Wolim te iz dosade

Na tvoju zalost i tu se stvari menjaju.. :mrgreen: Ziveo Sex&City i Madonna!! Zene su sve bolje i posle 40.-te..

A..muskarci..brda sala. Fuj!:mrgreen:

ja imam lepo fino telo, i jos redowno wezbam i sportista sam, tako da toga nemam da se brinem
a cinjenica je da mozete samo da se tripujete i da jos wishe idete na silu i terate posle 40 te. sto i radite
Ali mislim da ce was kad tad stici
Primetio sam to da cak i debele bas odwratne dewojke tipa slonowi, koji nisu izdwojili ni jedan minut brige o sebi
pocinju da idu na silu i umisljaju da mogu da imaju lepe decake. I za to im cak i drugarice pomazu jeziwo.
 
sada razumem neke stwari bolje, sada razumem zasto postoji sila u ziwotu, id ruge nametnute stwari, jer je to izgleda iskonski jezik jezik koga swi razumeju i postuju.
A dewojke imaju prewishe sile na swojoj strani
ali stwari se menjaju wremenom
Kolo sretje se uwek okretje, kada ostare, dodju u 40 te, tada se stwari drasticno menjaju nama u korist, tada krenu muzewi da ih waraju, da ih unistawaju ai trebaju, tada dolazi na naplatu swe ono
Dakle to je jedna spirala bola i nasilja uglawnom
Prwo one, a onda mi
Narawno ja sam umetnik, i estetska dusa jaj ne zelim da ucestwujem u tom nasilju.

A jesi li se nekad zapitao da bas zato sto znaju da mogu da dozive sudbinu 90% srpskih zena , ponasaju se bas tako kako znaju ili misle da ih ceka od strane nekoga kome ce kasnije roditi decu, posvetiti mu se i biti uz njega u dobru i u zlu ?

Eh sta bi bilo kad bi vecina muskaraca cenila dobro i dobro prolazile samo dobre devojke a kucke kao sto ti kazes lose jer tako zasluzuju :think::lol:

To naravno vazi i obrnuto , tu ti je ceo odgovor nema tu velike filozofije osim da naucis da dobro odmeris i procenis onu koja ti se svidja jer tako ces ako ne nista drugo bar znati kako da je uspesno startujes i zavedes ;)
 
A jesi li se nekad zapitao da bas zato sto znaju da mogu da dozive sudbinu 90% srpskih zena , ponasaju se bas tako kako znaju ili misle da ih ceka od strane nekoga kome ce kasnije roditi decu, posvetiti mu se i biti uz njega u dobru i u zlu ?

Eh sta bi bilo kad bi vecina muskaraca cenila dobro i dobro prolazile samo dobre devojke a kucke kao sto ti kazes lose jer tako zasluzuju :think::lol:

To naravno vazi i obrnuto , tu ti je ceo odgovor nema tu velike filozofije osim da naucis da dobro odmeris i procenis onu koja ti se svidja jer tako ces ako ne nista drugo bar znati kako da je uspesno startujes i zavedes ;)
Ja to gledam swe kao na pomahnitalu stoku. I ja nikada ne bih to uradio ja wetj rekoh da ne zelim da ucestwujem u tom besmislu mentola.
Neka se oni samo tako izyebawaju neka hwala, ja idem swojim putem.
a to je uprawo to o cemu mi pricamo sada sledi poenta na koju zelim da mi das dobar odgowor
ako je tako da 90 posto tih muskaraca tje da ih posle unisti, zasto su onda one sa njima, a nisu npr sa mnom? Ja koji sam dobar sa jedne strane, imam budutjnost itd, ili oni koji su losi, koji tje ih tutji ali su sada dobri za prowod, jer su protiw mene. Sada dolazimo u paradoks situaciju i kranju odwratnost zene
ona tje onda da se fura sa owima, igrace protiw mene, a onda tje kada zadje ug odine i ajme sada mora i dete da ima, e onda tje da trazi mene, narawno dobitje gowna da pojede samo, ali kod ostalih tje natji, posto su mahom daleko od mojeg osetjaja za oswetu z:D
Pazi ti taj niwo odwratnosti samo z:D.
 
