Vlada Srbije isplatila 1 milion dolara za Miladina Kovačevića

Daj nemoj da si prost. Vidis da decko izgleda kao pravi intelektualac. :hahaha:

d47e9c5134158cd25fda83fc2f2c9495.jpg

Pisemo peticiju vladi da ga odmah posalju negde drugde da studira inace ce ovde po fakultetima prosipati krv i lomiti vratove :hahaha:
Kakav jad i beda Srbije...

Svako treba da odgovara za svoja nedela u zemljama gde je to učinjeno. Po njihovim kaznama jer je unapred bio saglasan sa zakonima koji u toj zemlji vladaju. ovo je po meni klasičan primer nepostovanja druge zemlje.
Neisporučivati kriminalce i begunce drugim zemljama je po meni tesko kriminalno delo, tačnije saučesništvo u prestupu.
 
Poslednja izmena:
Нису требали платити, нити су га требали изручити. САмо су требали искулирати Амере.

А Миладин је добродошао да по српским факултетима ломи руке и ноге европејцима :super:

Ja razumem da decko nije kriv jer je uzimao steroide i anabolike, to je tamo apsolutno normalno za studente... Ne verujem da bi u suprotnom amerika napadala sve na ovom svetu pod izgovorom "da ih spase" ali dobro.

manje zlo@ on je ovde mogao da se upise samo na megatrend, ne brini se ti nista ;)
 
Ko je koga izručio?:mrgreen::lol:
Aha,nisu ga izrucili,a platili kauciju,onda su jos gluplji nego sto sam mislila..........................valjda onda mos ukapirati koliko je amerima stalo do pravde.......................i jos da ne zaboravim,ko zna sta su oni to platili,verovatno slobodu na odredjeno vreme,pa ce i pored toga coveka kad tad morati isporuciti...........................na mestu Amerikanaca ja bi tako napravila,upalilo bi 100 %
 
Ja razumem da decko nije kriv jer je uzimao steroide i anabolike, to je tamo apsolutno normalno za studente... Ne verujem da bi u suprotnom amerika napadala sve na ovom svetu pod izgovorom "da ih spase" ali dobro.

manje zlo@ on je ovde mogao da se upise samo na megatrend, ne brini se ti nista ;)

На мегатренду је највећа концентрација татиних и маминих синова. Удри Миладине, не штеди песнице и опијате.
 
Aha,nisu ga izrucili,a platili kauciju,onda su jos gluplji nego sto sam mislila..........................valjda onda mos ukapirati koliko je amerima stalo do pravde.......................i jos da ne zaboravim,ko zna sta su oni to platili,verovatno slobodu na odredjeno vreme,pa ce i pored toga coveka kad tad morati isporuciti...........................na mestu Amerikanaca ja bi tako napravila,upalilo bi 100 %

Kovačevića niko nije nikome izručio već je junak pobegao.
Kauciju su platili njegovi roditelji američkom sudu, kao garanciju da neće pobeći iz amerike.

Jel treba i na nemačkom da ti napišem da bi ukapirala?:lol:
 
Borba: Milion dolara za Kovačevića
19. februar 2009. | 02:40 | Izvor: Borba
Beograd -- Slobodu Miladina Kovačevića poreski obveznici u Srbiji platiće milion dolara tajnom odlukom Vlade Srbije, piše Borba.

Kovačevića američko pravosuđe tereti za nanošenje teških telesnih povreda američkom studentu Brajanu Štajnhaueru, a uz pomoć ljudi iz konzulata Srbije napustio teritoriju SAD i u junu 2008. se obreo u Srbiji. Vlada je na sednici prošle nedelje odlučila da plati 900.000 dolara odštete Štajnhaueru, kao i 100 hiljada dolara kaucije i tu odluku momentalno proglasila državnom tajnom, piše list.

Kako Borba saznaje, na ovaj način trebalo bi da se izdejstvuje da ceo slučaj Kovačević bude prebačen domaćem pravosuđu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=02&dd=19&nav_category=206&nav_id=345767

--------------------------------

svaka cast vladi Srbije na ovom potezu - tako se bori za interese domacih drzavljana.

Kovačevića niko nije nikome izručio već je junak pobegao.
Kauciju su platili njegovi roditelji američkom sudu, kao garanciju da neće pobeći iz amerike.

Jel treba i na nemačkom da ti napišem da bi ukapirala?:lol:
Jel drzava njegovi roditelji?
I sta je sad,pobegao il nije pobegao,izrucen,il nije izrucen,sta si se pogubio?
 

Back
Top