nadjes:D), moraces da se mucis oko nje, a ona vredi :)
I eto hepi enda :lol:
 
Ewo primetio sam wremenom da mi je postalo totalno swejedno, dal tje me neko ostawiti/ dal nam weza ide u prawom smeru ili uopste ista wezano za swe to z:D
Ona uwek moze natji drugoga, ja bas i ne mogu, ali wremenom tju motji, ne widim wishe uopste razlog postojanja weze z:D. Tj jedini razlog jeste ono izdrkawanje tipa kao wolim te owo onoo pa onda narwno i ljubljenje i sex i tako to. Ali gledam nesto pa i to nije nista spec, mozes i bez toga
Kako objasnjawate owu neutralnost? :think:
Ewo npr danas sam wideo super dewojku na ulici, i eto sta ja mogu sada powodm toga z:D.
Kada ja ne mogu da biram dewojku
jer ako pridjes dewojci koja ti se swidja= odyebe te ko mentola z:D
Tako da jedino sto ti preostaje ejste da pustis da tebe muwaju neke mentolke, i da tako glumis ljubaw waljda sta li?
Da li uopste wishe mozes da smuwas ikako dewojku koja ti se swidja? Meni nekako deluje da cim pokazes onako da ti se neko swidja, i pokrenes se, tj onako zasijaju ti oci, krenes da pricas sa njom i swe, ona umisl da si ti idiot i eto z:D

Sam si dao odgovor, tebi su mentolke one ribe kojima se ti sviđaš i koje tebi prilaze, tako da ispada da si ti mentol onim ribama koje se tebi sviđaju i kojima ti prilaziš.
 
Eto, biblioteka, lep primer - znaci pametna je, znaci zajebana je :), ako je lepa sto uopste nije iskljuceno(osim ako pod tim podrazumevas iskljucivo preplanule plavuse, mada ko zna..mozda i to nadjes:D), moraces da se mucis oko nje, a ona vredi :)
I eto hepi enda :lol:

Tako je.:ok:
E Brane ako ne poslusas ove dobronamerne savete,ode ti na stranputicu,a onda cemo da citamo o tebi u crnoj hronici.:lol:
 
Ali zato na njivi hoće.... tamo ne može čak ni da zaluta....a možda mu dođe i inspiracija za još po koju pametnu...a možda i napokon nađe ženu, koju će smuvati a da u startu ne dobije pedalu...

Mnogo je tog mozda,kada bi se opametio i poslusao neki savet i okrenuo realnom zivotu mozda bi nesto i nasao pa makar i na njivi,to bi mu bilo korisno iskustvo.Eto mozda to i uradi za mesec dana.:whistling:
 
A opet kad pogledas...sta to tebe briga....ti si se i ovako izjasnio da zelis da imas samo kucke pored sebe....jer su ti nekako slatke...i to ti je nekako slatko... :eek:
Koga je onda briga za ovo sve...sa kuckama ti to ne treba....kucku ne moras da osvajas...
 
Ewo primetio sam wremenom da mi je postalo totalno swejedno, dal tje me neko ostawiti/ dal nam weza ide u prawom smeru ili uopste ista wezano za swe to z:D
Ona uwek moze natji drugoga, ja bas i ne mogu, ali wremenom tju motji, ne widim wishe uopste razlog postojanja weze z:D. Tj jedini razlog jeste ono izdrkawanje tipa kao wolim te owo onoo pa onda narwno i ljubljenje i sex i tako to. Ali gledam nesto pa i to nije nista spec, mozes i bez toga
Kako objasnjawate owu neutralnost? :think:
Ewo npr danas sam wideo super dewojku na ulici, i eto sta ja mogu sada powodm toga z:D.
Kada ja ne mogu da biram dewojku
jer ako pridjes dewojci koja ti se swidja= odyebe te ko mentola z:D
Tako da jedino sto ti preostaje ejste da pustis da tebe muwaju neke mentolke, i da tako glumis ljubaw waljda sta li?
Da li uopste wishe mozes da smuwas ikako dewojku koja ti se swidja? Meni nekako deluje da cim pokazes onako da ti se neko swidja, i pokrenes se, tj onako zasijaju ti oci, krenes da pricas sa njom i swe, ona umisl da si ti idiot i eto z:D

............brate bratislave samo opushteno mi smo tu da muvamo zene a one ce da izaberu ,sve je to ok i nemoj stalno sa ovim fatalistichkim i apokaliptichnim temama ,dajmo forumu sunca i vedrine ..............:super::super:
 
@ower Bolje onda pistolj da ne bi bilo swedoka.
@hevi knit ne dolazi u obzir "razwijena" dewojka xd
te osobine se nekako apokalipticno plasim :D. cim widim da je dewojka "razwijena" dobijem -1000 na sansuda se smuwam sa njom :D
ja bre wolim male slatke dewojcice ^_^
 

Back
Top