Vladika Amfilohije : tuga ili radost?

dali se Amfilohije raduje ili licemerno plače?

  • Raduje se

  • Licemerno plače


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo ih dosli sorosevci sa ustaskog foruma b-92 . tamo su napljuvali patrijarha i crkvu koliko su mogli, ne znaju sta ce vise od mrznje pa dodjose ovde .

Не брини колега Тихи , гађаћемо их белим луком. Плаше га се ко ђавола, кажу није европски имати задах у устима.

Ево брате не жали гранате, овај главице.

agvozden_beliluk.jpg
 
A brojis li ti suske kada zavrsis neki posao????AAAAAAAAAAAAAAA

Naravno da brojis.. i NJihov je posao izmedju ostalog (pored Bozije sluzbe) da sahranjuju, da krstaju, vencaju, i naravno da za to budu placeni..

Ja se secam da sam pred kraj rata, nisam mogao da placem na sahranama, jer sam se tolliko nagledao toga da jednostavno vise nisam mogao da placem..
U pocetku je bilo tesko, ali nakon sahranjenih desetina ljudi, vise covek ne moze da place, pa tako i sa popovima, a suske brojimo svi kad uradimo neki posao..

Prema tome, ne pricaj gluposti...

Tacka...

Pa što onda ne izdaju fiskalni račun ???
 
Cekaj,a sto onda zoves popa,ako neces da placas i smatras da su popovi susti materijalisti?Ti uzmi lepo zovi vidovitu Zorku ili Kleopatru(pod uslovom da nisu sa one strane rostilja),pa nek' ti one svete vodicu.Mozda daju i fiskalni racun:think:

druže, izvini ali ti zaista nisi merodavan za ovu temu... inteligencija ti ne dozvoljava...žalim...
 
Ako ne razumes onda i ne treba..
Sta te bre bolli uvo da li place ili se smeje..
Da imas postovanja i respekta ovako pitanje ne bi ni postavio..

Da li tene neko pita slicno pitanje...
Na kraju krajeva, kad si video obicnog popa da place???
Covek i kad je zajecao, znaci da je to stvarno uradio....
Reklama bilo koje vrste Amfilohiju nije potrebna, a to sto pitas na ovoj temi je vise nego UVREDA...

Tacka.

Tacno,stvarno je bezobrazno shto se uopste navodi na tako neshto,da nije iskren,ne razumem zashto sumnjate u njega,on je jedan od retkih koji i moze da nasledi Patrijarha,a vi da pletete neshto politicko i podlo ono neceg shto treba da bude,je...gadno. Moja mama {btw studirala teologiju } je njega znala,i { stvarno mi se j.ebe da li mi verujete ili ne ,ionako ne postujem ovde } on je odobrio moje ime,i rekla za njega kad se moli,da imash osecaj kao da te gledaju oci sa nekog drugog sveta,i da je itetako jaka osoba,koja moze da bude na celu nashe crkve,da kad se nadjes u njegovom prisustvu,ili kad pricas sa njim,....ima neka drugacija aura oko njega. Zato,imajte makar malo neke pristojnosti,shto se mene tiche,ja bi zabranila da se otvaraju teme o Patrijarhu i slicnim stvarima ovde na Politici,jer smao to treba,da se najde neka budala da otvara teme tipa '' AAAA Patrijarhova smrt zavera ma to je ubistvo bla bla '' ..takve teme treba da budu na religiji,da ostanu iznad i dalje od nekih bolesnih ideja,koji sve to pokusavaju da povuku na neki mundani,obicni,gadni,prevrtljivi, iskvareni,korumirani politicki nivo.
 
Dali se Amfilohije raduje ili licemerno plače ?:dontunderstand:



Ни једно ни друго, већ жали за губитком свог патријарха.

Митрополит Амфилохије је велики човек и то је показао када је изашао пред хулигане и затражио да поштују туђе светиње и удаљио их и одвраћао од паљења џамије у Јевремовој улици у Београду 2004. и тиме показао колико је човек, док власти и њених инструмената није било да спречи паљење џамије. Ни један хоџа то исто није урадио на Косову и Метохији где је уништено преко 150 цркава и манастира од доласка НАТО пакта.

Човек се цени по делима а не по речима.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top