Ja to gledam swe kao na pomahnitalu stoku. I ja nikada ne bih to uradio ja wetj rekoh da ne zelim da ucestwujem u tom besmislu mentola.
Neka se oni samo tako izyebawaju neka hwala, ja idem swojim putem.
a to je uprawo to o cemu mi pricamo sada sledi poenta na koju zelim da mi das dobar odgowor
ako je tako da 90 posto tih muskaraca tje da ih posle unisti, zasto su onda one sa njima, a nisu npr sa mnom? Ja koji sam dobar sa jedne strane, imam budutjnost itd, ili oni koji su losi, koji tje ih tutji ali su sada dobri za prowod, jer su protiw mene. Sada dolazimo u paradoks situaciju i kranju odwratnost zene
ona tje onda da se fura sa owima, igrace protiw mene, a onda tje kada zadje ug odine i ajme sada mora i dete da ima, e onda tje da trazi mene, narawno dobitje gowna da pojede samo, ali kod ostalih tje natji, posto su mahom daleko od mojeg osetjaja za oswetu z:D
Pazi ti taj niwo odwratnosti samo z:D.

Pa oni to svakako nisu na pocetku, kako bre da se ne udaju Balkan je to ili da se ne daj Boze razvedu , zna se da jos uvek vazi pravilo da su ljudi koji su u braku i koji se ne razvode zbog citaj problema na koje samo moze da se dobije savet pa to je normalno misim to se desava svima , pa svi parovi imaju probleme , tuku se, varaju se ...znaci pripremljene su vecina njih da ih sve to ceka i da ce sve to morati da akceptiraju jer vecina njih ne ulaze nezevisne u brak i zasto da se razvedu i budu obelezene kao najgore kad svi navedeni problemi muce svakoga u braku :think:.....ne znam da li me razumes i tako te nadrkane kucke prema tebi tako divnom stvorenju ....onda gledaju da se isprazne
 
Ewo primetio sam wremenom da mi je postalo totalno swejedno, dal tje me neko ostawiti/ dal nam weza ide u prawom smeru ili uopste ista wezano za swe to z:D
Ona uwek moze natji drugoga, ja bas i ne mogu, ali wremenom tju motji, ne widim wishe uopste razlog postojanja weze z:D. Tj jedini razlog jeste ono izdrkawanje tipa kao wolim te owo onoo pa onda narwno i ljubljenje i sex i tako to. Ali gledam nesto pa i to nije nista spec, mozes i bez toga
Kako objasnjawate owu neutralnost? :think:
Ewo npr danas sam wideo super dewojku na ulici, i eto sta ja mogu sada powodm toga z:D.
Kada ja ne mogu da biram dewojku
jer ako pridjes dewojci koja ti se swidja= odyebe te ko mentola z:D
Tako da jedino sto ti preostaje ejste da pustis da tebe muwaju neke mentolke, i da tako glumis ljubaw waljda sta li?
Da li uopste wishe mozes da smuwas ikako dewojku koja ti se swidja? Meni nekako deluje da cim pokazes onako da ti se neko swidja, i pokrenes se, tj onako zasijaju ti oci, krenes da pricas sa njom i swe, ona umisl da si ti idiot i eto z:D



svaka krpa nadje zakrpu :twisted:
 
