Vlada Srbije isplatila 1 milion dolara za Miladina Kovačevića

Ajd malo razmisli prije nego što kažeš.
Ja sam napisao da Vlada Srbije plaća grešku svog službenika (onoga u Ambasadi koji je Kovačeviću omogućio da pobjegne iz Amerike), a ne sam čin što je ovaj pretukao nekoga.
A taj službenik je ugrozio ugled svoje države. Ili smatraš da nije?

Америка је починила геноцид над србима у другом светском рату и 90их. Прекршили су они све законе.
 
Mene zanima kakvi bi samo bili komentari da je neki Amerikanac ulubio nekog Srbendu...?

Американац ПОТПУНО СЛОБОДНО МОЖЕ ОВДЕ ДА ДОЂЕ ДА УБИЈЕ НЕКОГ СРБИНА, ДА ГА РАСКОМАДА И ПРОДА СВОЈИМ СУНАРОДНИЦИМА У ДЕЛОВИМА - то је већ виђено, ТО ТРАЈЕ ...

И нико, али нико не сме ни да помисли да га ухапси, једино могу да га предају истим тим Американцима који би му евентуално "судили" - али пошто би био у питању Србин а не пас, сигурно му не би ни судили.

Или нисте упознати са целим случајем - или се правите да нисте упознати.

Ово је једна од ретких одлука дебилне Владе Србије КОЈУ ПОДРЖАВАМ!
 
Ajde nauči značenje riječi prije nego ih koristiš.
Kakav genocid, a naročito u WW2?? Pa u WW2 ste navodno bili saveznici! :per:

У првом светском рату су радили на истребљењу Србије, исто у другом светском рату. 90их су подржали усташе и све остале непријатеље Србије. Такођер данас запад ради исто према Србији.
 
У првом светском рату су радили на истребљењу Србије, исто у другом светском рату. 90их су подржали усташе и све остале непријатеље Србије. Такођер данас запад ради исто према Србији.

Ajde kad ti tako kažeš. Vjerojatno su i u Balkanskim ratovima lobirali protiv vas. Zato je Albanija i dobila državu! :rtfm:
 
Mene zanima kakvi bi samo bili komentari da je neki Amerikanac ulubio nekog Srbendu...?

Американци су непријатељи и као такви природно је да све најцрње сваки истински србин пожели америци. Једино болесноумне амерофиле није брига ако србин буде убијен.
 
Ajde kad ti tako kažeš. Vjerojatno su i u Balkanskim ratovima lobirali protiv vas. Zato je Albanija i dobila državu! :rtfm:

Доказ о првом светском рату. Србију треба затрети, западни однос према Србији:
http://tinyurl.com/dmr8as

О геноциду над србима у другом светском рату и 90их почињени од запада има на тоне.
 
Доказ о првом светском рату. Србију треба затрети, западни однос према Србији:
http://tinyurl.com/dmr8as

О геноциду над србима у другом светском рату и 90их почињени од запада има на тоне.

Pa zahvaljujući isključivo američkom predsjedniku Wilsonu ste dobili dozvolu za okupacijom Vojvodine i ostalih krajeva koji će ući u sastav Kraljevine Jugoslavije! Šta pričaš? :rtfm::rtfm:
 
Pa zahvaljujući isključivo američkom predsjedniku Wilsonu ste dobili dozvolu za okupacijom Vojvodine i ostalih krajeva koji će ući u sastav Kraljevine Jugoslavije! Šta pričaš? :rtfm::rtfm:

Захваљујући западу није велика једина права Србија створена, него Југославија у којој хрвати нису били кажњавани за покољ срба кад су помагали аустријанцима да кољу србе. Нити су мађари кажњавани за покољ срба у српској Војводини.
 
VLADA REPUBLIKE SRBIJE NE ŽELI DA ODGOVORI NA PITANJE
KO JE PLATIO MILION DOLARA KAUCIJE ZA MILADINA KOVAČEVIĆA?

Kako javlja Radio Beograd 1 u vestima u 15h svi napori da se od Vlade dobije informacija ko je platio milionski iznos za Miladina Kovačevića,nisu urodili plodom.
Rodoljub Šabić izjavljuje da Vlada određene podatke može da proglasi tajnom,
ali da za takav postupak mora da pruži objašnjenje.


Sve nešto razmišljam zašto Vlada od građana krije tu informaciju?
Šta vi mislite o tome?
 

Back
Top