Vladika Amfilohije : tuga ili radost?

dali se Amfilohije raduje ili licemerno plače?

  • Raduje se

  • Licemerno plače


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Сматрам да би патријарх требало да се бира у складу са традицијом СПЦ, а надам се да ће то бити мудро и
промишљено, без фактора среће. Не може се тако деликатна ствар препустити коцки.

Tombola izmedju 3 kandidata je jedan od obicaja u SPC.

Pa onda je Amfilohije sto posto sledeci patriarh, jer on ima najvecu podrzku izmedju vladika. A ta sreca ili kako se kaze u crkvi sveti duh je vec izabrala pavla. Pa dosta bi se slozili da nije najlosija opcija.
 
a po cemu su Bosanci, Crnogorci manji Srbi od Srbijanaca???

Pa neka budi veći Srbi u svojim parohijama, Srbijanci su sasvim dovoljni Srbi , ne treba im dodatni stimulans sa strane...

Biti veliki Srbin u Srbiji je pleonazam... Neka Srbuju tamo gde je srpstvo ugroženo..

Mada to nije tema, pa da se ne rasplinjavamo...

Što se tiče narednog patrijarha...

Za patijarha je potrebno imati "blogoizglednost", što Amfilohije sigurno nema...

On ima sve, samo ne blagost izgleda...
 
Bugari su za sad jedina lojalna nacionalna manjinau Srbiji, pa bmogo to da poštuješ... Tvoji Bosanci i Crnogorci to nisu...

Tacno,Bugari su nacionalna manjina bili i bice!!!:whistling:

A,Crnogorci ne mogu biti manjina,jer su Srbi!:whistling:;)

To sto se Zike,Oldmne,i drugi osecaju manjinom,njihov problem!



pa i Tadic je crnogorac. A to ti vidim ne smeta licemeru jedan LDP-ovski i sorosevski :think:

sto se ne zalazes da se Tadic smeni ?

Pa tuta Bugarin,je tu da muti vodu,uvek su to i radili!

Tale je rođeni Beograđanin, yebote... Brateeee... Ovo ono.. Frka..

A,ovakva ti je sva istina!!!
 
Dobro, nije rođeni, ali je odrastao u BG... A Risto nije...

On je crnogorac bio i ostao... Sam toga, loš je kao čovek, pričaju oni koji ga znaju, ja mislim da se gura u politiku, gde mu nije mesto i da ima političke izjave, koje ne priliče jednom svešteniku...

Da je licemer, to smo svi videli, kad je objavio da je umro patrijarh...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top