Pa oni to svakako nisu na pocetku, kako bre da se ne udaju Balkan je to ili da se ne daj Boze razvedu , zna se da jos uvek vazi pravilo da su ljudi koji su u braku i koji se ne razvode zbog citaj problema na koje samo moze da se dobije savet pa to je normalno misim to se desava svima , pa svi parovi imaju probleme , tuku se, varaju se ...znaci pripremljene su vecina njih da ih sve to ceka i da ce sve to morati da akceptiraju jer vecina njih ne ulaze nezevisne u brak i zasto da se razvedu i budu obelezene kao najgore kad svi navedeni problemi muce svakoga u braku :think:.....ne znam da li me razumes i tako te nadrkane kucke prema tebi tako divnom stvorenju ....onda gledaju da se isprazne

No to nije tema
Owo sto ti pricas jednostawno nije realno, pogledaj swoje drugarice, pogledaj owe nowe narastaje, ti mislis d aikoga wishe je briga o tome o cemu ti pricaS? o tim brakowima glupostima i ostalo?
Ne znam ja ziwim u beogradu, mozda je jedino to razlika
inace primetio sam
dewojke koje ne ziwe u beogradu su mnogo bolje po swemu, i mnogo manje istripowane ali je mogutje da je to samo zato sto sam ja iz BG-a pa me gledaju waljda kao "wisheg stwora"
 
Poslednja izmena od moderatora:
Yebatju im ja mrtwe majke swima na kraju z:D.

Owo sto ti pricas jednostawno nije realno, pogledaj swoje drugarice, pogledaj owe nowe narastaje, ti mislis d aikoga wishe je briga o tome o cemu ti pricaS? o tim brakowima glupostima i ostalo?
Ne znam ja ziwim u beogradu, mozda je jedino to razlika
inace primetio sam
dewojke koje ne ziwe u beogradu su mnogo bolje po swemu, i mnogo manje istripowane ali je mogutje da je to samo zato sto sam ja iz BG-a pa me gledaju waljda kao "wisheg stwora"

Jeste ja to pricam za moj kraj :mrgreen:
A nisam znala da u Beogradu ima toliko kucki koje hoce samo da ih seksualno zadovoljis a , bez da ti pruze ljubav i sve sto ide uz to :think:

E a mozda te kucke se prave da hoce samo seks sa tobom msm jer kad vide ono kao mali bombonce od 20tak leta sigurno ga samo seks zanima , ajde da ga probamo to je jedini nacin i tako....misim obrati paznju posle seksa jer ako se tada ne ponasa kao kucka znaci da delite iste potrebe :telefon:
 
Poslednja izmena od moderatora:
dewojke koje ne ziwe u beogradu su mnogo bolje po swemu, i mnogo manje istripowane ali je mogutje da je to samo zato sto sam ja iz BG-a pa me gledaju waljda kao "wisheg stwora"

Ne znam kakve su devojke u Bg-u, ja studiram u njemu i nisam ih puno upoznala, vec uglavnom decu sa strane :). A devojke koje ja znam su dobre devojke :)
Posto sam shvatila da sad kreces na faks, nadam se da ce ti se svideti neka devojka po tvom ukusu.:)
 
Probao sam par puta
i kada pocnes da se trudis, ono zelis da nekako nzm ucinis nesto, odmah ispadne wrlo cudno
i odmah se stekne onaj utisak da si jednostawno jadnik ne znam :/
Ono u fazonu e bre ko zna koji je jadnik kad me owako smara sta li z:D.
Inace dobio sam jedan wrlo zanimljiw odgowor preko pp wezano za temu, a to je da dewojke uglawnom se preko drugarica dobijaju, owo je mozda i tacno
Setjam se par puta, da je bas to bilo, neko joj kaze o meni nesto, pa me onda ona kontaktira, a opet setjam se primera kad sam se zezao sa jednom dewojkom
koja je ono
1/10 na skali izgleda z:D
i ona je u fazonu bila da me je odbila z:D z:D z:D
 
E pa ja sam zensko, i ja sam primetila da sada uglavnom devojke prilaze... A ja bih ipak vise volela da budem osvojena, a momci sad glume da su devojcice i cekaju da im pridjes...:(
Tako da nas Bratislave muci isti problem!:D
 

Back
Top