Wolim te iz dosade

No to nije tema
Owo sto ti pricas jednostawno nije realno, pogledaj swoje drugarice, pogledaj owe nowe narastaje, ti mislis d aikoga wishe je briga o tome o cemu ti pricaS? o tim brakowima glupostima i ostalo?
Ne znam ja ziwim u beogradu, mozda je jedino to razlika
inace primetio sam
dewojke koje ne ziwe u beogradu su mnogo bolje po swemu, i mnogo manje istripowane ali je mogutje da je to samo zato sto sam ja iz BG-a pa me gledaju waljda kao "wisheg stwora"

Brane ne daj se.;)
Ja mislim da je samo potrebno da se ti prema nekoj devojci potpuno otvoris,priznas joj sve grehe,posteno se i isplaces ako treba i onda tako svez i olaksane duse krenes u nove pobede.:lol:
I pusti devojke iz Beograda.Nisu one nista drugacije od ostalih,malo mozda emancipovanije nego one iz ruralnijih sredina,ali to je i normalno.A u odnosu na Novosadjanke one su pravo zlato i dobrice.:D
 
Ewo primetio sam wremenom da mi je postalo totalno swejedno, dal tje me neko ostawiti/ dal nam weza ide u prawom smeru ili uopste ista wezano za swe to z:D
Ona uwek moze natji drugoga, ja bas i ne mogu, ali wremenom tju motji, ne widim wishe uopste razlog postojanja weze z:D. Tj jedini razlog jeste ono izdrkawanje tipa kao wolim te owo onoo pa onda narwno i ljubljenje i sex i tako to. Ali gledam nesto pa i to nije nista spec, mozes i bez toga
Kako objasnjawate owu neutralnost? :think:
Ewo npr danas sam wideo super dewojku na ulici, i eto sta ja mogu sada powodm toga z:D.
Kada ja ne mogu da biram dewojku
jer ako pridjes dewojci koja ti se swidja= odyebe te ko mentola z:D
Tako da jedino sto ti preostaje ejste da pustis da tebe muwaju neke mentolke, i da tako glumis ljubaw waljda sta li?
Da li uopste wishe mozes da smuwas ikako dewojku koja ti se swidja? Meni nekako deluje da cim pokazes onako da ti se neko swidja, i pokrenes se, tj onako zasijaju ti oci, krenes da pricas sa njom i swe, ona umisl da si ti idiot i eto z:D

Prosto je..

Razmisljas unapred, a nema nikakve potrebe za tim. Manje vise ishodi su poznati i to smara. Medjutim, zapravo nisu, samo treba vremena da se nesto i desi. E sad, svi bi zeleli da to nesto dodje sutra. Cesto ne dodje ni nikad. No, svasta se desava. Zavisno kako postavis igru :mafijas:..
 
ne znam moram priznati da me ponekad tako te kucke stwarno loze :/
nekako me izludjuje kad su tako jake i onako boli ih q za swe :D
ai narawno bitno je da su lepe
dakle owako idu prioriteti
znaci stwarno je bitno da je dewojka lepa
da je sredjena
da je stilizowana
da je onako fina slatka
a aopet da se ne boji da uradi nesto swoje, ili pak nepristojno nzm :D
ako je dewojka lepa onda kada se ponasa nekulturno to nekako bude slatko :D
msm takwe stwari me priwlace kod dewojke
a owako kao osoba hmm, pa nzm, bitno je da je dobra osoba, i da je owako dobra prema meni, da me ne laze (prewishe xD) i da je iskrena, i narawno da me cuwa i pazi i woli i swee, i narawno ja cu nju!! i necu je warati it ako to !
msm ne znam mozda prewishe trazim? :/
 
Mnogo ti Brane trazis.Puno si uobrazen,znas?:lol:
Znas sta tebi treba?Jedno fino vaspitano i vredno seosko devojce koje ce da te primi kod sebe na selo,a ti da posteno zavrsnes rukave i da zapnes u stali i na njivi,pa da kroz posten rad naucis sta su prave zivotne i porodicne vrednosti.:lol: A ako budes zabusavao,mala onako lepo razvijena i rumena ima za cas posla da te lepo slozi i izdeveta pa ces razmisliti sledeci put.Moras biti vredniji i skromnjiji.;)
 
Mnogo ti Brane trazis.Puno si uobrazen,znas?:lol:
Znas sta tebi treba?Jedno fino vaspitano i vredno seosko devojce koje ce da te primi kod sebe na selo,a ti da posteno zavrsnes rukave i da zapnes u stali i na njivi,pa da kroz posten rad naucis sta su prave zivotne i porodicne vrednosti.:lol: A ako budes zabusavao,mala onako lepo razvijena i rumena ima za cas posla da te lepo slozi i izdeveta pa ces razmisliti sledeci put.Moras biti vredniji i skromnjiji.;)

CAR!:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Znas donekle je u pravu, bas si isfuran, prilaze ti devojcice i mislis da je ceo svet tvoj (sto opet mozda i nije lose misliti ponekad :))
 

Back
Top