Wolim te iz dosade

Hoces da bude kucka, al da bude dobra prema tebi, itd... Jer ste oboje tako narcisoidni i svesni da ste najbolji ili sta vec... Tesko ces to da nadjes...

Mada, jednom mi je drug rekao -A kako si ti u isto vreme i tako dobra i tako zla?
Mozda sam ja tvoja ljubav! :lol:
 
Hoces da bude kucka, al da bude dobra prema tebi, itd... Jer ste oboje tako narcisoidni i svesni da ste najbolji ili sta vec... Tesko ces to da nadjes...

Mada, jednom mi je drug rekao -A kako si ti u isto vreme i tako dobra i tako zla?
Mozda sam ja tvoja ljubav! :lol:

A zasto bi to bilo tesko naci. To je isto kao kad bi ga pitaka. Tebi treba auto sa tockovima, e tesko ces to naci.:roll:

Zena ako nije kucka koja je ujedno dobra prema dobrom torbatoru i nije neka zenska, ustvari to je onda poluzena, a njih nema puno.
 
Hoces da bude kucka, al da bude dobra prema tebi, itd... Jer ste oboje tako narcisoidni i svesni da ste najbolji ili sta vec... Tesko ces to da nadjes...

Mada, jednom mi je drug rekao -A kako si ti u isto vreme i tako dobra i tako zla?
Mozda sam ja tvoja ljubav! :lol:

Moze da nadje, zasto da i ne..
Samo bi veza bila jedan veliki haos i beskonacno prepucavanje..
 
Zene u sustini vole, a muskarcima treba da: beep, da ih zene vole, podrzavaju ih, kad su na dnu da im daju nadu, da ih velicaju i kad niko drugi nece, jednostavno da im daju samopouzdanje... Barem sam ja do sad tako zakljucila.
A ti se Bratislave, ljubavi moja, zaljubi, da ne bi "voleo iz dosade":)
 
Zene u sustini vole, a muskarcima treba da: beep, da ih zene vole, podrzavaju ih, kad su na dnu da im daju nadu, da ih velicaju i kad niko drugi nece, jednostavno da im daju samopouzdanje... Barem sam ja do sad tako zakljucila.
A ti se Bratislave, ljubavi moja, zaljubi, da ne bi "voleo iz dosade":)

pa ne znam srtze moje, nesto mi en ide bas... :D
nekako sam postao otupljen na swe to z:(
 
Zene u sustini vole, a muskarcima treba da: beep, da ih zene vole, podrzavaju ih, kad su na dnu da im daju nadu, da ih velicaju i kad niko drugi nece, jednostavno da im daju samopouzdanje... Barem sam ja do sad tako zakljucila.
A ti se Bratislave, ljubavi moja, zaljubi, da ne bi "voleo iz dosade":)

Jos jedna obozavateljka...

Kad ces Braco da te zenimo...
 
Ne, ne postoji
i to je gotowo
ta dewojka je uzasna kucka i bolje da ne pricam sada o njoj owde z:D
samo se setjam nje kao dobrog perioda
ali ne bih se nikada wratio sa njom :evil:
treba mi neko drugaciji od drugih :/

Toga, iznenadices se nema :mrgreen:..
Svuda su monogamno, romanticno, nenadjebivo, iznad svih pametni, puni humora, nad ljudi..
I kad su svi drugaciji kako da nadjes nekog ko jeste?
 
Toga, iznenadices se nema :mrgreen:..
Svuda su monogamno, romanticno, nenadjebivo, iznad svih pametni, puni humora, nad ljudi..
I kad su svi drugaciji kako da nadjes nekog ko jeste?

meni su swi isti. meni to swe isto.
Swi ljudi su isti, samo je potrebna ona prisusnost duse i to se moze woleti kod dewojke, ta originalnost kada ej nekako kao poput umetnika.
ali narawno mora biti i lepa i stilizowana i jaka u drustwu i swe. tek onda moze dotji do izrazaja dusa
 

Back
Top