Vučić: Ako nemate snažnu vojsku, nemate ni zemlju!

Imam ravne tabane, jedinac sam od 40 leti, bez zene i djece, steta me. Baba mi bolesna.🤭 Red za ambasade od Zemuna
Мени делујеш као идеалан оператор дронова. Равни табани ту ништа не значе, нећеш много да се крећеш, а и баби ће бити драго да од тебе ипак нешто може да испадне.
 
1139871_aleksandar-vucic-uniforma_ls-s.jpg
 
Kad će Vučić ovako? Toma je bio full.

Pogledajte prilog 1491019

A i Bajden.

Pogledajte prilog 1491021
Iskonski ratnik se ne razmeće, već majstor obavi posao u tišini.
Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић, srpski je Clark Kent, pomisliš tamo neki cvikeraš, a čovjek težinu svijeta nosi na svojim leđima.
 
Какве то везе има са Русима? Војска нам треба да се Хрвати и Арнаути, без помоћи ОТАН, не би шеткали по Шиду и Нишу, а да нико није способан да им се супротстави. А однос оружаних снага убрзано иде у том правцу.
Hrvati nemaju , sace da uvode da bi bili u ravnotezi.
Ostaje ista ravnoteza samo sa vise oruzja a i straha.
A za Kosovo nam ne treba al i tu bi mnogo bolji posao zavrsilo 50 hilj specijalaca.
Oni su sa 10-15 hilj *zaradili* nezavisnost. :(
 
Vojska je potrebna ali ne da nekog na silu teras u vojsku,jer ti ce prvi da izadju na demostracije i prave nemire.

Mnogo je bolje da se plate profesionalni vojnici,pa makar i neki stranci da im to bude posao,mnogo ce vise da pruze i budu odgovorni i dostojni svih zadataka da izvrse nego ovo sto se sada predlaze kao obavezno i nasilno.
Al su stranci. Plaćenici.
Koren koda nije zlato već, sive ćelije...

Valjda.

Polako, uskoro će sve njegove kombinacije da mu skoče za vrat.


Ne brinite Albanci igraju kako Srbi sviraju, a Srbi igraju kako Albanci sviraju...

Samo da već Isra-el...
 
Vojska je potrebna ali ne da nekog na silu teras u vojsku,jer ti ce prvi da izadju na demostracije i prave nemire.

Mnogo je bolje da se plate profesionalni vojnici,pa makar i neki stranci da im to bude posao,mnogo ce vise da pruze i budu odgovorni i dostojni svih zadataka da izvrse nego ovo sto se sada predlaze kao obavezno i nasilno.
Gluposti , nikad se ne zna ko će kako da se ponaša. Kladio bih se kada bi krstine natoljubimce mobilisao svi oni bi bili žestoki borci , nepobedivi jurišnici koji bi nepokolebljivo pali za otadžbinu.
Hm, zato je opšta mobilizacija majka svih ratova.
 
Ovaj upis, a i tebe dragi prijatelju, spremam na posebno mjesto u srcu.
Budi siguran da ću te se sjetiti ako jednog dana postanem premijer ili predsjednik.

:heart2: :heart2: :heart2: 🐈

@Grom_sa_neba!, zašto mi ti nikada ne napišeš nešto ovako lijepo, već me stalno proganjaš?

😡

Ako ces u borbi prestola smeniti AVtihrista...
Imas moju podrsku :ortaci:


...
 
Gluposti , nikad se ne zna ko će kako da se ponaša. Kladio bih se kada bi krstine natoljubimce mobilisao svi oni bi bili žestoki borci , nepobedivi jurišnici koji bi nepokolebljivo pali za otadžbinu.
Hm, zato je opšta mobilizacija majka svih ratova.
Znam ja takvu nasu omladinu (Za ove starije ne vazi,od nijh su vec svi digli ruke to je sve bolesno) Ali mladi, hiljade njih su samo prosle godine uzeli strana drzavljanstva i u zemljama gde postoji vojska vec sluze civilni vojni rok,a neki ga vec i zavrsili a neki su i oslobodjeni iz raznih razloga.Ta se omladina vec zaposlila i zivi svoj zivot i placa porez stranim drzavama u kojima radi i za njih su dobri rade im razne poslove,trose novac tu gde rade i pune im drzavni budzet,za Srbiju i nemaju volje da dolaze.

Ej Srbijo koliko si omladine samo oterala iz zemlje u poslednjih nekoliko godina i jos uvek se to radi.Ostace nas mali broj da cemo jednog dana da molimo ko ce da nas preuzme ali plasim se da tada niko nece biti zainteresovan za nas jer su nam i ovako vec sve sto je vredelo odavno pokupovali stranci.
 

Back
Top